מכבי נתניה
יוסי מזרחי צדק אני טעיתי ההחתמה של הרוש מוצדקת לחלוטין - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: יוסי מזרחי צדק אני טעיתי ההחתמה של הרוש מוצדקת לחלוטין (/showthread.php?tid=1295)

עמודים: 1 2

יוסי מזרחי צדק אני טעיתי ההחתמה של הרוש מוצדקת לחלוטין - זאב רווח - 30-Aug-2014 22:12

בהתחלה מה ששמעתי היה שגורם תורם ספונסר הוא זה שהציע להביא ללא הוצאות את הרוש השוער !

עכשיו האמת מתבררת יוסי מזרחי מתחילת האימונים לא מרוצה בלשון המעטה מאוהד לויטה , נגד הפועל פ"ת באימון לויטה ספג 2 גולים באשמתו הישירה וגם נגד הפועל תל אביב במקרה הנגיחה של החלוץ גוזלן יוסי מזרחי לא רווה מלויטה נחת !

כל עוד לא היתה אפשרות להביא שוער אחר יוסי הסתפק במה שיש לו למרות ששוער זה 50 אחוז מכוח ההגנה אבל מהרגע שהיתה אופציה להביא את הרוש שהוא שוער הנבחרת ליוסי מזרחי לא היו לווטים כלל .

זאת החלטה מקצועית פרופר של המאמן וזוהי זכותו הבלעדית להביא עוד שחקנים שתהיה תחרות על כל מקום בהרכב .
אין מה לעשות זה לא נעים אבל גם בריאל מדריד הביאו חוץ מקסיאס עוד 2 שוערים אחד מהם שחקן נבחרת מהמונדיאל האחרון !

אוהד לויטה לא ילד יש לו יכולת להילחם על אפודת השוער אפילו אם יוסי מזרחי חושב שהרוש טוב מלויטה יכול לויטה לשנות את דעתו !!!

יוסי מזרחי מחוייב להצלחת מכבי נתניה בלבד לא לשחקן זה או אחר ולאף שחקן אין טאבו על ההרכב .

RE: יוסי מזרחי צדק אני טעיתי ההחתמה של הרוש מוצדקת לחלוטין - yaron73 - 31-Aug-2014 1:16

(30-Aug-2014 22:12)זאב רווח כתב:  בהתחלה מה ששמעתי היה שגורם תורם ספונסר הוא זה שהציע להביא ללא הוצאות את הרוש השוער !

עכשיו האמת מתבררת יוסי מזרחי מתחילת האימונים לא מרוצה בלשון המעטה מאוהד לויטה , נגד הפועל פ"ת באימון לויטה ספג 2 גולים באשמתו הישירה וגם נגד הפועל תל אביב במקרה הנגיחה של החלוץ גוזלן יוסי מזרחי לא רווה מלויטה נחת !

כל עוד לא היתה אפשרות להביא שוער אחר יוסי הסתפק במה שיש לו למרות ששוער זה 50 אחוז מכוח ההגנה אבל מהרגע שהיתה אופציה להביא את הרוש שהוא שוער הנבחרת ליוסי מזרחי לא היו לווטים כלל .

זאת החלטה מקצועית פרופר של המאמן וזוהי זכותו הבלעדית להביא עוד שחקנים שתהיה תחרות על כל מקום בהרכב .
אין מה לעשות זה לא נעים אבל גם בריאל מדריד הביאו חוץ מקסיאס עוד 2 שוערים אחד מהם שחקן נבחרת מהמונדיאל האחרון !

אוהד לויטה לא ילד יש לו יכולת להילחם על אפודת השוער אפילו אם יוסי מזרחי חושב שהרוש טוב מלויטה יכול לויטה לשנות את דעתו !!!

יוסי מזרחי מחוייב להצלחת מכבי נתניה בלבד לא לשחקן זה או אחר ולאף שחקן אין טאבו על ההרכב .

נראה שמקצועית מזרחי איבד אמון לחלוטין בלויטה ואין לו יותר סבלנות. לדעתי גם מזרחי וגם מי שמאמין שהרוש הוא הפתרון יתאכזב בהמשך.
לא רואה בשום דרך את לויטה ממשיך במועדון , נאבק על מקומו וממשיך לשתף פעולה עם מזרחי.

RE: יוסי מזרחי צדק אני טעיתי ההחתמה של הרוש מוצדקת לחלוטין - זאב רווח - 31-Aug-2014 2:00

תתפלא אבל אני מאמין שלויטה יוכיח שהוא טוב יותר מהרוש והרוש יתייאש וירצה למצוא קבוצה בחו"ל
מי שישחק במכבי נתניה שוער ראשון יהיה שוער הנבחרת עכשיו תן לי סיבה אחת למה לויטה לא ילחם על מקומו בנתניה ?

RE: יוסי מזרחי צדק אני טעיתי ההחתמה של הרוש מוצדקת לחלוטין - yaron73 - 31-Aug-2014 2:03

(31-Aug-2014 2:00)זאב רווח כתב:  תתפלא אבל אני מאמין שלויטה יוכיח שהוא טוב יותר מהרוש והרוש יתייאש וירצה למצוא קבוצה בחו"ל
מי שישחק במכבי נתניה שוער ראשון יהיה שוער הנבחרת עכשיו תן לי סיבה אחת למה לויטה לא ילחם על מקומו בנתניה ?

אחרי הביקורת שיוסי העביר על לויטה מול האוהדים ושפורסמה בתקשורת לויטה לא ישאר בנתניה. גם לדעתי לויטה שוער טוב מהרוש , אבל הוא לא ישאר אצלנו. הקרע שנוצר בינו לבין מזרחי גדול מידי.

RE: יוסי מזרחי צדק אני טעיתי ההחתמה של הרוש מוצדקת לחלוטין - ORENARIEL - 31-Aug-2014 2:07

זאב , מי לדעתך האישית יותר טוב וצריך לעמוד בשער של ריאל מדריד.. קיילור נבאס או איקר קסיאס?

RE: יוסי מזרחי צדק אני טעיתי ההחתמה של הרוש מוצדקת לחלוטין - זיו פלם - 31-Aug-2014 2:17

(31-Aug-2014 2:07)ORENARIEL כתב:  זאב , מי לדעתך האישית יותר טוב וצריך לעמוד בשער של ריאל מדריד.. קיילור נבאס או איקר קסיאס?

אוהד לויטה Tongue

RE: יוסי מזרחי צדק אני טעיתי ההחתמה של הרוש מוצדקת לחלוטין - זאב רווח - 31-Aug-2014 2:17

קסיאס ללא ספק בעל ניסיון גדול יותר בריאל מדריד

בנתניה למרות הרוש אני מעדיף את ליוטה

RE: יוסי מזרחי צדק אני טעיתי ההחתמה של הרוש מוצדקת לחלוטין - yaron73 - 31-Aug-2014 2:32

מקווה שלויטה ישחק בקבוצה בחו"ל ולא בארץ. יהיה קשה לראות אותו בקבוצה אחרת. ראיתי אותו שוער שלנו בשנים הקרובות.

RE: יוסי מזרחי צדק אני טעיתי ההחתמה של הרוש מוצדקת לחלוטין - זאב רווח - 31-Aug-2014 12:27

גם אני ראיתי אותו משחק במכבי נתניה עד גיל 40 חבל להפסיד אותו אני באמת מקווה שישאר והלוואי וישחק לפי הרוש

RE: יוסי מזרחי צדק אני טעיתי ההחתמה של הרוש מוצדקת לחלוטין - עידן444 - 31-Aug-2014 16:51

מקצועית, אוהד לויטה שוער בינוני ולא יציב. לכל אורך ההסטוריה הוא היה כזה. זו דעתי. אפילו בעונה שעברה כבר הופיעו הסימנים לכך שהוא שוער הססן, לא משרה ביטחון על ההגנה, ולדעתי גם ספג לא מעט שערים באשמתו. בליגה הלאומית יש הרבה יותר מקום לטעויות. לא כל טעות של לויטה או אי יציאה לכדור גובה הפכה לשער, וגם לא קרה שום דבר שהפסדנו דקה 90 להפועל פ"ת מהשמטה נוראית שלו. גם לא כל הרחקה של שחקן(לפעמים אפילו לא של שניים...) גמרה לנו משחק כמו שקרה נגד הפועל ת"א בגביע הטוטו.
בליגה לאומית הרבה יותר קל לשוערים- זו עובדה! לאבי איבגי כבר מזמן אין מקום בליגת העל ובלאומית הוא שוער מאוד דומיננטי, ואפילו דניאל ליפשיץ עם רגל פצועה הצליח לתפקד לא רע. אפילו תום אלמדון שעשה במכנסיים כמעט בכל משחק ששיחק בליגת העל היה שוער לא רע בליגה לאומית וגם מאיר כהן בגיל 900...
אין לי ספק שהיינו "אוכלים הרבה חרא" מלויטה העונה בליגת העל.

מבחינה אנושית, נכון שיש תחושת אי נוחות ותחושה שזה לא מגיע לו. אבל חברים, בואו ניכנס לפרופורציה... אין שום סיבה ששחקנים עושים את זה כל שני וחמישי לקבוצות(כולל שחקני בית ובמקרה אנחנו אוהדים קבוצה שמשופעת בסיפורי נטישה של שחקנים... ומה לעשות, לא תמיד בתזמון הכי נוח...) וכשקבוצה עושה את זה כל הארץ רועשת? למה?
כשחן עזרא משך אותנו כל הקיץ ובסוף בחר ללכת למכבי חיפה לא זוכר שהיה כזה עליהום. אז קיללו אותו קצת במשחק שניים הראשונים... אפילו היו כאלה שאמרו שהוא עשה בשכל...
בואו נחשוב יחד מה היה קורה אם לויטה היה מקבל היום הצעה מבלגיה או ממכבי חיפה... אני די בטוח שהוא היה מגיע למשרדו של אלי שגב ומבקש ללכת.
ליאור זאן פתאום צץ... אורי שטרית פתאום קורבן... אורי שטרית??? זה שברח מכאן רבע שעה אחרי שירדנו ליגה???? מי אשם שהוא שוב ירד ליגה והיום אף אחד לא יורק לכיוון שלו???
מי קבע שלשחקנים הכל מותר ולמועדון אסור? למה ששחקן על הגובה ובפורמה הוא יודע לבוא עם הסוכן שלו ולהוציא חוזה עתק וכשהוא בדאון פתאום המועדון צריך להיות לשכת הסעד?
אם ליאור ז'אן ושלו מנשה היו כאלה גדולים הם לא היו איפה שהם היום! ושיאשימו בזה קודם כל את עצמם... בעיקר ליאור זאן...
"לויטה בא לעזור לנתניה בליגה השניה"... אין גבול לתמימות? למה ממי היו ללויטה הצעות? ממי? מכמה קבוצות ממרתף ליגת על? או מהליגה הקפריסאית שחצי מהקבוצות שם בקושי משלמות משכורת? אפילו הצעה מאשדוד או מהפועל חיפה ואני משער שהוא לא היה מגיע לכאן... שלא נדבר על קבוצות יותר גדולות...