מכבי נתניה
פניני אלי שגב ברדיו 103FM - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: פניני אלי שגב ברדיו 103FM (/showthread.php?tid=1451)

עמודים: 1 2 3 4 5 6

RE: פניני אלי שגב ברדיו 103FM - זאב רווח - 29-Sep-2014 0:32

דוד חטב לא כל מה שלא אוהבים ולא מוצא חן בעיני צריך לצאת ישר נגד כשאתה רומז דברים נמוכים מאוד שעדיף להיות בליגה שניה זה רומז סליחה טעות לא רומז צועק לפלילים

עכשיו אני מבין למה זרקו אותך מישיבות ההנהלה כאוהד מעורב כי אתה פשוט לא יודע לשמור דברים בבטן !!!

תלמד לא להיות רכלן

RE: פניני אלי שגב ברדיו 103FM - yaron73 - 29-Sep-2014 0:45

(29-Sep-2014 0:02)דוד חטב כתב:  גבר לא צריך מתחת לפני השטח ... בוא נעבור מעל פני השטח...
1. התנהלות מול שחקנים ציון בינוני ומטה (קיצוץ ,לויטה)
2.שיווק- בינוני ומטה
3. ניהול פיננסי ומחשבה לטווח ארוך - חלש מאד
4.יחסי טוברוק /מכבי לדעתי יהיה בכייה לדורות...
אההה שכחתי לתת ציון על כוונה...

תסתכל טוב מעל פני השטח ותראה שהביקורת שלך , לפחות בחלקה , אינה נכונה.
בנושא השיווק יש התקדמות אדירה בהשוואה לעבר. חנות מוצרים מכובדת באינטרנט ובאיצטדיון. חלוקת חולצות לאוהדים , יום הפנינג לאוהדים , משחקי אימון פתוחים לקהל עם מכירת מנויים , שיווק מנויים דרך אתרי אינטרנט ובאמצעים רבים אחרים. מעולם לא היה שיווק כזה במכבי נתניה. כמובן שיש עוד לאן להתפתח , להשתכלל ולהתקדם בנושא השיווק.
בנושא ההסכם עם טוברוק אני לא מכיר את כל סעיפיו המשפטיים אבל אני בניגוד אליך חושב שהוא חיובי.
בנושא ההתנהלות יש לשגב כמו לרוב בעלי ומנהלי קבוצות הכדורגל בארץ מה ללמוד ולשפר.
נראה שיש בביקורת שלך מתחת לפני השטח דברים לא טהורים כל כך...

RE: פניני אלי שגב ברדיו 103FM - זאב רווח - 29-Sep-2014 1:06

הכי חשוב בשיחה שהייתה עם אלי שגב זה המסר לטל . מ ברגע שיוסי מזרחי לא יהיה בנתניה גם אני לא אהיה !!!

תבינו שמי שנותן את הכסף זה אלי שגב והוא לבד אין בעלים שיקפצו עלינו !!!

אז תנו לצה"ל לנצח תנו ליוסי מזרחי לעשות מה שהוא רוצה תשפטו אחרי 10-15 מחזורים !!!

RE: פניני אלי שגב ברדיו 103FM - דוד חטב - 29-Sep-2014 1:38

(29-Sep-2014 0:32)זאב רווח כתב:  דוד חטב לא כל מה שלא אוהבים ולא מוצא חן בעיני צריך לצאת ישר נגד כשאתה רומז דברים נמוכים מאוד שעדיף להיות בליגה שניה זה רומז סליחה טעות לא רומז צועק לפלילים

עכשיו אני מבין למה זרקו אותך מישיבות ההנהלה כאוהד מעורב כי אתה פשוט לא יודע לשמור דברים בבטן !!!

תלמד לא להיות רכלן

כבר אמרתי לך שכל מילה שיוצאת לך מהפה מסגירה את היותך מושתל של איזיקוביץ ..
לא צריך להצטדק בפני אף אחד מכם ...
לצערי הרב המועדון שלנו היום מגעיל וימים יגידו אם צדקתי ...

פניני אלי שגב ברדיו 103FM - טל.מ - 29-Sep-2014 1:54

(29-Sep-2014 1:06)זאב רווח כתב:  הכי חשוב בשיחה שהייתה עם אלי שגב זה המסר לטל . מ ברגע שיוסי מזרחי לא יהיה בנתניה גם אני לא אהיה !!!

תבינו שמי שנותן את הכסף זה אלי שגב והוא לבד אין בעלים שיקפצו עלינו !!!

אז תנו לצה"ל לנצח תנו ליוסי מזרחי לעשות מה שהוא רוצה תשפטו אחרי 10-15 מחזורים !!!

בלי ספק.. כלומר אם יוסי מזרחי מחליט אחרי שנתיים ללכת כי נגמר לו החוזה גם שגב הולך. או אם יחליט מזרחי על דעת עצמו שהוא נכשל ומעדיף להתפטר אז גם שגב ילך.. וואלה תבין בין השורות למה הבנאדם התכוון ? אם אתה לא מבין תשאל.

RE: פניני אלי שגב ברדיו 103FM - דוד חטב - 29-Sep-2014 10:01

(29-Sep-2014 0:45)yaron73 כתב:  
(29-Sep-2014 0:02)דוד חטב כתב:  גבר לא צריך מתחת לפני השטח ... בוא נעבור מעל פני השטח...
1. התנהלות מול שחקנים ציון בינוני ומטה (קיצוץ ,לויטה)
2.שיווק- בינוני ומטה
3. ניהול פיננסי ומחשבה לטווח ארוך - חלש מאד
4.יחסי טוברוק /מכבי לדעתי יהיה בכייה לדורות...
אההה שכחתי לתת ציון על כוונה...

תסתכל טוב מעל פני השטח ותראה שהביקורת שלך , לפחות בחלקה , אינה נכונה.
בנושא השיווק יש התקדמות אדירה בהשוואה לעבר. חנות מוצרים מכובדת באינטרנט ובאיצטדיון. חלוקת חולצות לאוהדים , יום הפנינג לאוהדים , משחקי אימון פתוחים לקהל עם מכירת מנויים , שיווק מנויים דרך אתרי אינטרנט ובאמצעים רבים אחרים. מעולם לא היה שיווק כזה במכבי נתניה. כמובן שיש עוד לאן להתפתח , להשתכלל ולהתקדם בנושא השיווק.
בנושא ההסכם עם טוברוק אני לא מכיר את כל סעיפיו המשפטיים אבל אני בניגוד אליך חושב שהוא חיובי.
בנושא ההתנהלות יש לשגב כמו לרוב בעלי ומנהלי קבוצות הכדורגל בארץ מה ללמוד ולשפר.
נראה שיש בביקורת שלך מתחת לפני השטח דברים לא טהורים כל כך...

ירון היקר , תסתכל לצפון לכיוון סמי עופר ותראה מה שיווק ומה זאת התנהלות מכבי חיפה לא נדדה ולו למשחק בודד מחוץ לחיפה מעבר חלק...
ובעניין השיווק אם תגיד לי שפוטנציאל הקהל של חיפה הוא פי 6 מנתניה הם מכרו סביב 18 אלף אנחנו 3 אלפים...אני שותק
להזכירך עונה ראשונה בליגת העל באיצטדיון החדש...

RE: פניני אלי שגב ברדיו 103FM - אייל ס - 29-Sep-2014 10:12

בוקר טוב חטב,גם אתה וגם אני וגם אחרים יודעים על מה אתה מדבר,אך גם יודעים שאין לנו אופציות אחרות וכשאין לי אופציות/אלטרנטיבות,אני משתדל לא לפרק את הקיים בלי אפשרות לחברו,בשלב זה של חיינו אין אלטרנטיבה לקיים ולכן עדיף להבליג גם כשהסיפורים על הפגיעה האנושה במחלקת הנוער מקוממים.

פניני אלי שגב ברדיו 103FM - טל.מ - 29-Sep-2014 10:24

אפשר להבין על איזו פגיעה אנושה במחלקת הנוער אתם מדברים ..? זה פורום של המוסד או של קבוצת כדורגל ..?

RE: פניני אלי שגב ברדיו 103FM - עידן444 - 29-Sep-2014 10:24

מה אתה רוצה ממחלקת השיווק? ממש לא ברור...
מכרת מספר יפה של מנויים. הכי הרבה שמכרת אי פעם. מקום חמישי בארץ במכירת מנויים, ובלי להביא שום שם נוצץ!
במכבי חיפה היו תנאים אופטימלים למכור מנויים. כל השלטי חוצות וכל מיני דברים כאלה זה חארטות. הצעד היחיד החכם שהם עשו זה למכור את רוב המקומות באיצטדיון במחירים נוחים. זהו... אה... וכמובן השקיעו המון כסף... מה שלך אין...

וכן... עם כל הכאב והצער למכבי חיפה יש פוטנציאל קהל פי 6 מנתניה... זה נובע מיציבות של מועדון שנמצא בטופ של הכדורגל הישראלי כבר קרוב ל- 30 שנה.
להשוות בין מכבי נתניה למכבי חיפה זה כמו להשוות בין אסטון וילה למנצסטר יונייטד... עם כל הצער...

RE: פניני אלי שגב ברדיו 103FM - דוד חטב - 29-Sep-2014 10:26

אייל זו הסיבה היחידה שאני לא מעלה את הדברים שיודעים בחדרי חדרים ונקווה שלא ייצאו החוצה...
אבל אני חושב שבלופים מתגלים ואם אני שגר מחוץ לנתניה מכיר את הסיפורים אז בטח השחקנים והאנשים שחיים בתוך המועדון...
אני אומר שוב הרקבון במועדון מדיר שינה מעיני אנחנו בשנת הישרדות גם בנוער וגם בבוגרים...
הלוואי ונבטיח את ההישארות מוקדם...אגב זה לא קשור לזר כזה או אחר או שחקן צעיר או מוביל המערכת היום פשוט לא בריאה .