מכבי נתניה
בני לם - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: בני לם (/showthread.php?tid=3607)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: בני לם - אייל ס - 31-May-2017 14:16

נתי לא היה במכבי נתניה(למרות שפנה ביוזמתו),כי בסופו של הליך היה חשוב לי לשמור על ישראל זוויטי ואין מקום לכולם.
זה נכון גם לשחקנים,מועדון צריך לסמן את שחקניו ולהחליט האם הוא מערער וגורם להם להרהר,או שלא מצופף במקומות מסויימים,כמובן שלא על חשבון אופציות חילוף סבירות.

RE: בני לם - דוד חטב - 31-May-2017 14:56

לא מכיר את ישראל למרות שבסיום משחק הנוער ראיתי את רוב השחקנים שמחים איתו ולא עם המאמן....
בעניין נתי הוא מאמן נוער נערים מקומי מצויין שגדל אצלנו ולי אישית זה כואב אלו אנשים שאמרו לי אישית (כולל גיל פישל איפה הוא היום ?) אני לעולם לא אאמן בטוברוק....
אני זוכר שהרבה מהויכוחים שלי עם בובליל היה כי לא יכל לסבול את בני לם תמיד הוא הזכיר לי...זה אחד ששנים רק רק רצה לפרק אותנו....

RE: בני לם - אייל ס - 31-May-2017 15:30

חטב עזוב את הסטיגמות...מדובר בפרנסה ואני מכבד כל אחד שדואג לפרנסתו,לא כולם יכולים להרשות לעצמם לוותר על מקור פרנסה.
לא איציק גניש וגם לא גיל פישל וגם לא נתי עזריה וכדי לדאוג שיקבל הצעה "מכובדת",דאגתי שאריק איזיקוביץ ידע שהוא מנהל משא ומתן עם מכבי נתניה(מייד איזיקוביץ הזמין אותו לפגישה והשאיר לו ת'אפשרות לרשום כל סכום על הדף החלק...ואישית שמחתי בשביל נתי),למרות שנסגר עם זוויטי(להערכתי מאמן עתיד)שיאמן את נערים א'.

RE: בני לם - מנדלה - 31-May-2017 15:52

http://www.one.co.il/Article/16-17/1,1,1,0/292347.html?ref=hp

RE: בני לם - דוד חטב - 31-May-2017 16:34

חחחח מכיר את השטות הזו של תרשום כל סכום שבא לך על נייר ריק...
בוא נראה שהוא גם ישלם בסוף...
גם אני מכבד את הרצון להתפרנס ...אבל יש פה גם אבלים...יש לעשות הפרדה בין גניש שכעיתונאי מאד הזכיר את ההתנהגות של העיתונאי ההוא מהפייסבוק ולא באמת היה אוהד שמישהו שמע עליו...מעולם לא ראיתי במשחק חוץ ...לבין אחד כמו נתי שגדל פה ואני מכיר וזוכר אותו עוד כילד במחלקת הנוער...אבל יאללה שיהיה לו בריאות ויום הולדת שמח (הוא חוגג היום...)
גיל זו אופרה שונה פחות לפה וגם לא בטוח שזה מעניין...
נקסט צריך לטפח את הקיים את אלה שפה...

RE: בני לם - אייל ס - 31-May-2017 16:39

בימים הקרובים תשמע על הקיים ולהערכתי יהיה לך יותר קל להבין את השינויים...

RE: בני לם - דוד חטב - 31-May-2017 16:41

את חלקם שמעתי בתוכנית רדיו...106 או משהו...

RE: בני לם - אייל ס - 31-May-2017 16:56

תמתין לאלו שלא....

RE: בני לם - אופיר34 - 31-May-2017 19:51

(31-May-2017 15:52)מנדלה כתב:  http://www.one.co.il/Article/16-17/1,1,1,0/292347.html?ref=hp

נראה לי עוד סוג של כתבה מטעם....

יצא לי לראות משחק אחד של נערים ג העונה בגמר הגביע והאמת לא ראיתי משהו יוצא דופן במשחק הזה ,ובכל זאת ,המספרים של הילד הזה מדברים בעד עצמם.

אני מקווה שעתידו של הילד יקבע עפ"י פרמטרים מיקצועיים ולא עפ"י גובה העמלה שהסוכן שלו יוכל לקבל ממעבר שלו למועדון אחר....

וחוץ מזה הילד אוהד שרוף של מכבי נתניה. ראיתי אותו לא פעם במשחקי הבוגרת וגם במשחקי הנוער.
נקווה שנצליח לשמור עליו.

RE: בני לם - nitzan - 31-May-2017 21:54

(31-May-2017 13:54)דוד חטב כתב:  כאב לי נורא לקרוא במקומונים שנתי עזריה סירב לנו והמשיך בטוברוק אני בטוח שלחברים שלו גבאי ודרפיץ זה כאב יותר....
אבל מי שלא הבין את הכח של איזיקוביץ ואת דרכי השיווק ומוסר "התשלומים" יכול להבין בין השורות לי זה ברור שרק בכסף הוא יכל לפתות אותו....

איך הגעת למסקנה שהוא סירב?