מכבי נתניה
נחתם ההסכם עם טוברוק - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: נחתם ההסכם עם טוברוק (/showthread.php?tid=589)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: נחתם ההסכם עם טוברוק - אייל ס - 27-Feb-2014 11:06

(27-Feb-2014 10:56)לואיס מריןןןןןןןן כתב:  
(27-Feb-2014 10:32)אייל ס כתב:  נתחיל בזה שאני נייד ולא בא בהסעות ככה שלא אכפת לי אם יהיה הסעות או לא,דבר שני אף פעם לא התלוננתי על המחירים של הכרטיסים או המנויים דבר שלישי ואחרון אני לא בעד הפגנות כמו שעושים במועדונים אחרים למעט מקרה בלדב שהיה צריך לדעתי לעשות הפגנה כדי להעיף אותו ויכול להיות שהיינו מצילים את המועדון מירידה אם בלדב היה הולך לפני שנה אבל זה כבר דיון אחר

גם האוהדים של הפועל נגד הפגנות ליד הבתים של הבעלים,חוץ מבמקרה של טביב שחשבו שחייבים להעיף אותו,
גם האוהדים של בית"ר הם נגד הפגנות ליד הבתים חוץ מבמקרה של קורנפיין שחשבו שחייבים להעיף אותו.
הקיצר,את יאמר הפסדנו(ואחד כמו יאמר מגיע פעם בדור..)בין השאר בגלל התנהלות/התנהגות הקהל,הבעלים הנוכחיים חייבים לקבל רוח גבית מכל הבחינות,גם בימים קשים וגם שלא ישקיעו מכספם הפרטי את מה שהאוהדים חוששים להשקיע במונופול וגם שהמאמן לא יהיה לשביעות רצון האוהדים וגם שהקבוצה תכשל.

בכל אופן אני בחיים לא קיללתי את יאמר ולא גרמתי לו לברוח יש אוהדים בלי שכל שעשו את זה ואני בכללי נגד הפגנות נגד בעלים שמביא כסף וגם אם לא בסכומים שהאוהדים רוצים
[/quote]

שי(ואני לא ציני),שמור על הסגנון ורוח הדברים כפי שנאמרו על ידייך בפוסט הזה(גם שיעצבנו אותך....ויעצבנו אותך.),כולנו נרוויח ובעיקר אתה.

RE: נחתם ההסכם עם טוברוק - לואיס מריןןןןןןןן - 27-Feb-2014 11:44

(27-Feb-2014 11:06)אייל ס כתב:  
(27-Feb-2014 10:56)לואיס מריןןןןןןןן כתב:  
(27-Feb-2014 10:32)אייל ס כתב:  נתחיל בזה שאני נייד ולא בא בהסעות ככה שלא אכפת לי אם יהיה הסעות או לא,דבר שני אף פעם לא התלוננתי על המחירים של הכרטיסים או המנויים דבר שלישי ואחרון אני לא בעד הפגנות כמו שעושים במועדונים אחרים למעט מקרה בלדב שהיה צריך לדעתי לעשות הפגנה כדי להעיף אותו ויכול להיות שהיינו מצילים את המועדון מירידה אם בלדב היה הולך לפני שנה אבל זה כבר דיון אחר

גם האוהדים של הפועל נגד הפגנות ליד הבתים של הבעלים,חוץ מבמקרה של טביב שחשבו שחייבים להעיף אותו,
גם האוהדים של בית"ר הם נגד הפגנות ליד הבתים חוץ מבמקרה של קורנפיין שחשבו שחייבים להעיף אותו.
הקיצר,את יאמר הפסדנו(ואחד כמו יאמר מגיע פעם בדור..)בין השאר בגלל התנהלות/התנהגות הקהל,הבעלים הנוכחיים חייבים לקבל רוח גבית מכל הבחינות,גם בימים קשים וגם שלא ישקיעו מכספם הפרטי את מה שהאוהדים חוששים להשקיע במונופול וגם שהמאמן לא יהיה לשביעות רצון האוהדים וגם שהקבוצה תכשל.

בכל אופן אני בחיים לא קיללתי את יאמר ולא גרמתי לו לברוח יש אוהדים בלי שכל שעשו את זה ואני בכללי נגד הפגנות נגד בעלים שמביא כסף וגם אם לא בסכומים שהאוהדים רוצים

שי(ואני לא ציני),שמור על הסגנון ורוח הדברים כפי שנאמרו על ידייך בפוסט הזה(גם שיעצבנו אותך....ויעצבנו אותך.),כולנו נרוויח ובעיקר אתה.
[/quote]
שלא מלכלכים ולא מקללים אני לא מקלל סתם

RE: נחתם ההסכם עם טוברוק - אלון - 27-Feb-2014 11:56

(27-Feb-2014 10:32)אייל ס כתב:  הקיצר,את יאמר הפסדנו(ואחד כמו יאמר מגיע פעם בדור..)בין השאר בגלל התנהלות/התנהגות הקהל,הבעלים הנוכחיים חייבים לקבל רוח גבית מכל הבחינות,גם בימים קשים וגם שלא ישקיעו מכספם הפרטי את מה שהאוהדים חוששים להשקיע במונופול וגם שהמאמן לא יהיה לשביעות רצון האוהדים וגם שהקבוצה תכשל.

איל,לא נחזור לסיפור יאמר,אבל מספיק עם הסיפורים האלה שהוא עזב את מכבי נתניה בגלל הקהל.להזכיר,בזכות מה שהקהל עשה לאשר אלון,לנגד עיניו של יאמר,הוא הגיע למכבי נתניה,ומה ש"האוהדים" עשו ליאמר לא התקרב בחצי למה שעשו לאשר אלון.
**אני לא בעד כל אלימות אבל לקהל מותר גם למחות כל עוד זה נעשה במורה תרבותית.

RE: נחתם ההסכם עם טוברוק - amir - 27-Feb-2014 12:05

כל מי שנכנס לכדורגל הישראלי יודע מי ומה זה הקהל הארץ אולי יאמר קצת ידע פחות אבל הוא בטוח לא עזב בגלל כמה פרחחים משועממים וגם הבעלים הנוכחי אני מקווה יודע שהקהל רוצה הצלחות ובהעדר כאלו מפלס הלחץ עולה מי שלא יכול להתמודד אולי לא צריך היה לבא בכלל כי את כל הקהל אי אפשר להשתיק כל הזמן .

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

RE: נחתם ההסכם עם טוברוק - אייל ס - 27-Feb-2014 12:08

(27-Feb-2014 11:56)אלון כתב:  
(27-Feb-2014 10:32)אייל ס כתב:  הקיצר,את יאמר הפסדנו(ואחד כמו יאמר מגיע פעם בדור..)בין השאר בגלל התנהלות/התנהגות הקהל,הבעלים הנוכחיים חייבים לקבל רוח גבית מכל הבחינות,גם בימים קשים וגם שלא ישקיעו מכספם הפרטי את מה שהאוהדים חוששים להשקיע במונופול וגם שהמאמן לא יהיה לשביעות רצון האוהדים וגם שהקבוצה תכשל.

איל,לא נחזור לסיפור יאמר,אבל מספיק עם הסיפורים האלה שהוא עזב את מכבי נתניה בגלל הקהל.להזכיר,בזכות מה שהקהל עשה לאשר אלון,לנגד עיניו של יאמר,הוא הגיע למכבי נתניה,ומה ש"האוהדים" עשו ליאמר לא התקרב בחצי למה שעשו לאשר אלון.
**אני לא בעד כל אלימות אבל לקהל מותר גם למחות כל עוד זה נעשה במורה תרבותית.

הסיבות לעזיבת יאמר היו רבות וגם לו היה חלק בתהליך/ברמת הציפיות/בהתנהלות/בהתנהגות.
לקהל היה חלק ולא רק בפינאללה,יאמר אדם חם ורחב לב מטיבעו והיו לו ציפיות ותקוות שהקהל בנתניה יקיר לו תודה על פועלו ותודה על פועלו לא רק בטוקבקים חיוביים(וליאמר כל בוקר תורגמו כל הכתבות והטוקבקים בנושא נתניה),התודה מבחינתו היתה הגעת קהל למגרש וקהל לא הגיע וכרטיסים ומנויים לא נמכרו ולא היתה פרופורציה בין השקעתו הכספית והשותפות של הקהל,זכור לי משחק נגד הפועל ת"א בקופסא(כשהפועל נלחמה על חייה),נתניה ניצחה 3:0 ושמעו לאורך כל המשחק רק את הפועל,גם בסיום(וזה אכל את דני וליסה),המשחק אימון נגד ר"ג בווינטר לפני הנסיעה לפורטוגל שבו הקהל גידף את כל העולם ואישתו כי הוא לא היה שבע רצון מהחיזוק ודוגמאות כאלו יש בלי סוף.....והכל לגיטימי והכל מותר והכל מבריח בעלי ממון שרוצים לתת מכספם,אך מצפים לשותפים פעילים.

(27-Feb-2014 12:05)amir כתב:  כל מי שנכנס לכדורגל הישראלי יודע מי ומה זה הקהל הארץ אולי יאמר קצת ידע פחות אבל הוא בטוח לא עזב בגלל כמה פרחחים משועממים וגם הבעלים הנוכחי אני מקווה יודע שהקהל רוצה הצלחות ובהעדר כאלו מפלס הלחץ עולה מי שלא יכול להתמודד אולי לא צריך היה לבא בכלל כי את כל הקהל אי אפשר להשתיק כל הזמן .

כמה פרחחים לא ישברו בעלים כל עוד הם יהיו מיעוט זניח וכל עוד יהיה קהל משמעותי ביציע שירכוש כרטיסים ומנויים ויצבע את היציע בצהוב ויעודד והחריגים יבלעו ולא יהפכו דומיננטים ולצערנו במקרים מסויימים הם הופכים לדומיננטים.

RE: נחתם ההסכם עם טוברוק - amir - 27-Feb-2014 12:23

כל עוד הבעלים ידע להשקיע בתבונה ולא רק כספית אלה גם בקשר עם הקהל ויתווה כיוון קדימה הקהל יחזיר לו ובגדול ראה מקרה יעקב שחר שלא מתרגש מכמה חוליגנים כבר 30 שנה ולא מאיים כל יום לעזוב ועכשיו גם אלונה עהרה את הקשיים וגם היא הולכת בדרכו.

RE: נחתם ההסכם עם טוברוק - אייל ס - 27-Feb-2014 12:28

(27-Feb-2014 12:23)amir כתב:  כל עוד הבעלים ידע להשקיע בתבונה ולא רק כספית אלה גם בקשר עם הקהל ויתווה כיוון קדימה הקהל יחזיר לו ובגדול ראה מקרה יעקב שחר שלא מתרגש מכמה חוליגנים כבר 30 שנה ולא מאיים כל יום לעזוב ועכשיו גם אלונה עהרה את הקשיים וגם היא הולכת בדרכו.

תפקידנו לייעץ לקהל ולא לבעלים,מניסיוני הקטן בחברת אנשי עסקים בכלל ותורמים לקהילה בפרט,מרביתם יודעים יותר טוב מכולם(כמעט הכל) ומכיוון שהם לא חייבים לאיש דבר ואנחנו נהנים מכספם,לא נשאר לנו אלה לבצע את חלקנו בצד הטוב ביותר ולקוות שהם ידעו לבצע את חלקם.

Re: RE: נחתם ההסכם עם טוברוק - amir - 27-Feb-2014 12:30

(27-Feb-2014 12:28)אייל ס כתב:  
(27-Feb-2014 12:23)amir כתב:  כל עוד הבעלים ידע להשקיע בתבונה ולא רק כספית אלה גם בקשר עם הקהל ויתווה כיוון קדימה הקהל יחזיר לו ובגדול ראה מקרה יעקב שחר שלא מתרגש מכמה חוליגנים כבר 30 שנה ולא מאיים כל יום לעזוב ועכשיו גם אלונה עהרה את הקשיים וגם היא הולכת בדרכו.

תפקידו לייעץ לקהל ולא לבעלים,מניסיוני הקטן בחברת אנשי עסקים בכלל ותורמים לקהילה בפרט,מרביתם יודעים יותר טוב מכולם(כמעט הכל) ומכיוון שהם לא חייבים לאיש דבר ואנחנו נהנים מכספם,לא נשאר לנו אלה לבצע את חלקנו בצד הטוב ביותר ולקוות שהם ידעו לבצע את חלקם.

לא הבנתי את ההתחלה תפקידו של מי?

RE: נחתם ההסכם עם טוברוק - אייל ס - 27-Feb-2014 12:34

(27-Feb-2014 12:30)amir כתב:  
(27-Feb-2014 12:28)אייל ס כתב:  

תפקידו לייעץ לקהל ולא לבעלים,מניסיוני הקטן בחברת אנשי עסקים בכלל ותורמים לקהילה בפרט,מרביתם יודעים יותר טוב מכולם(כמעט הכל) ומכיוון שהם לא חייבים לאיש דבר ואנחנו נהנים מכספם,לא נשאר לנו אלה לבצע את חלקנו בצד הטוב ביותר ולקוות שהם ידעו לבצע את חלקם.

לא הבנתי את ההתחלה תפקידו של מי?

תפקידנו

RE: נחתם ההסכם עם טוברוק - amir - 27-Feb-2014 12:46

סבבה מסכים נקווה רק שיהיו לנו סוף סוף בעלים לא כמו אלון או להבדיל יאמר אלא אחד כמו שחר ושנוכל בפברואר בעוד כמה שנים להשען על הכסא באצטדיון להנות מכדורגל וגם איזה תואר יכול לעזור.