מכבי נתניה
כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה (/showthread.php?tid=3000)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8

כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - טל.מ - 03-Jun-2016 13:19

[quote='אופיר34' pid='55400' dateline='1464944864']
[quote='טל.מ' pid='55395' dateline='1464944077']

ואתה באמת מאמין שזה יקרה ..? המיליונר שלנו כבר הגיע פשוט הוא היה מסוג אחר ואני מתכוון ליאמר. יותר הגיוני שנראה פה ליברים מאשר אלונה או יאמר או גולדהאר רחמנא ליצלן .

Sent from my iPad using Tapatalk
[/quote]

"המליונר שלנו" ??
מה זה ? מישהו יצר איזשהו מאגר מיליונרים לכל קבוצה ואנחנו את שלנו ניצלנו ?
וברור שעד שאותו מיליונר יגיע יהיו פה ליברים, אשר אלונים ובלדבים ,אבל מי קבע שבוקר אחד לא יקום איזשהו יהודי משועמם עם זיקה לכדורגל והרבה כסף ויחליט שבא לו לתרום לקהילה ולהכניס קצת גיוון לחיים שלו ? ואם זה חלילה יקרה יש מועדון יותר ראוי ומתאים ממכבי נתניה ? למה שזה לא יקרה ? למה להיות קטני אמונה ??

אני אומר לך שוב, המרחק בין לראות לראות פה את ברקת ולא בב"ש לא היה כזה גדול. הכל פה זה טיימינג טוב וקצת מזל. מאמין שביום מן הימים המזל יפגוש גם אותנו

[quote='פיליפצ'וק' pid='55398' dateline='1464944645']
אני שולח מידי פעם לוטו, זה לא אומר שאני מאמין שאני אהיה מיליונר בעתיד הקרוב.
אני לא מאמין שמכבי נתניה "תזכה בלוטו" ותהיה אלופה, זה לא מונע ממני להיות מזוכיסט ולהמשיך לאהוד ולעקוב אחריה.
[/quote]

אז אתה לא מאמין...לא האמנת בעוד כמה דברים שקרו לאחרונה....
ואני מאמין שההסתברות לרוכש רציני קצת יותר גבוהה מזכייה בלוטו...
[/quote]

לא אין מאגר כזה בוא לא נהיה מפגרים. החיים מוכיחים גם לך לדעתי , שהזדמנויות טובות לא באות יותר מידי ובכל תחום. אז להגיד לך שאני מאמין שהברק יכה פעמיים ?
אני יותר ממסתפק כרגע במשהו יציב עם בניה לשנים על מחלקת נוער מסודרת ומוצלחת שמעלה מידי שנה שחקן אן שניים לבוגרת. אני מקווה שהפעם אייל יצליח.

[quote='עידן444' pid='55399' dateline='1464944811']
אני באופן אישי, ואפשר להבין מהתגובות שלי, כבר לא מחכה ליום הזה. היום השאיפות שלי צנועות יותר ואם יקרה אז יקרה.
בגדול זה במרחק התעשרות אימתנית של אוהד שרוף.
במרחק של ג׳וק שיכנס בראש של אחד האנשים שהוזכרו בעבר בהקשרים של מכבי נתניה.
או איזה יהודי מאוד עשיר מעבר לים.
אולי אפילו במרחק של לא לשחק בשבת.
זה יכול לבוא מכל מיני כיוונים.
בב״ש זה בא מכיוון שאף אחד לא ציפה ממשהי שבכלל קושרה ואהדה מועדונים אחרים.

הקביעות הנחרצות האלה מה יהיה ומה לא יהיה מאוד לא ברורות לי.
לא המהות שלהן ובעיקר מה המטרה שלהן בעצם?

כל השבוע דיברו כאן אנשים על כך שאנחנו בהזיה שאנחנו בכלל חושבים בכיוון של סלובו. דחו בתוקף את כל ההסברים שלי ושל אופיר למה זה לא הזוי בכלל, העניין תוך יום יומיים יוצא לפועל ואף אחד לא מסוגל להודות- וואלה, טעיתי... וזה ממש לא הקטע שלי להוכיח בן אדם. לתפוס כאן אנשים שמדברים שטויות זה לא כזה קשה. סך הכל אנחנו מדברים על נושא שנקרא כדורגל ומה שיפה בו שהוא דינמי, לכל אחד יש דעה. לפעמים שונה. ומדברים על זה. מותר גם להודות בטעות במקום לחפש עצמות בזין.

Sent from my iPhone using

ההגעה של דראפיץ לנתניה היא או חוסר ברירה כי הוא צריך להתפרנס או טעות בשיקול הדעת וניהול הקריירה.

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - אופיר34 - 03-Jun-2016 13:29

אנחנו לא מפגרים (אתה בטוח לא) אבל להקביל את זה לזכייה בלוטו או לברק שמכה פעמיים לי זה נשמע קצת מרחיק לכת.
ומי אמר שאני לא מסתפק כרגע במשהו יציב ?? מסתפק וחצי. לא קופץ מעל הפופיק. תן לי עכשיו אחד בסדר גודל של גרוס למשל (לא שאני יודע מה כוונותיו) ואני אומר תודה.
ולגבי אייל - הצלחתו זה הצלחתינו ואני מאחל לו שיצליח לממש בנוער את חזונו (למרות שלדעתי בני לם לא צריך להיות שם)

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - Shaul - 03-Jun-2016 13:32

מה קשה להבין למה דרפיץ פה ?
גם הוא הבין שרשימת המאמנים שמחכים לקבוצה רק מתארכת, ושנה ללא אימון זה בעיה, ראה רן בן שמעון, עטר,קשטן ועוד.
ונתניה זה מועדון גדול(בנפילה זמנית) עם מתקנים נהדרים , וליד הבית ושכר שימומן ע״ י אוהד, אז מה רע?
תמיד יוכל להגיד קיבלתי קבוצה במינוס 9.

כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - טל.מ - 03-Jun-2016 13:36

(03-Jun-2016 13:29)אופיר34 כתב:  אנחנו לא מפגרים (אתה בטוח לא) אבל להקביל את זה לזכייה בלוטו או לברק שמכה פעמיים לי זה נשמע קצת מרחיק לכת.
ומי אמר שאני לא מסתפק כרגע במשהו יציב ?? מסתפק וחצי. לא קופץ מעל הפופיק. תן לי עכשיו אחד בסדר גודל של גרוס למשל (לא שאני יודע מה כוונותיו) ואני אומר תודה.
ולגבי אייל - הצלחתו זה הצלחתינו ואני מאחל לו שיצליח לממש בנוער את חזונו (למרות שלדעתי בני לם לא צריך להיות שם)

גם לדעתי .

(03-Jun-2016 13:32)Shaul כתב:  מה קשה להבין למה דרפיץ פה ?
גם הוא הבין שרשימת המאמנים שמחכים לקבוצה רק מתארכת, ושנה ללא אימון זה בעיה, ראה רן בן שמעון, עטר,קשטן ועוד.
ונתניה זה מועדון גדול(בנפילה זמנית) עם מתקנים נהדרים , וליד הבית ושכר שימומן ע״ י אוהד, אז מה רע?

יכול להיות שהוא עבר את הגיל שבו שואפים למעלה . לגיטימי. אני מקווה שאנחנו נרוויח.

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - אופיר34 - 03-Jun-2016 13:45

תודה רבה....

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - פיליפצ'וק - 03-Jun-2016 13:55

אם אין לו שאיפות להתקדם אלא להתבסס כמאמן ליגה לאומית לגיטימי, אכן לא רע בכלל.
ללכת צעד קדימה ושתיים אחורה, לא נראה לי שפוי במיוחד.
כשאני חושב על זה, זה ממש כמו ההתנהלות של המועדון הזה, כנראה מכאן בא החיבור.

כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - mordii2 - 03-Jun-2016 19:32

אם כול הכבוד לדראפיץ ויש כבוד הבחור יודע שאין לו קבוצה בליגת העל כרגע ועדיף ציפור אחת ביד או שמונה אצל הללי היום אמר שהתקציב יהיה בסביבות שלוש מליון ש״ח והמטרה לשרוד בליגה ולהכין שבעה שחקנים לשנה הבאה ואז עם יבוא רוכש אז להתמודד על העליה לליגת העל

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - אייל ס - 03-Jun-2016 19:59

(03-Jun-2016 19:32)mordii2 כתב:  אם כול הכבוד לדראפיץ ויש כבוד הבחור יודע שאין לו קבוצה בליגת העל כרגע ועדיף ציפור אחת ביד או שמונה אצל הללי היום אמר שהתקציב יהיה בסביבות שלוש מליון ש״ח והמטרה לשרוד בליגה ולהכין שבעה שחקנים לשנה הבאה ואז עם יבוא רוכש אז להתמודד על העליה לליגת העל

אין כמו תאום ציפיות..

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - משה.ד - 03-Jun-2016 20:26

(03-Jun-2016 19:32)mordii2 כתב:  אם כול הכבוד לדראפיץ ויש כבוד הבחור יודע שאין לו קבוצה בליגת העל כרגע ועדיף ציפור אחת ביד או שמונה אצל הללי היום אמר שהתקציב יהיה בסביבות שלוש מליון ש״ח והמטרה לשרוד בליגה ולהכין שבעה שחקנים לשנה הבאה ואז עם יבוא רוכש אז להתמודד על העליה לליגת העל

אז מה הבעיה עם זה? רצית שבתקציב כזה יעלה ליגה ועל הדרך יקח גם את גביע המדינה? קצת מציאות לא תזיק פה לאיש. האיש ביטא את משנתו יפה מאד. והלואי שיתגשם.

כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - mordii2 - 03-Jun-2016 20:30

(03-Jun-2016 20:26)משה.ד כתב:  

אז מה הבעיה עם זה? רצית שבתקציב כזה יעלה ליגה ועל הדרך יקח גם את גביע המדינה? קצת מציאות לא תזיק פה לאיש. האיש ביטא את משנתו יפה מאד. והלואי שיתגשם.

אין שום בעיה זו המציאות שמחתי לשמוע שלמרות התקציב הנמוך לא הכין תירוצים כמו אדון דורה