מכבי נתניה
עומרי קנדה חתם בנתניה!! צוצאליץ' קרוב - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: עומרי קנדה חתם בנתניה!! צוצאליץ' קרוב (/showthread.php?tid=1011)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: שחר הירש יושאל ממכבי חיפה - amir - 16-Jun-2014 23:40

יש מונדיאל עכשיו אלי שגב לא בדיוק אייטם .

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

RE: שחר הירש יושאל ממכבי חיפה - אריאל - 16-Jun-2014 23:41

[/quote]

הכל טוב ויפה אבל ויש אבל גדול

יש דברים שנאמרים שאם אתה מחבר את מה שקורה מסביב לקבוצה אז הם לא סתם נאמרים ( אני מנחש שאתה לא מקורב לשגב ) כנראה שיש באמת לשגב בעיות נזילות ולא סתם הוא טס לאפריקה

Sent from my iPhone using Tapatalk
[/quote]

האמת, יש שתי אפשרויות:

או שאתה מקורב מאד, יודע בדיוק מה קורה ״מסביב לקבוצה״ ומכיר את הנסיבות המדויקות בגללם שגב נסע לעסקיו באפריקה (אולי הוא בכלל בורח מנושים או הסתבך בשוק האפור...)

או שזאת האמירה הכי אומללה, עלובה ומעליבה שקראתי בפורום ומצדיקה את התרחקותם של בעלי ממון מבעלות על קבוצה!
שמו של איש עסקים ושמועות עליו יכולות להיות קריטיות ואמירה חסרת ביסוס על קשיי נזילות שיכולה להיות מצוטטת לא נכון ע״י כתבים סוג ז׳ שיכולים להיכנס בטעות לפורום ולחשוב שיש להם סקופ או הרצה בגוגל של ״שגב קשיי נזילות״ או משהו דומה יכולות להיהפך לוירליות כמו שמועות על התארגנות למבצע שחרור חטופים שהיה או לא היה.

בקיצור, או שאני מוריד את הכובע בפני הידיעה שלך ממקור ראשון על עסקיו של שגב או שאני נגעל מהפוסט

RE: שחר הירש יושאל ממכבי חיפה - פיליפצ'וק - 17-Jun-2014 0:05

(16-Jun-2014 22:42)זיו פלם כתב:  
(16-Jun-2014 22:36)אופיר34 כתב:  
(16-Jun-2014 22:24)זיו פלם כתב:  אופיר אני שמתי לב קשה לך לקבל דעות של אחרים לטוב ולרע ולא שיש לי משו נגדך או נגד משהו אחר מהפורום ואני בטח לא הסנגור של אביתר אבל התגובות שלך והזילזול במה שאנשים אומרים קצת מוגזמת

וגם ברור לי למה אתה אומר את זה Wink
בכל מקרה , זה לא עניין של זלזול , זה העניין שיש פה אנשים שמתבטאים וקובעים קביעות כאילו הם כל יום אוכלים ארוחת ערב עם שגב ועושים לו ציקי בגב לפני שהוא הולך לישון.
אני (ולא רק אני), מתייחס לכל ידיעה בתקשורת (בספורט ובכלל) כאל אוסף של מילים שמאחוריו יש בעיקר אינטרסים ורצון להביא רייטינג. קשה לי מאד עם הרצינות והמגדלים שאנשים בונים על כל פיפס שיוצא לאויר, ועל זה אני כל פעם מתקומם.
אני רוצה לשפוט אנשים על פי מעשיהם ולא על פי הכותרות שמנסים לדחוף לנו לראש.
זאת דעתי (שגם אותה, דרך אגב, לא כולם מקבלים, וזאת זכותם)

הכל טוב ויפה אבל ויש אבל גדול

יש דברים שנאמרים שאם אתה מחבר את מה שקורה מסביב לקבוצה אז הם לא סתם נאמרים ( אני מנחש שאתה לא מקורב לשגב ) כנראה שיש באמת לשגב בעיות נזילות ולא סתם הוא טס לאפריקה

מה הקשר? העסקים שלו נמצאים שם.
אז אם לא בעיית נזילות אז הוא לא נוסע אף פעם לאפריקה????

RE: שחר הירש יושאל ממכבי חיפה - ORENARIEL - 17-Jun-2014 0:21

איזה כייף למ.ס אשדוד שיש לה שחקן הרכב שמשחק במונדיאל...

שחר הירש יושאל ממכבי חיפה - טל.מ - 17-Jun-2014 0:28

חברה בואו נבהיר כמה דברים -
שגב הוא לא האויב כאן . הסכמנו ? יופי.
מכבי נתניה עשתה באז גדול מידי כנראה (מסייג אבל ככה נראה לי) ויצרה ציפיות רבות מידי ביחס ליכולת הכלכלית האמיתית.
לזה אל תסכימו מצידי אבל אנחנו צריכים ללמוד לחיות עם פשרות. שיוסי יחליט איפה הוא רוצה להתפשר ויבנה סגל (גם במחיר השאלות משה, הגאווה שלך לא מעניינת אותי )שישאר בליגה . את כל שאר המטרות העילאיות תשאירו לתקופה שיהיה כסף, אמן כן יהי רצון .
סגרנו ?

RE: שחר הירש יושאל ממכבי חיפה - אלון - 17-Jun-2014 0:35

(17-Jun-2014 0:28)טל.מ כתב:  חברה בואו נבהיר כמה דברים -
שגב הוא לא האויב כאן . הסכמנו ? יופי.
מכבי נתניה עשתה באז גדול מידי כנראה (מסייג אבל ככה נראה לי) ויצרה ציפיות רבות מידי ביחס ליכולת הכלכלית האמיתית.
לזה אל תסכימו מצידי אבל אנחנו צריכים ללמוד לחיות עם פשרות. שיוסי יחליט איפה הוא רוצה להתפשר ויבנה סגל (גם במחיר השאלות משה, הגאווה שלך לא מעניינת אותי )שישאר בליגה . את כל שאר המטרות העילאיות תשאירו לתקופה שיהיה כסף, אמן כן יהי רצון .
סגרנו ?

לא,אף גורם רישמי לא אמר עדיין שאין כסף,להיפך,לכן עד שלא יאמר אחרת אני לא אסתפק בלהישאר בליגה.המטרות שאני מצפה מהמועדון הן האבקות על כרטיס לפליאוף העליון,אלא אם המועדון יטען אחרת...

שחר הירש יושאל ממכבי חיפה - טל.מ - 17-Jun-2014 0:39

ברמת ההצהרה אתה צודק. אבל כדאי שנשפוט לפי מעשים כי זה הכלי היחידי שיש. אם מחר תצא צודק ונתניה תחתים את נווקאמה אחרי שמלאה את כרסו וקופתו של אשר אלון ב700 אלף דולר ועוד לפני ששילמו לשחקן אני אדע שאתה צודק Wink

RE: שחר הירש יושאל ממכבי חיפה - ORENARIEL - 17-Jun-2014 0:42

להשאיל שחקנים זה יותר בטוח אין סיכון בהפסד כסף ולהתקע עם שחקן אם הוא לא מספק את הסחורה..
להשאיל שחקן זה ניצול השחקן.. מכבי נתניה תרוויח יותר מאשר מכבי חיפה ויותר משחר הירש.
הפועל עפולה לא שמחה שהשאילה את שחר הירש?
אם מכבי חיפה תרצה אותו בחזרה עונה הבאה אז נשאיל עוד שחקן יותר טוב שנה הבאה.
תראו כמה חיפה שילמה עלמיו ואנחנו הנהנים...
מבחינה מקצועית כן הייתם רוצים את הירש??
ושוב אין שחקנים מתאימים באופק.. השאלה זו לא התפשרות.

RE: שחר הירש יושאל ממכבי חיפה - רון סאבן1 - 17-Jun-2014 0:54

(17-Jun-2014 0:39)טל.מ כתב:  ברמת ההצהרה אתה צודק. אבל כדאי שנשפוט לפי מעשים כי זה הכלי היחידי שיש. אם מחר תצא צודק ונתניה תחתים את נווקאמה אחרי שמלאה את כרסו וקופתו של אשר אלון ב700 אלף דולר ועוד לפני ששילמו לשחקן אני אדע שאתה צודק Wink
זה השחקן הזר שהתכוון אליו. שאמור לחתום?

שחר הירש יושאל ממכבי חיפה - טל.מ - 17-Jun-2014 1:32

קשה לי להאמין אבל הלוואי ..