מכבי נתניה
כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה (/showthread.php?tid=3000)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - אופיר34 - 05-Jun-2016 0:27

(04-Jun-2016 23:53)פיליפצוק כתב:  עד מתי תביא את הדוגמא של גמר הגביע.
רוב מי שהיו שם אלה לא אוהדים, תפנים!
ולא דיברתי על ילדים של אוהדים, אלא ילדים בכללי, למרות שאני מכיר הרבה גם אוהדים בגילאי 35-40 שפעם היו בעלי מנוי והיום או שהפסיקו לבוא בכלל או באים פעם ב... וכנ"ל גם ילדיהם.

אז מי היה שם בגמר הגביע ??
אזרחים תמימים שעשו קניות בקניון באותה שעה ??

למה כשאשקלון או הפועל ר"ג או ק"ש או הפועל חיפה או הפועל פ"ת מגיעות לגמר אני לא רואה שם 22 אלף אוהדים\טרמפיסטים\רומנטיקנים (או איך שלא תקרא לזה) לבושים בחולצת הקבוצה שלהם ??
למה כל כך מפחיד אותך להודות שלקבוצה הזאת למרות דשדושה המתמשך יש עדיין אלפי אוהדים שמפוזרים ברחבי הארץ ומתים לראות אותה שוב בטופ של הכדורגל הישראלי ??
לא לימדו אותך בגן שושנה שקבוצת כדורגל לעולם לא מחליפים ??

אז לא יודע מה צופן העתיד וברור לי שכל שהזמן יעבור והקבוצה לא תצליח יהיה כרסום בכמות האוהדים אבל אני עדיין בטוח שרב האוהדים ישארו נאמנים ויעבירו את השרביט גם לדור הבא שלהם.

כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - עידן444 - 05-Jun-2016 0:29

(04-Jun-2016 23:53)פיליפצוק כתב:  עד מתי תביא את הדוגמא של גמר הגביע.
רוב מי שהיו שם אלה לא אוהדים, תפנים!
ולא דיברתי על ילדים של אוהדים, אלא ילדים בכללי, למרות שאני מכיר הרבה גם אוהדים בגילאי 35-40 שפעם היו בעלי מנוי והיום או שהפסיקו לבוא בכלל או באים פעם ב... וכנ"ל גם ילדיהם.
אז בגלל שהם לא באים הם עברו לאהוד קבוצה אחרת?

אז על מה אתה רוצה שאני אדבר? גם מנויים אנחנו מוכרים יותר מאי פעם. ולמשחק ירידה נימכרו כל הכרטיסים תוך שלושה ימים.
על מה אתה רוצה שאני אדבר? שאקח חופש ויעבוד בכיתות ד׳ עד ז׳ ברחבי העיר ויעשה סקר מי גיחך שאמרתי לו מכבי נתניה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - פיליפצ'וק - 05-Jun-2016 0:34

אז מי היה שם בגמר הגביע ??

למה כשאשקלון או הפועל ר"ג או ק"ש או הפועל חיפה או הפועל פ"ת מגיעות לגמר אני לא רואה שם 22 אלף אוהדים\טרמפיסטים\רומנטיקנים (או איך שלא תקרא לזה) לבושים בחולצת הקבוצה שלהם ??
למה כל כך מפחיד אותך להודות שלקבוצה הזאת למרות דשדושה המתמשך יש עדיין אלפי אוהדים שמפוזרים ברחבי הארץ ומתים לראות אותה שוב בטופ של הכדורגל הישראלי ??

אז לא יודע מה צופן העתיד וברור לי שכל שהזמן יעבור והקבוצה לא תצליח יהיה כרסום בכמות האוהדים אבל אני עדיין בטוח שרב האוהדים ישארו נאמנים ויעבירו את השרביט גם לדור הבא שלהם.
[/quote]

היו שם משפחות, חברים של אוהדים וסתם אנשים תושבי נתניה שחיפשו סיבה למסיבה.
האנשים האלה לא פקדו מאז את משחקי נתניה, לא הזיזה להם ירידת הליגה וגם לא נראה לי שהם לא ישנו טוב בלילה אם המועדון הזה יתפרק.

כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - עידן444 - 05-Jun-2016 0:42

(05-Jun-2016 0:34)פיליפצוק כתב:  אז מי היה שם בגמר הגביע ??

היו שם משפחות, חברים של אוהדים וסתם אנשים תושבי נתניה שחיפשו סיבה למסיבה.
האנשים האלה לא פקדו מאז את משחקי נתניה, לא הזיזה להם ירידת הליגה וגם לא נראה לי שהם לא ישנו טוב בלילה אם המועדון הזה יתפרק.
[/quote]

מאיפה אתה יודע מה הזיז למי מה?

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - אופיר34 - 05-Jun-2016 0:42

(05-Jun-2016 0:34)פיליפצוק כתב:  היו שם משפחות, חברים של אוהדים וסתם אנשים תושבי נתניה שחיפשו סיבה למסיבה.

האנשים האלה "שבמקרה" היו באיזור (והם היו במקרה בעוד כמה אירועים של הקבוצה) מעידים על הפוטנציאל הקיים ואני מבטיח לך שביום שהקבוצה הזאת תרוץ בצמרת אתה תראה פתאום הרבה "משפחות וחברים של אוהדים" שיבואו לקראת אופיר ועידן וידפקו נוכחות במשחקי הקבוצה.

(05-Jun-2016 0:42)עידן444 כתב:  מאיפה אתה יודע מה הזיז למי מה?

הוא יודע כמו שהוא ידע שכף רגלו של דראפיץ לא תדרוך פה...

כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - עידן444 - 05-Jun-2016 0:44

ומי ה 15,000 שהיו כל שבוע בטרנר השנה? משום מה בימים קשים זה היה בקושי 1000.
הפוטנציאל הוא פוטנציאל וגם אחרי 40 שנה בלי אליפות- ברוך ה׳ יש מי שיצא מהחורים.

אגב, ראיתי פוסט ענק של אוהד ב״ש שאומר תודה קודם כל לאלה המאות שהיו שם גם בתחתית של הבור וקצת הלכו לאיבוד בתוך ההמון שצץ ורץ אחרי ההצלחה וכמה להם- וקודם כל להם מגיעה האליפות הזו!

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - פיליפצ'וק - 05-Jun-2016 0:55

הם גם טרימפסטים שייעלמו אם ב"ש תחזור לבינוניות.
אבל ב"ש במקום רחוק רחוק מנתניה והפער רק הולך וגדל.
ועידן ואופיר אתם תמשיכו לחכות למשיח שיגיע, בנתיים עידן, מה עם המודל הגרמני שלך?

כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - עידן444 - 05-Jun-2016 1:07

התחלתי לכתוב אותו.

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - פיליפצ'וק - 05-Jun-2016 1:18

(05-Jun-2016 1:07)עידן444 כתב:  התחלתי לכתוב אותו.

יאללה בהצלחה...

כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - עידן444 - 05-Jun-2016 1:26

(05-Jun-2016 1:18)פיליפצוק כתב:  
(05-Jun-2016 1:07)עידן444 כתב:  התחלתי לכתוב אותו.

יאללה בהצלחה...

תודה.
בכל מקרה אני חושב שכרגע צריך לתת לתהליך הנוכחי להתבצע טוב ככל האפשר.
אני בטוח שכשהמועדון הזה יבריא דברים יראו אחרת.

אני גם מודע לזה שאולי אנשים לא יקבלו את דעתי. בכל מקרה אני אציג אותה ואולי אם לא יקבלו במלואה- יאמצו לפחות חלק מההצעות.