מכבי נתניה
נחתם ההסכם עם טוברוק - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: נחתם ההסכם עם טוברוק (/showthread.php?tid=589)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: נחתם ההסכם עם טוברוק - אלון - 27-Feb-2014 13:47

גם,קהל צריך לבנות,כמו קבוצה,ברגע שיהיו תנאים(והיום יש) וברגע שהקהל יראה קבוצה יציבה שרצה הצמרת לאורך זמן גם הוא יגיע,בחיים צריך גם סבלנות ולא הכל כאן ועכשיו.אי אפשר לצפות מקהל שלא ראה אליופת 30 שנה ונמצא בדיר חזירים(הקופסא) למלא את היציעים כל שבוע.גם אתה ,איל,לא הייתה כל שבוע קונה כרטיס להצגה בינונית(במקרה הטוב) להצגה שמשוחקת בתיאטרון ישן שלא כיף להגיע אליו....

RE: נחתם ההסכם עם טוברוק - אייל ס - 27-Feb-2014 14:43

(27-Feb-2014 13:47)אלון כתב:  גם,קהל צריך לבנות,כמו קבוצה,ברגע שיהיו תנאים(והיום יש) וברגע שהקהל יראה קבוצה יציבה שרצה הצמרת לאורך זמן גם הוא יגיע,בחיים צריך גם סבלנות ולא הכל כאן ועכשיו.אי אפשר לצפות מקהל שלא ראה אליופת 30 שנה ונמצא בדיר חזירים(הקופסא) למלא את היציעים כל שבוע.גם אתה ,איל,לא הייתה כל שבוע קונה כרטיס להצגה בינונית(במקרה הטוב) להצגה שמשוחקת בתיאטרון ישן שלא כיף להגיע אליו....
אלון יקירי,קניתי כרטיסים למשחקי פח בקופסא ובכל חור בארץ שנים,כשהגיע יאמר,מבחינתי הגיע המשיח,רכשנו את כל השחקנים החופשיים בארץ ובעיקר את הכישרונות הפנויים ולמרות,הקופסא נשארה בעליבותה(שנתיים קודם בעונת העליה העלובה ביותר,היציעים היו מלאים יותר),יום אחד קראתי על ההפגנה במשחק האימון נגד ר"ג ועל הקללות וכו....שלחתי מייל ליאמר כאוהד וותיק שחיכה למשיח ומאושר מבואו,הצעתי את עזרתי ובעיקר היה חשוב לי שידע שיש אחרים שמעריכים פועלו,זה היה הטריגר ששינה את גישתי לקבוצה,מאוהד שקט,לאוהד שקט פחות....

Re: נחתם ההסכם עם טוברוק - amir - 27-Feb-2014 15:07

נן אז אייל עוד לא הצלחתי להבין ממך איך כן הקהל יחזור למגרש?
מה צריך לעשות לדעתך שבעונה הבאה אנחנו ממלאים את המערבי כל העונה ולא רק במשחק נגד הגדולות?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

RE: נחתם ההסכם עם טוברוק - אופיר34 - 27-Feb-2014 15:22

אייל, קודם כל, אני רואה שנהיית אלוף בציטוטים.... סחתיין עליך...

לגבי יאמר - דיברנו על זה רבות בעבר הרחוק. יאמר איש יקר ואני מאמין שכך חושבים רב האוהדים, אבל יאמר לצערי, חיפש ריגושים מהירים ולא תוכנית ארוכת טווח. הוא בא לפה שפך מלא כסף וחשב שזה מה שיחזיר את הקהל. רק היו כמה בעיות - קודם כל ,המאמן שאימן בתקופתו (ואני מדבר על עטר ולא על מתיאוס) היה אנטי כדורגל שלמרות הרכש שקיבל הגעיל את כולם משבת לשבת. הוא הסיבה הראשונה והעיקרית לאי שיתוף הפעולה מצד הקהל, מעבר לזה, יאמר ככל שעבר הזמן בודד את עצמו מהאוהדים ואף יצא נגדם בלא מעט התבטאויות מתנשאות שלא שיפרו את המצב.
חוץ מזה, היה את נושא האצטדיון שהבטיחו לו ,וברגע שראה שההבטחה הזאת לא עומדת להתממש הוא הוריד עוד הילוך.
והשיא היה בפירוק הקיצוני והמהיר של הקבוצה בשנתו האחרונה. זה כבר באמת היה השיא מבחינת האוהדים, ואני חייב להגיד שאני יכול להבין אוהדים שלא יכולים לראות מנגד איך מפרקים להם את הקבוצה.
בקיצור, יאמר איש חם נדיב ויקר אבל גם אימפולסיבי ונקמן שלא מתאים להיות בעלים של קבוצת כדורגל. חלק מהאוהדים הגזימו בייחס כלפיו אבל אני חייב להגיד שגם הוא לא טלית שכולה תכלת.

RE: נחתם ההסכם עם טוברוק - לואיס מריןןןןןןןן - 27-Feb-2014 15:38

באמת כל הכבוד על יאמר על מה שעשה אבל אסור לשכוח שהוא פירק גם את סנץ מסלובקיה הוא אדם אם מצבי רוח משתנים אין אצלו אמצע וזה הבעיה לעומת זאת אני מעדיף אנשים מתונים עם דרך כמו שגב ומאור שבאו עם תוכניות מסודרות לטווח ארוך נכון הם ישימו פחות כסף אבל זה עדיף אני בטוח שאם שגב ומאור נגיע להישגים גדולים מאשר הגענו אם יאמר

Re: RE: נחתם ההסכם עם טוברוק - amir - 27-Feb-2014 16:07

(27-Feb-2014 15:38)לואיס מריןןןןןןןן כתב:  באמת כל הכבוד על יאמר על מה שעשה אבל אסור לשכוח שהוא פירק גם את סנץ מסלובקיה הוא אדם אם מצבי רוח משתנים אין אצלו אמצע וזה הבעיה לעומת זאת אני מעדיף אנשים מתונים עם דרך כמו שגב ומאור שבאו עם תוכניות מסודרות לטווח ארוך נכון הם ישימו פחות כסף אבל זה עדיף אני בטוח שאם שגב ומאור נגיע להישגים גדולים מאשר הגענו אם יאמר

שייקה הכל בסדר איתך? רסקיו רגיעון או ציפרלקס מה?

RE: נחתם ההסכם עם טוברוק - לואיס מריןןןןןןןן - 27-Feb-2014 16:13

(27-Feb-2014 16:07)amir כתב:  
(27-Feb-2014 15:38)לואיס מריןןןןןןןן כתב:  באמת כל הכבוד על יאמר על מה שעשה אבל אסור לשכוח שהוא פירק גם את סנץ מסלובקיה הוא אדם אם מצבי רוח משתנים אין אצלו אמצע וזה הבעיה לעומת זאת אני מעדיף אנשים מתונים עם דרך כמו שגב ומאור שבאו עם תוכניות מסודרות לטווח ארוך נכון הם ישימו פחות כסף אבל זה עדיף אני בטוח שאם שגב ומאור נגיע להישגים גדולים מאשר הגענו אם יאמר

שייקה הכל בסדר איתך? רסקיו רגיעון או ציפרלקס מה?

גבר אמרתי גם לסגל אני מדבר יפה שמדברים אליי יפה ושלא מדברים יפה שאלוהים ישמור או בשפת אריאל שישו ישמור

RE: נחתם ההסכם עם טוברוק - אייל ס - 27-Feb-2014 16:50

(27-Feb-2014 15:22)אופיר34 כתב:  אייל, קודם כל, אני רואה שנהיית אלוף בציטוטים.... סחתיין עליך...

לגבי יאמר - דיברנו על זה רבות בעבר הרחוק. יאמר איש יקר ואני מאמין שכך חושבים רב האוהדים, אבל יאמר לצערי, חיפש ריגושים מהירים ולא תוכנית ארוכת טווח. הוא בא לפה שפך מלא כסף וחשב שזה מה שיחזיר את הקהל. רק היו כמה בעיות - קודם כל ,המאמן שאימן בתקופתו (ואני מדבר על עטר ולא על מתיאוס) היה אנטי כדורגל שלמרות הרכש שקיבל הגעיל את כולם משבת לשבת. הוא הסיבה הראשונה והעיקרית לאי שיתוף הפעולה מצד הקהל, מעבר לזה, יאמר ככל שעבר הזמן בודד את עצמו מהאוהדים ואף יצא נגדם בלא מעט התבטאויות מתנשאות שלא שיפרו את המצב.
חוץ מזה, היה את נושא האצטדיון שהבטיחו לו ,וברגע שראה שההבטחה הזאת לא עומדת להתממש הוא הוריד עוד הילוך.
והשיא היה בפירוק הקיצוני והמהיר של הקבוצה בשנתו האחרונה. זה כבר באמת היה השיא מבחינת האוהדים, ואני חייב להגיד שאני יכול להבין אוהדים שלא יכולים לראות מנגד איך מפרקים להם את הקבוצה.
בקיצור, יאמר איש חם נדיב ויקר אבל גם אימפולסיבי ונקמן שלא מתאים להיות בעלים של קבוצת כדורגל. חלק מהאוהדים הגזימו בייחס כלפיו אבל אני חייב להגיד שגם הוא לא טלית שכולה תכלת.

בעונה של מתיאוס הייתי מעורב בנושא הקהל....למרות שהתקציב היה מעל 40 מיליון ש"ח ואימן אותנו אלוף עולם והובלנו את הליגה,לא הגיעו לשום משחק יותר מ3500 נתנייתים(וגם זה בישראבלוף).
אז אנה,הבעיה לא היתה המשחק של עטר ולא השקעה בקבוצה ולא הישגים,הבעיה בנתניה הרבה יותר שורשית ולכן,אנחנו חייבים בעלים סבלן ובעיקר ובעיקר קהל סבלן,כי אחרת לא יהיה בעלים סבלן.

RE: נחתם ההסכם עם טוברוק - amir - 27-Feb-2014 17:04

אוקי בא נתחיל בזה שיהיה קהל אחר כך סבלן אבל איך עושים את זה?

RE: נחתם ההסכם עם טוברוק - טל.מ - 27-Feb-2014 17:25

(26-Feb-2014 17:54)פיליפצוק כתב:  
(26-Feb-2014 17:28)אלון כתב:  
(26-Feb-2014 17:07)פיליפצוק כתב:  
(26-Feb-2014 15:25)טל.מ כתב:  
(26-Feb-2014 14:49)פיליפצוק כתב:  כעת נערכת מסיבת העיתונאים בעירייה.
צעד נכון ומבורך של אלי שגב ושות', סוף סוף נתחיל לראות בבוגרים תוצרת בית איכותית.

יש מישהו בנוער של טוברוק ששמת עליו עין ? אני לא בטוח שהם יותר איכותיים ממכבי נתניה, בטח לא בשנתוני נערים וילדים.

הם איכותיים יותר בריבוע ואני אומר את זה בצער.
תבדוק כמה שחקנים בליגת העל ובאירופה (איכותיים לא בררה) הם יוצאי טוברוק וכמה הם יוצאי מכבי נתניה.
אם ההסכם הזה היה נחתם כמה שנים קודם, אולי היום היינו נהנים משירותי אלון תורג'מן, דודו ביטון, אבוחצירא ודיע סבע ועוד.

כמו שאתה נהנה היום מהשירותים של עמרי בן הרוש,אוראל דגני,חן עזרא וכו...

חן עזרא מבחינתי הוא תוצר של טוברוק.
אוראל דגני, עגלה שבורה, ראינו את "הכוכב" ביום שני.
דלה ימפולסקי עגלה שבורה
עמרי בן הרוש, יותר ספסל מאשר דשא.
כל השאר נשלחה משלחת לחיפוש אחר עקבותיהם.

פיליפצ'וק במיוחד בשבילך - בן הרוש ב11 של מכבי ת"א הערב.