מכבי נתניה
כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה (/showthread.php?tid=3000)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - אייל ס - 03-Jun-2016 20:43

(03-Jun-2016 20:30)mordii2 כתב:  
(03-Jun-2016 20:26)משה.ד כתב:  
(03-Jun-2016 19:32)mordii2 כתב:  אם כול הכבוד לדראפיץ ויש כבוד הבחור יודע שאין לו קבוצה בליגת העל כרגע ועדיף ציפור אחת ביד או שמונה אצל הללי היום אמר שהתקציב יהיה בסביבות שלוש מליון ש״ח והמטרה לשרוד בליגה ולהכין שבעה שחקנים לשנה הבאה ואז עם יבוא רוכש אז להתמודד על העליה לליגת העל

Sent from my iPhone using Tapatalk
אז מה הבעיה עם זה? רצית שבתקציב כזה יעלה ליגה ועל הדרך יקח גם את גביע המדינה? קצת מציאות לא תזיק פה לאיש. האיש ביטא את משנתו יפה מאד. והלואי שיתגשם.

אין שום בעיה זו המציאות שמחתי לשמוע שלמרות התקציב הנמוך לא הכין תירוצים כמו אדון דורה

לדורה לא היה תקציב נמוך...

כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - טל.מ - 03-Jun-2016 21:12

15 מ שקל לליגת העל זה לא תקציב נמוך ?

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - אייל ס - 03-Jun-2016 23:04

(03-Jun-2016 21:12)טל.מ כתב:  15 מ שקל לליגת העל זה לא תקציב נמוך ?

15 כשהיה רווח תפעולי...
ולחצי ליגה אין יותר מ15.

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - פיליפצ'וק - 04-Jun-2016 11:25

הליגה הלאומית היא ליגה חובבנית, מגעילה, לא כשרה, חלשה.
כל שנייה שהמועדון הזה נמצא שם שלא לדבר על שנה, זה גזר דין למועדון.
לצערי ובניגוד לעונת יוסי מזרחי, אני לא רואה את הקהל נוהר בהמוניו למשחקים, בטח שלא בהתחלה.

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - אייל ס - 04-Jun-2016 11:54

לליגה הלאומית יש לא מעט חסרונות,אך יש גם יתרונות בעיקר לקבוצה במצבנו.
.זו הזדמנות לנקות את החולאים ולהתחיל מהתחלה בלי לחצי ציפיות ותקציבים.
בכוונה לא נכנס לנושאים פרסונאלים,אך לשמוע את הראיון של סלובו ב90fm ולהבין שמישהו בא לעבוד בלי קיצורי דרך ובלי לשרת אדונים.

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - אופיר34 - 04-Jun-2016 12:09

אני מסכים שלאחר מספר שנים של ניהול כושל ורדיפה אחרי כל שקל חייבים להבריא את העסק וחייבים לעשות את זה בהדרגה ובעיקר בהתנהלות כלכלית נכונה, אבל מצד שני משה צודק, המועדון הזה מקומו בליגת העל. התבססות בליגה השנייה ליותר מידי שנים תפגע בתדמית של המועדון, תגרום לפחות התעניינות , דור ההמשך ילך ויצמצם, פחות סיקור, פחות כתבות, פחות אינטרנט....בקיצור, טוב זה לא יעשה למועדון.

אנחנו חייבים לחזור לליגת העל וכמה שיותר מהר.

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - אייל ס - 04-Jun-2016 12:15

שנה או שנתיים בליגה לאומית לא יהרסו מועדון,אך כן יתנו אפשרות להתחיל מבראשית.
משוכנע שקבוצה שיראו בא דרך ותיבנה נכון גם בהרכב השחקנים וגם בשיטת משחק לא תבריח את האוהדים גם בשנת בניה נוספת בליגה לאומית.

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - משה.ד - 04-Jun-2016 12:23

(04-Jun-2016 11:25)פיליפצוק כתב:  הליגה הלאומית היא ליגה חובבנית, מגעילה, לא כשרה, חלשה.
כל שנייה שהמועדון הזה נמצא שם שלא לדבר על שנה, זה גזר דין למועדון.
לצערי ובניגוד לעונת יוסי מזרחי, אני לא רואה את הקהל נוהר בהמוניו למשחקים, בטח שלא בהתחלה.
אם גם נבואה זו שלך תתגשם כמו כל האחרים לאחרונה אז אנחנו מבודרים

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - אופיר34 - 04-Jun-2016 12:27

שנה שנתיים זה לא בעייה. אני מפחד שזה יגרר לחמש שש...

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - אייל ס - 04-Jun-2016 12:36

(04-Jun-2016 12:27)אופיר34 כתב:  שנה שנתיים זה לא בעייה. אני מפחד שזה יגרר לחמש שש...

ממתי אתה מפחד?Tongue
מכיוון שאין לי דבר וחצי דבר עם סלובו,נוח לי להאמין שזה האדם הנכון במקום הנכון במידה וכל שאמר אתמול אצל פלטקביץ נאמר מתוך כוונה לעמוד מאחורי הדברים.
אני בדעה שאחרי שנת בניה נכונה ניתן יהיה להסתמך על השלד ובשינויים מתאימים לעלות.
אגב,בסיטואציה מסויימת זה יכול לקרות גם העונה..