מכבי נתניה
מתוצאות המצב הבטחוני-סראנסה רוצה לעזוב - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: מתוצאות המצב הבטחוני-סראנסה רוצה לעזוב (/showthread.php?tid=1104)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7

RE: מתוצאות המצב הבטחוני-סראנסה רוצה לעזוב - אלון - 21-Jul-2014 17:14

מי אמר שאין לו כושר משחק?
השאלה איזה משחק... Smile

RE: מתוצאות המצב הבטחוני-סראנסה רוצה לעזוב - אופיר34 - 21-Jul-2014 17:14

יש שם עוד אחד שלא רץ יותר מידי....

RE: מתוצאות המצב הבטחוני-סראנסה רוצה לעזוב - אריאל - 21-Jul-2014 17:16

(21-Jul-2014 17:11)טל.מ כתב:  כי הוא לא רץ .. ;-)

הלו...

בואו לא נהפוך אותו לאוייב העם ולגרוטאה...

ואולי הבעיה בברך לא רצינית, הוא יכנס לכושר עד פתיחת העונה וכשאשתו תגיע ותראה את המעלית שיורדת לים היא ובעלה יהיו מאושרים...

סבלנות

RE: מתוצאות המצב הבטחוני-סראנסה רוצה לעזוב - אופיר34 - 21-Jul-2014 17:18

יש לך בקשות מוזרות אריאל....
סבלנות ??? לא בבית ספרנו.

RE: מתוצאות המצב הבטחוני-סראנסה רוצה לעזוב - אלון - 21-Jul-2014 17:59

(21-Jul-2014 17:16)אריאל כתב:  

הלו...

ואולי הבעיה בברך לא רצינית, הוא יכנס לכושר עד פתיחת העונה וכשאשתו תגיע ותראה את המעלית שיורדת לים היא ובעלה יהיו מאושרים...

סבלנות

אם בעלה יראה את המעלית ויהיה מאושר זה מחזק את החששות שהוא ללא כושר... Big GrinBig Grin

RE: מתוצאות המצב הבטחוני-סראנסה רוצה לעזוב - itzhak - 21-Jul-2014 18:39

כולנו פה ניזונים מאתרי הספורט. אף אחד מאיתנו כאן לא יודע בוודאות מה יש לשחקן ברגל ולא אנחנו נגיד אם נכשלנו איתו או לא.
אני חושב שכמו תמיד אנחנו סתם מלכלכים על השחקן ואז בסוף המחנה כשהוא ישתפר משהו ביכולת וגם יגלו שאין לו כלום נוריד את הראש למטה כמו בת יענה.
אז חאלס חבר'ה תנו לצוות לעבוד ואת התוצאות ניראה בהמשך ב"ה.

RE: מתוצאות המצב הבטחוני-סראנסה רוצה לעזוב - amir - 21-Jul-2014 18:47

Diamond Family ! Pre Season ! Let's work . Familia Diamante Pré-temporada . Vamos trabalhar #yallanetanya #vamosnetanya אללה נתניה# #comeonetanya.
את זה רשם דודו היום ככה שלעזוב הוא לא מעוניין .

RE: מתוצאות המצב הבטחוני-סראנסה רוצה לעזוב - אריאל - 21-Jul-2014 22:43

(21-Jul-2014 17:59)אלון כתב:  
(21-Jul-2014 17:16)אריאל כתב:  

הלו...

סבלנות

אם בעלה יראה את המעלית ויהיה מאושר זה מחזק את החששות שהוא ללא כושר... Big GrinBig Grin

תמיד הצחיק אותי אלה שחונים במדרכה קרוב קרוב לחדר כושר

RE: מתוצאות המצב הבטחוני-סראנסה רוצה לעזוב - דוד חטב - 22-Jul-2014 11:29

האמת ברגע הראשון שראיתי שיש בעיות ויש סיכוי שדודו לא יהיה פה ישר פירשתי את זה שלמישהו החוזה נהייה כבד מידי ...התנהלות שכונה לחלוטין לא יודע של מי ההחלטה מכובדת היא לא...אבל יש לי הרגשה שלא יעזור לאף אחד דודו ישאר פה כי האוהדים לא טיפשים ונרקמים יחסים בינו לבין הקהל והקהל יהיה זה שישאיר אותו....
ממקורותיי הגיע שמועה שימיו של שגב קצרים והוא מחפש לברוח אני ממש מקווה שזו סתם שמועה ...לפחות שנעבור את העונה הזו בשקט...

RE: מתוצאות המצב הבטחוני-סראנסה רוצה לעזוב - טל.מ - 22-Jul-2014 12:48

(22-Jul-2014 11:29)דוד חטב כתב:  האמת ברגע הראשון שראיתי שיש בעיות ויש סיכוי שדודו לא יהיה פה ישר פירשתי את זה שלמישהו החוזה נהייה כבד מידי ...התנהלות שכונה לחלוטין לא יודע של מי ההחלטה מכובדת היא לא...אבל יש לי הרגשה שלא יעזור לאף אחד דודו ישאר פה כי האוהדים לא טיפשים ונרקמים יחסים בינו לבין הקהל והקהל יהיה זה שישאיר אותו....
ממקורותיי הגיע שמועה שימיו של שגב קצרים והוא מחפש לברוח אני ממש מקווה שזו סתם שמועה ...לפחות שנעבור את העונה הזו בשקט...

לכולם יש מקורות....
תיכף תקרא את זה אצל פשחצקי . ובכלל אני לא יודע אם המקור שלך אמין. של זיו למשל הוכיח שהוא לא משהו. של אופיר היה יותר אמין אבל נראה לי שעשו לו סיכול ממוקד. המקור של פיליפצ'וק לדעתי פיקטיבי והוא ממציא את הידיעות שלו.

אני מאמין רק לאפי ישראל ולפעמים לפשחצקי.
בעיקר לדובר (צהל).