מכבי נתניה
יחתך (פשחצקי מדווח) - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: יחתך (פשחצקי מדווח) (/showthread.php?tid=1183)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: יחתך (פשחצקי מדווח) - צהוב לעולמים - 08-Aug-2014 14:42

אם דודו נשאר אני רוכש 10 מנויים!

כל בנאדם חכם יודע שהוא לא ישחק פה

RE: יחתך (פשחצקי מדווח) - אלון - 08-Aug-2014 14:43

(08-Aug-2014 14:35)פיליפצוק כתב:  
(08-Aug-2014 14:25)אופיר34 כתב:  ומה אתה למד מזה ??

אני למד שיש כאן כותב שאוהב לקפוץ בראש, קרי חמור.

אם אני לא טועה,אתה זה שכתב שיש בקבוצה מקום לעוד 2 זרים,שזה אומר שגם אתה הבנת ששחררו את סיארנסה,כנראה שיש כאן יותר מחמור אחד....

RE: יחתך (פשחצקי מדווח) - פיליפצ'וק - 08-Aug-2014 15:37

(08-Aug-2014 14:43)אלון כתב:  
(08-Aug-2014 14:35)פיליפצוק כתב:  
(08-Aug-2014 14:25)אופיר34 כתב:  ומה אתה למד מזה ??

אני למד שיש כאן כותב שאוהב לקפוץ בראש, קרי חמור.

אם אני לא טועה,אתה זה שכתב שיש בקבוצה מקום לעוד 2 זרים,שזה אומר שגם אתה הבנת ששחררו את סיארנסה,כנראה שיש כאן יותר מחמור אחד....

אני יודע שיש בעיה תקציבית ומנסים לפתור אותה.
אף אחד לא הודיע לדודו שהוא משחורר (הוא בעצמו אמר שאף אחד לא דיבר איתו).
במקום לתת לאנשים לפתור את הבעיה החמורים פה קופצים בראש ומורידים את התינוק ביחד עם המים.
במקום לפרגן על כך שהוא העביר את הקבוצה באופן חלק בבקרה (לדברי אורליצקי) למעט שני שחקנים, אז מקנטרים על זה שלא העבירו את שני השחקנים כאילו לא יהיה אפשר לעשות את זה בשבוע הבא אחרי שייפתרו את הבעיות וימצא המימון.

יחתך (פשחצקי מדווח) - טל.מ - 08-Aug-2014 15:41

אתה מתפתל מאוד יפה , תמשיך זה משעשע.

RE: יחתך (פשחצקי מדווח) - אלון - 08-Aug-2014 15:45

היות ולא כולנו מקורבים והיות שהמועדון לא שותף לפורום ומגיב על כל תגבוה בפורום אז אנחנו ניזונים מפירסומים שונים באתרי הספורט.כל אחד עושה 1+1 ומגיע למסקנות שונות ומפרסם אותן בפורום,מי בצורה חיובית יותר ומי בצורה שלילית יותר.זה פורום,לא צריך לרדת נמוך וכדאי לשמור על כבוד,הרי כולנו אוהדים של אותה קבוצה.צריך לדעת לבקר כשצריך ומצד שני גם מילה טובה לא עולה כסף.בואו ננסה לשמור כאן על איזושהיא רמה לא נמוכה כי הפורום מתחיל להתדרדר ולא לעניין,חבל...

RE: יחתך (פשחצקי מדווח) - פיליפצ'וק - 08-Aug-2014 15:47

(08-Aug-2014 15:41)טל.מ כתב:  אתה מתפתל מאוד יפה , תמשיך זה משעשע.

אני מתפתל אחרי פיתולי הקבוצה.
בדרך אחד אני בטוח, יש לקבוצה בעלים טירון בניהול קב' כדורגל שמחפש רק לעשות טוב עם כל הקשיים.
יש אוהדים שמבינים את הקשיים ונותנים למי שצריך את הזמן כי עד לא קרה שום דבר ושום נזק.
ויש אוהדים גועליים כמוך שמגיע להם קבוצה בלי בעלים שכל החיים שלה תהיה בליגה נמוכה ולא תגיע לכלום.

יחתך (פשחצקי מדווח) - טל.מ - 08-Aug-2014 15:54

לא מותק אני לא גועלי. רחוק מזה . אני רואה את המציאות והיא לא מזהירה. לא קראתי לשגב בשמות לא קללתי ולא ביקשתי את ראשו ולא קראתי להתפטרותו . זה אתה במוח החולה שלך לוקח כל התבטאות ומעצים אותה כדי שתשרת את צרכיך, כדי שתוכל לפרוק את הלחצים הנפשיים שאתה לוקה בהם ותצייר לעצמך את הטובים מול הרעים. תרגיע תשתה מים ותספור עד 1000. לא נאמרה כאן מילה אחת שהיא לא נכונה והכל נאמר בעדינות ובכבוד. ואם אתה לא מבין את זה הבעיה כולה שלך.

RE: יחתך (פשחצקי מדווח) - פיליפצ'וק - 08-Aug-2014 15:59

(08-Aug-2014 15:54)טל.מ כתב:  לא מותק אני לא גועלי. רחוק מזה . אני רואה את המציאות והיא לא מזהירה. לא קראתי לשגב בשמות לא קללתי ולא ביקשתי את ראשו ולא קראתי להתפטרותו . זה אתה במוח החולה שלך לוקח כל התבטאות ומעצים אותה כדי שתשרת את צרכיך, כדי שתוכל לפרוק את הלחצים הנפשיים שאתה לוקה בהם ותצייר לעצמך את הטובים מול הרעים. תרגיע תשתה מים ותספור עד 1000. לא נאמרה כאן מילה אחת שהיא לא נכונה והכל נאמר בעדינות ובכבוד. ואם אתה לא מבין את זה הבעיה כולה שלך.

ראיית המציאות שלך עקומה וזה לא מהיום ולא מאתמול.
זה שאתה חושב שאתה "הנביא יחזקאל" זה דפקה אצלך לא אצל אף אחד אחר.

יחתך (פשחצקי מדווח) - טל.מ - 08-Aug-2014 16:06

ראיית המציאות שלי עקומה או ישרה זה ענייני. אני מבטיח לך שראיית המציאות שלך כמו שהיא משתקפת בפורום מחייבת תרופות. אני לא מקלל פה אנשים לא קורא לאנשים חמורים ילדי נזלת וכו וכו וכו. את זה עושה אתה. אני מקווה שהאנשים בקרבתך (אני לא בטוח שיש כאלה אבל קבל קרדיט שיש) לא סובלים מאותם ניבולי פה, כי מה כבר יכול לצמוח ככה ?
אני מבטיח לך שאם הייתי בעלי נתניה הייתי מעדיף לשמוע ביקורת עיניינית (כי אני אמור לדעת להתמודד עם זה) מאשר לזכות בתומכים עיוורים ושוטים שמקללים כל מה שזז בשם אהבת המועדון. תחשוב על זה.

RE: יחתך (פשחצקי מדווח) - פיליפצ'וק - 08-Aug-2014 16:18

(08-Aug-2014 16:06)טל.מ כתב:  ראיית המציאות שלי עקומה או ישרה זה ענייני. אני מבטיח לך שראיית המציאות שלך כמו שהיא משתקפת בפורום מחייבת תרופות. אני לא מקלל פה אנשים לא קורא לאנשים חמורים ילדי נזלת וכו וכו וכו. את זה עושה אתה. אני מקווה שהאנשים בקרבתך (אני לא בטוח שיש כאלה אבל קבל קרדיט שיש) לא סובלים מאותם ניבולי פה, כי מה כבר יכול לצמוח ככה ?
אני מבטיח לך שאם הייתי בעלי נתניה הייתי מעדיף לשמוע ביקורת עיניינית (כי אני אמור לדעת להתמודד עם זה) מאשר לזכות בתומכים עיוורים ושוטים שמקללים כל מה שזז בשם אהבת המועדון. תחשוב על זה.

אין בביקורת שלך שום דבר ענייני, רק קינטור, קינטור, קינטור.
וזה שאני "יוצא" על אוהדים כפויי טובה שאין להם מושג מהחיים שלהם, זה דפקה אצלי לפחות אני מודה.