מכבי נתניה
שישו ושמחו בני מעיי - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: שישו ושמחו בני מעיי (/showthread.php?tid=110)

עמודים: 1 2 3

שישו ושמחו בני מעיי - יגאל יהב - 07-Sep-2013 23:09

אזרבייז'אן מוליכה 0:1!

רק שיחזיקו מעמד.

RE: שישו ושמחו בני מעיי - אני gad - 07-Sep-2013 23:46

הבעיה לא במאמן אלה בגידול שחקנים בארץ.
אפשר לראות את זה כשמסתכלים על הצעירים שלנו.
הם ברמה אחת או שתיים פחות טובים מהצעירים של לפני 15 שנה.

בגדול אני לא אוהד של נבחרתת ישראל, אבל חוסר ההצלחה שלהם מייצג את מה שקורה בקבוצה שלי וזה מעציב אותי

RE: שישו ושמחו בני מעיי - יגאל יהב - 08-Sep-2013 0:09

נגמר 1:1. היה יכול להיות טוב מזה, אבל אני לא חזיר. הנזק של הנצחון באירלנד תוקן, וזה מספק אותי בהחלט.

וזה, אני gad, לא קשור אצלי לזהות המאמן, אלא לכך שלתפיסתי הנבחרת הלאומית ומכבי נתניה הן שתי ישויות נפרדות זו מזו.

אלו כבר לא ימי הנבחרת בהם מוטל'ה ושרגא בר היו בהרכב הפותח.

שישו ושמחו בני מעיי - ranelbaz - 08-Sep-2013 1:42

זו הנבחרת שלנו,זו הנבחרת שמייצגת את ישראל,מה האנטי הזה? אתם מזכירים לי את אוהדי הפועל שמעדיפים שנבחרת פלסטין תשחק על הדשא שלנו!

שישו ושמחו בני מעיי - טל.מ - 08-Sep-2013 9:21

(08-Sep-2013 0:09)יגאל יהב כתב:  נגמר 1:1. היה יכול להיות טוב מזה, אבל אני לא חזיר. הנזק של הנצחון באירלנד תוקן, וזה מספק אותי בהחלט.

וזה, אני gad, לא קשור אצלי לזהות המאמן, אלא לכך שלתפיסתי הנבחרת הלאומית ומכבי נתניה הן שתי ישויות נפרדות זו מזו.

אלו כבר לא ימי הנבחרת בהם מוטל'ה ושרגא בר היו בהרכב הפותח.

אתה ממש לא מובן מר יהב . אתה מעדיף את נבחרת פלסטין ? נבחרת כלשהי ? משהו אחר ?

RE: שישו ושמחו בני מעיי - אלון - 08-Sep-2013 10:54

(07-Sep-2013 23:09)יגאל יהב כתב:  אזרבייז'אן מוליכה 0:1!

רק שיחזיקו מעמד.

צריך להתבייש שאתה אוהד את הקבוצה שאנו אוהדים,יותר מתאים לך לאהוד קבוצה כמו ביתר...

RE: שישו ושמחו בני מעיי - פיליפצ'וק - 08-Sep-2013 11:11

את מי זה מעניין? חבורה של כלומניקים, עשירים מפונקים, שרלטתנים, עובדים על כולם בעיניים ומתחזים לשחקני כדורגל.
חבל על כל הכסף שמושקע שם, שיעבירו את התקציבים לספורט האולימפי יש כל כך הרבה כשרונות שאם היו מקבלים חצי ממה שאוכלי החינם האלה מקבלים היו מביאים לנו גאווה ענקית.
ביום שיפסיקו לסקר אותם כאילו הם מינימום ברצלונה ויתנו להם סיקור מותאם לרמתם המקצועית שלהם (כלומר גורנישט) אז נתחיל אולי לראות קצת הקרבה וכדורגל.

Re: שישו ושמחו בני מעיי - חזום חזום - 08-Sep-2013 11:31

אני חושב שכל הכדורגל הישראלי זה פיקציה.
הוא צריך לעבור לסטטוס חובבני כמו בארצות סקנדנביות. מי שטוב ישחק בחול ומי שלא ישחק בארץ.
ליגה בלי זרים. בלי בעלי קבוצות. בלי פערים.בלי מרכזים. סטייל ליגת מכללות. תקציב מקסימום ותקרת שכר.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

RE: שישו ושמחו בני מעיי - אני gad - 08-Sep-2013 11:33

אני לא מבי מה הבעיה הוא לא אוהד את נבחרת ישראל , הוא לא אמר שהוא אוהד את נבחרת פלסטין.
גם אני לא אוהד את נבחרת ישראל או כל נבחרת אחרת.
אני אוהד מכבי נתניה וכל המשחקים האלו שיוצרים פגרה בליגה מטריפים אותי.
אני מעדיף שלא תיהיה לנו נבחרת ככה הליגה לא תעצר.

RE: שישו ושמחו בני מעיי - amir - 08-Sep-2013 11:50

הבעיה החא גם בזהות המאמן לא נשכח איך הזמין את עזרא לסגל בדיוק שבוע אחרי שחתם בחיפה כשהיה בנתניה הוא לא היה מספיק טוב?
ויש עוד הרבה סיפורים על המאמן יפה הנפש הזה אבל לא נורא הוא את העונש שלו קיבל אפשר לומר כבר המאמן הלאומי לשעבר.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4