מכבי נתניה
נתונים יבשים,או שלא.. - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: נתונים יבשים,או שלא.. (/showthread.php?tid=3162)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

נתונים יבשים,או שלא.. - mordii2 - 22-Sep-2016 12:01

המעודן הזה נולד מחדש אייל בונה פה משהו חדש וטוב לוקח זמן למשהו טוב להצליח הגרעין הקשה והטוב פלוס מינוס קנה מנוי ועכשיו צריך להגדיל אותו ושוב כול הפיקציה דתיים וכו לא תפסה אף פעם מי שאוהב את נתניה הגיע גם בשבת וגם בשישי וגם בשני
הכעס שלי זה יותר על השדרה המבוססת יותר שעד לפני שנה הסתובבו במגרש וקיבלו מנוי חינם לשער הכסף או לכבוד ושיחקו אותה כאילו הקבוצה של אמא שלהם עכשיו שצריך להוציא כמה שקלים להיות ספונסר לעזור מהלב לאייל הם בורחים וזה מרגיז איפה בלדב למה הוא לא דואג לספונסר ולתמיכה באייל בלי לחתוך קופון איפה ישראל שאמר שרק שאוסידון יעוף הוא יקנה את הקבוצה איפה כולם ?????

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: נתונים יבשים,או שלא.. - זאב רווח - 22-Sep-2016 20:06

מורדי מהיכן לך לדעת שישראל וקובי ודב לנד לא עוזרים לאייל סגל ? למה ללכלך בלי שבכלל יש לך ידיעות לכאן או לכאן ?
אני בפירוש חושב ואומר לאייל סגל מה שאני חושב באותו רגע גם אם זה לטובתו או לאו
והיום אני אומר לו בפירוש שאם המצב הזה ימשך עד סיום העונה ולא ישתנה ואוהדים לא יתמכו בהמוניהם במועדון אם זה במנוי או יבואו למשחקי הבית , אז עם כל הכבוד שהוא שם כבר כמה מליונים מהכיס בקבוצה אל תהיה פראייר קבוצה בלי אוהדים או אוהדים וירטואליים עדיף שתדאג למשפחה שלך , אם האוהדים לא רוצים לבוא לראות את הקבוצה אז מה הטעם להשקיע ?
אני שמח שאתה בעל הבית אבל יכאב לי מאוד לראות שזה יהיה על חשבון המשפחה שלך או על חשבון הבריאות שלך
כשאחד לבד מחזיק העול כבד אבל כשיש הרבה ידיים עוזרות להחזיק המשא הוא קל לכולם .
אני סומך עליך שתהיה מספיק עירני להבחין בין להיות אוהד ללהיות עבד , אם תראה שזה כבד עליך תחתוך ושהאוהדים יזדיינו כי לא מגיע להם קבוצה

RE: נתונים יבשים,או שלא.. - davidb7 - 23-Sep-2016 8:01

(22-Sep-2016 20:06)זאב רווח כתב:  מורדי מהיכן לך לדעת שישראל וקובי ודב לנד לא עוזרים לאייל סגל ? למה ללכלך בלי שבכלל יש לך ידיעות לכאן או לכאן ?
אני בפירוש חושב ואומר לאייל סגל מה שאני חושב באותו רגע גם אם זה לטובתו או לאו
והיום אני אומר לו בפירוש שאם המצב הזה ימשך עד סיום העונה ולא ישתנה ואוהדים לא יתמכו בהמוניהם במועדון אם זה במנוי או יבואו למשחקי הבית , אז עם כל הכבוד שהוא שם כבר כמה מליונים מהכיס בקבוצה אל תהיה פראייר קבוצה בלי אוהדים או אוהדים וירטואליים עדיף שתדאג למשפחה שלך , אם האוהדים לא רוצים לבוא לראות את הקבוצה אז מה הטעם להשקיע ?
אני שמח שאתה בעל הבית אבל יכאב לי מאוד לראות שזה יהיה על חשבון המשפחה שלך או על חשבון הבריאות שלך
כשאחד לבד מחזיק העול כבד אבל כשיש הרבה ידיים עוזרות להחזיק המשא הוא קל לכולם .
אני סומך עליך שתהיה מספיק עירני להבחין בין להיות אוהד ללהיות עבד , אם תראה שזה כבד עליך תחתוך ושהאוהדים יזדיינו כי לא מגיע להם קבוצה
איזה מזל שאף אחד לא מקשיב לך

RE: נתונים יבשים,או שלא.. - דוד חטב - 23-Sep-2016 16:40

דובל'ה נותן כמו בכל שנה ...
ירון ישראל לא מחליט לבד ב-bbb יש לו שותפים ....
אין לי מושג אם הוא נותן מכיסו הפרטי בעניין bbb השותפים האחרים לא רוצים לתת חסות בליגה שניה...

נתונים יבשים,או שלא.. - עידן444 - 23-Sep-2016 23:24

אייל אמר שירון ישראל תרם באופן פרטי.

נתונים יבשים,או שלא.. - mordii2 - 24-Sep-2016 15:22

(23-Sep-2016 23:24)עידן444 כתב:  אייל אמר שירון ישראל תרם באופן פרטי.

אז יופי אבל שוב חוזרים למעגל המצומצם. של אנשים בעלי אמצעים שתורמים ולא נפתחים לעוד ועוד מעגלים אבל זה גם יגיע אם נמשיך את המגמה שאייל התחיל

נתונים יבשים,או שלא.. - עידן444 - 24-Sep-2016 16:44

(24-Sep-2016 15:22)mordii2 כתב:  
(23-Sep-2016 23:24)עידן444 כתב:  אייל אמר שירון ישראל תרם באופן פרטי.

אז יופי אבל שוב חוזרים למעגל המצומצם. של אנשים בעלי אמצעים שתורמים ולא נפתחים לעוד ועוד מעגלים אבל זה גם יגיע אם נמשיך את המגמה שאייל התחיל

הגבתי על זה-

״הכעס שלי זה יותר על השדרה המבוססת יותר שעד לפני שנה הסתובבו במגרש וקיבלו מנוי חינם לשער הכסף או לכבוד ושיחקו אותה כאילו הקבוצה של אמא שלהם עכשיו שצריך להוציא כמה שקלים להיות ספונסר לעזור מהלב לאייל הם בורחים״.

RE: נתונים יבשים,או שלא.. - זאב רווח - 25-Sep-2016 3:14

אתם כנראה לא מבינים את אייל
בשביל שיהיו ספונסרים צריך הרבה אוהדים , וכשיש המון אוהדים בוא נגיד למשחקי בית 10000 אז הספונסרים יבואו לבד ויציעו יותר כי האינטרס שלהם מדבר כאן !!!
בשביל שיבואו הרבה אוהדים צריך שכל אחד מהאוהדים שיש לנו יזמין חבר למשחק בית , היום יש 2500 אם כל אחד מזמין חבר זה מכפלה של 5000 אוהדים .
אם נצליח עד סיום העונה לבנות קהל אוהדים גדול של 10000 אוהדים , חברות גדולות ימצצו לאייל כדי להיות ספונסרים .
כל מה שצריך זה להזמין חבר ולהדליק אותו על הקבוצה על האווירה , אם הוא אוהב את השירים קח אותו ליד החבורה עם התופים , אם הוא מחוייט קח אותו לאזור המתאים , העיקר שאחרי שהזמנת אותו ירצה לבוא עוד ועוד תשכנע אותו שהולכים למשחק ביחד ....

ולכן אני אומר אם אנחנו האוהדים רוצים באמת לעזור לאייל ולא לזיין במוח כל היום אז יאללה תתחילו להזמין כל אחד חבר למשחק בית הבא

RE: נתונים יבשים,או שלא.. - אביתר לנג - 02-Oct-2016 2:36

אני רק אגיד כזה דבר: מי שחושב או חשב שהבעיה בנושא כרטיסים/מינויים היא העלות, חשב מאד לא נכון. יש פה בעיה הרבה הרבה יותר עמוקה ושורשית.

נתונים יבשים,או שלא.. - עידן444 - 02-Oct-2016 9:35

תסלחו לי מאוד אבל
א. המחירים לא זולים עבור ליגה לאומית- מה גם שהרבה מקוני המנויים מוצאים עצמם לא יכולים להגיע לכל המשחקים.
ב. לא מבין למה אתם משתמשים במושגים של ׳בעיה׳, ו׳שורשית׳, ועוד מעט תדברו במושגים של אסון וקטסטרופה.

צריך להגיד תודה על ה 1700 שקנו מנויים.
צריך להגיד תודה על ה 2500-3000 שבאים לראות קבוצת פינג-פונג שאולי מתחילה להראות ניצנים של תקווה ולא להתעסק בפנטזיות.

ואני מציע שנשפוט את הקהל במשחק הראשון שיערך ביום שישי ולא בימי שני או חמישי ב 19:00 בערב.