מכבי נתניה
כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה (/showthread.php?tid=3000)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - אופיר34 - 04-Jun-2016 13:05

(04-Jun-2016 12:36)אייל ס כתב:  
(04-Jun-2016 12:27)אופיר34 כתב:  שנה שנתיים זה לא בעייה. אני מפחד שזה יגרר לחמש שש...

ממתי אתה מפחד?Tongue
מכיוון שאין לי דבר וחצי דבר עם סלובו,נוח לי להאמין שזה האדם הנכון במקום הנכון במידה וכל שאמר אתמול אצל פלטקביץ נאמר מתוך כוונה לעמוד מאחורי הדברים.
אני בדעה שאחרי שנת בניה נכונה ניתן יהיה להסתמך על השלד ובשינויים מתאימים לעלות.
אגב,בסיטואציה מסויימת זה יכול לקרות גם העונה..

בפעם הראשונה שירדנו (ואני לא מדבר על 1960...) הייתי בן 18. אני זוכר שכבר אז הגנים האופטימיים (שאתה כל כך אוהב...) אמרו לי לא לדאוג. אמרתי לעצמי כבר אז שאני עוד ילד ויגיעו עוד ימים טובים. עניין של 5-10 שנים עד שיגיע המושיע ויביא לי לפחות אליפות אחת ושני גביעים....

מאז זרמו עוד הרבה מים בירדן ונכון שהיו בדרך גם כמה פיקים של אושר (ודווקא משחק העלייה ההוא בפ"ת הוא הפיק מבחינתי) ,אבל בגדול אכלתי די הרבה מירורים ספורטיבים בחיי.

כשאתה שואל ממה אני מפחד - אז בניגוד אליך , בין השנים 70-83 לא הייתי נוכח משהו...אומנם דורותיי הקודמים היו שם (וממש מקרוב) ,אבל חוץ מהרבה מורק"ים את הרגשת התואר מעולם לא חוויתי .וזה מה שמפחיד אותי .
הזמן עובר ואפילו "צעירים" בני 39 מתחילים לחשוש שבקצב הזה תואר הם לא יחוו בגלגולם הנוכחי.... ולי זה לא מתאים....

אז בוא נסכם, נבנה שנה שנתיים אבל עד אני מצפה לראות פה בעלים רציני (רצוי עם כסף) שיגרום גם לנו להרגיש את מה שהדור שלך ושל אבי הרגיש כל כך הרבה שנים...

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - משה.ד - 04-Jun-2016 13:08

(04-Jun-2016 12:23)משה.ד כתב:  
(04-Jun-2016 11:25)פיליפצוק כתב:  הליגה הלאומית היא ליגה חובבנית, מגעילה, לא כשרה, חלשה.
כל שנייה שהמועדון הזה נמצא שם שלא לדבר על שנה, זה גזר דין למועדון.
לצערי ובניגוד לעונת יוסי מזרחי, אני לא רואה את הקהל נוהר בהמוניו למשחקים, בטח שלא בהתחלה.
אם גם נבואה זו שלך תתגשם כמו כל האחרים לאחרונה אז אנחנו מבודרים
מסודרים

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - פיליפצ'וק - 04-Jun-2016 20:43

(04-Jun-2016 11:54)אייל ס כתב:  לליגה הלאומית יש לא מעט חסרונות,אך יש גם יתרונות בעיקר לקבוצה במצבנו.
.זו הזדמנות לנקות את החולאים ולהתחיל מהתחלה בלי לחצי ציפיות ותקציבים.
בכוונה לא נכנס לנושאים פרסונאלים,אך לשמוע את הראיון של סלובו ב90fm ולהבין שמישהו בא לעבוד בלי קיצורי דרך ובלי לשרת אדונים.

הליגה הלאומית היא ליגה כל כך שכוחת אל ורקובה, ולמרות הניסיונות הנואשים של ערוץ הספורט לפמפם אותה זה לא הולך על אחת כמה וכמה לאור סיפורי מכירות המשחקים שזאת עובדה מוגמרת שאינה מטופלת.
הפועל פ"ת לא חזרה העונה לליגה הראשונה ולדעתי היא הולכת להיקבר שם, אני חושש שאי עליה בתום העונה הנוכחית של מכבי נתניה, ממש אבל ממש לא תבטיח עליה בתום העונה שלאחר מכן, בטח ללא בעלים ותקציב גבוה.
וכאשר בד בבד מכבי ת"א הופכת את נתניה לאיצטדיונה הביתי בשנתיים הקרובות, אני חושב שזה ברור מאליו לאן הדור הצעיר יילך.

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - idobenami - 04-Jun-2016 20:58

נתניה היא שם גדול לגילאי 45+. השאלה היחידה היא כמה עוד שנים של דשדוש וכשלונות זה יחזיק.

כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - עידן444 - 04-Jun-2016 22:12

(04-Jun-2016 20:43)פיליפצוק כתב:  
(04-Jun-2016 11:54)אייל ס כתב:  לליגה הלאומית יש לא מעט חסרונות,אך יש גם יתרונות בעיקר לקבוצה במצבנו.
.זו הזדמנות לנקות את החולאים ולהתחיל מהתחלה בלי לחצי ציפיות ותקציבים.
בכוונה לא נכנס לנושאים פרסונאלים,אך לשמוע את הראיון של סלובו ב90fm ולהבין שמישהו בא לעבוד בלי קיצורי דרך ובלי לשרת אדונים.

הליגה הלאומית היא ליגה כל כך שכוחת אל ורקובה, ולמרות הניסיונות הנואשים של ערוץ הספורט לפמפם אותה זה לא הולך על אחת כמה וכמה לאור סיפורי מכירות המשחקים שזאת עובדה מוגמרת שאינה מטופלת.
הפועל פ"ת לא חזרה העונה לליגה הראשונה ולדעתי היא הולכת להיקבר שם, אני חושש שאי עליה בתום העונה הנוכחית של מכבי נתניה, ממש אבל ממש לא תבטיח עליה בתום העונה שלאחר מכן, בטח ללא בעלים ותקציב גבוה.
וכאשר בד בבד מכבי ת"א הופכת את נתניה לאיצטדיונה הביתי בשנתיים הקרובות, אני חושב שזה ברור מאליו לאן הדור הצעיר יילך.

די, די, מספיק עם החרטוט הזה...
כאילו שאם זהבי לא ישחק באצטדיון בנתניה הילדים בנתניה לא ידעו מי זה.
ילדים היום מפתחים הערצות ואהדות דרך טלויזיה לקבוצות שלא רק שלא משחקות בנתניה, לא משחקות בארץ.
ילדים היום הולכים עם חולצות של מסי ורונאלדו ולא של מכבי חיפה ומכבי ת״א כמו כשאנחנו היינו ילדים.
צאו מהסרט. ומי שבאמת דואג נורא- תרגעו, למכבי ת״א יש אלפים ברשימת המתנה... ומחירי מנויים הכי גבוהים בארץ משמעותית- אולי רק הפועל ת״א קרובה. ילדי נתניה לא יציפו את היציעים במשחקי מכבי ת״א. אולי כמה אריסתוקרטים שיקנו מנויים לתא זהב או תא צפיה במחיר 5 ספרות שבטח יצא למכירה כי כאלה לא היו בבלומפילד...

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - פיליפצ'וק - 04-Jun-2016 23:21

את אף אחד לא מעניינת מכבי נתניה למעט הדור הבוגר והזקן שעוד חי על הישגי שנות ה- 80 ותחילת שנות ה- 90.
תלכו בבתי הספר (אפילו בעיר נתניה) תגידו מכבי נתניה ירימו גבה או יגחכו.
הילדים שכן מתחברים לקבוצה הם בנים או נכדים לאוהדי מכבי נתניה וגם זה לא תמיד.
המשך הדישדוש והבינוניות גם בעשור הזה, והמותג מכבי נתניה באמת יתחיל להיעלם.

כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - עידן444 - 04-Jun-2016 23:27

(04-Jun-2016 23:21)פיליפצוק כתב:  את אף אחד לא מעניינת מכבי נתניה למעט הדור הבוגר והזקן שעוד חי על הישגי שנות ה- 80 ותחילת שנות ה- 90.
תלכו בבתי הספר (אפילו בעיר נתניה) תגידו מכבי נתניה ירימו גבה או יגחכו.
הילדים שכן מתחברים לקבוצה הם בנים או נכדים לאוהדי מכבי נתניה וגם זה לא תמיד.
המשך הדישדוש והבינוניות גם בעשור הזה, והמותג מכבי נתניה באמת יתחיל להיעלם.

איך אני אוהב שאנשים מדברים בביטחון בלי שיש להם שום מושג.
מתי פעם אחרונה היית בביה״ס בנתניה שעל סמך זה אתה אומר את זה?
אני לא הייתי. ואין לי ילדים בגיל הזה. אני יכול רק לנחש. וזה גם מה שאתה עושה ולא מילימטר מעבר.

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - פיליפצ'וק - 04-Jun-2016 23:30

תאמין לי שאני יודע ואני גם רואה ביציעים.
אתה תמשיך לחשוב שעודד מכנס עדיין שחקן פעיל ושנתניה ועוד 15 זה כאן ועכשיו.
לא רחוק היום שתקבל את הכאפה ותתעורר מהפנטזיה שאתה חי בה.

כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - עידן444 - 04-Jun-2016 23:42

(04-Jun-2016 23:30)פיליפצוק כתב:  תאמין לי שאני יודע ואני גם רואה ביציעים.
אתה תמשיך לחשוב שעודד מכנס עדיין שחקן פעיל ושנתניה ועוד 15 זה כאן ועכשיו.
לא רחוק היום שתקבל את הכאפה ותתעורר מהפנטזיה שאתה חי בה.

איזה כאפה? תגיד לי איפה אתה חי? המועדון הזה מדשדש כבר כמעט 40 שנה ובגמר גביע ב 2014 הגיעה פחות או יותר אותה כמות שלגמר ב 1978.
אתה משחק בנדמה לי. הדור שלי, ושל אופיר ואלון שקצת יותר מבוגרים ממני, וברבירו שמביא את הילד שלו למשחקים מחדרה, וחטב מפ״ת- הדור שלנו של ילידי שנות ה 70 וה 80 באופן מוחלט אוהדי נתניה- ולשם נכוון גם את ילדינו. הבעיה היא עם כאלה שבאים מחוץ לנתניה עם אהדה לקבוצה אחרת- ואותם אפשר יהיה למשוך רק במקרה של הצלחה.

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - פיליפצ'וק - 04-Jun-2016 23:53

עד מתי תביא את הדוגמא של גמר הגביע.
רוב מי שהיו שם אלה לא אוהדים, תפנים!
ולא דיברתי על ילדים של אוהדים, אלא ילדים בכללי, למרות שאני מכיר הרבה גם אוהדים בגילאי 35-40 שפעם היו בעלי מנוי והיום או שהפסיקו לבוא בכלל או באים פעם ב... וכנ"ל גם ילדיהם.