מכבי נתניה
בני לם - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: בני לם (/showthread.php?tid=3607)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: בני לם - זאב רווח - 24-May-2017 21:43

אויב אויב עם כל הכבוד לכם מכבי נתניה זה לא מקום עבודה כמו איזה מפעל או חברת היי טק שאתה היום כאן ומחר במקום אחר , מכבי נתניה זו מורשת זאת שושלת , זאת משפחה , מי שבוגד במשפחה ראוי לכל הוקעה , בני לם יצא זבל שקופץ מבעלים אחד לשני בשביל עוד שקל וחצי ....קיבינימט זה לא איזה שחקן שעובר קבוצה ולא מאמן בוגרת שהיום כאן מחר שם , פשוט יורקים עלינו בפנים ואני לא אגיד שזה גשם !!!

בני לם - עידן444 - 24-May-2017 22:19

(24-May-2017 21:37)אופיר34 כתב:  חלילה אויב. בני לם זה מכבי נתניה ומכבי נתניה זה בני לם ולא איזיקוביץ ולא אף אחד אחר ישנו את זה, אבל הביקורת צריכה להאמר ,ומיקצועית בני לם לא קידם את מחלקת הנוער בשום אספקט ואת זה צריך להגיד.

כשאופיר אומר דברים כאלה אני יכול לקבל כי הוא כל שבת מגיע למשחקים.
אני חושב שהוא קצת מחמיר(כמו אחרים) לגבי התוצרים, וכתבתי על זה היום בפייסבוק.
אבל הספקתי להכיר את הראש של אופיר- הוא רוצה לראות צומחים כאן שחקנים כמו מנור סלומון, גילי ורמוט, ערן לוי(כן כן...), טל בן חיים- וכאלה לא ראינו כאן הרבה מאוד שנים. ובזה לא חושב שאפשר להאשים את בני לם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: בני לם - אליהו - 24-May-2017 22:40

(24-May-2017 21:43)זאב רווח כתב:  אויב אויב עם כל הכבוד לכם מכבי נתניה זה לא מקום עבודה כמו איזה מפעל או חברת היי טק שאתה היום כאן ומחר במקום אחר , מכבי נתניה זו מורשת זאת שושלת , זאת משפחה , מי שבוגד במשפחה ראוי לכל הוקעה , בני לם יצא זבל שקופץ מבעלים אחד לשני בשביל עוד שקל וחצי ....קיבינימט זה לא איזה שחקן שעובר קבוצה ולא מאמן בוגרת שהיום כאן מחר שם , פשוט יורקים עלינו בפנים ואני לא אגיד שזה גשם !!!
תירגע ידידי
לא בוגד ולא נעלים.
הבין לבד שנדרש ממנו תוצרת שלא בטוח שהוא יכול לספק.
מי שלא צפוי לעמוד בציפיות הארגון צריך לחפש אלטרנטיבה למחייתו ולביתו.

במצב הזה ידידו גניש סייע לו. לפתור את הקושי בחיבור לטוברוק שזקוקה נואשות לשפר מעמד.

גם גניש וגם לם אוהדי מכבי נתניה היו וישארו תמיד כאלה
טוברוק זה רק מקור עבודה לפרנסה.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

RE: בני לם - אופיר34 - 24-May-2017 22:42

(24-May-2017 22:19)עידן444 כתב:  
(24-May-2017 21:37)אופיר34 כתב:  חלילה אויב. בני לם זה מכבי נתניה ומכבי נתניה זה בני לם ולא איזיקוביץ ולא אף אחד אחר ישנו את זה, אבל הביקורת צריכה להאמר ,ומיקצועית בני לם לא קידם את מחלקת הנוער בשום אספקט ואת זה צריך להגיד.

אבל הספקתי להכיר את הראש של אופיר- הוא רוצה לראות צומחים כאן שחקנים כמו מנור סלומון, גילי ורמוט, ערן לוי(כן כן...), טל בן חיים- וכאלה לא ראינו כאן הרבה מאוד שנים. ובזה לא חושב שאפשר להאשים את בני לם.

אני אסתפק גם בדרג הנמוך יותר - קלטינס, עגייב, פלאצ'נקו, עוז פרץ, נטע לביא, אבו עביד, קאניוק וכו'...

וזה לא רק גידול שחקנים, זה שיטת המשחק המיושנת שכל תכליתה זה להביא תוצאה, זה לקויות בסיסיות שיש לשחקנים, זה קבעון...

די. עם כל הכבוד צריך לחשב מסלול מחדש ולהביא דם חדש למחלקת הנוער.

ולא נעים לי להגיד אבל תודה לך איזיקוביץ...

בני לם - עידן444 - 25-May-2017 0:45

(24-May-2017 22:42)אופיר34 כתב:  
(24-May-2017 22:19)עידן444 כתב:  

אני אסתפק גם בדרג הנמוך יותר - קלטינס, עגייב, פלאצ'נקו, עוז פרץ, נטע לביא, אבו עביד, קאניוק וכו'...

וזה לא רק גידול שחקנים, זה שיטת המשחק המיושנת שכל תכליתה זה להביא תוצאה, זה לקויות בסיסיות שיש לשחקנים, זה קבעון...

די. עם כל הכבוד צריך לחשב מסלול מחדש ולהביא דם חדש למחלקת הנוער.

ולא נעים לי להגיד אבל תודה לך איזיקוביץ...

במה אבו עביד טוב מבן הרוש שנתן שנה וחצי מצויינות באלופה והגיע לנבחרת? במה אמיר עגייב עדיף על מוגרבי? ואל תהיה בטוח שאביב אברהם נופל מקלטינס ונטע לביא.
או פאקוצ׳נקו שהיו בטוחים שיש כאן כוכב ונתן עונה די פושרת סך הכל ואם שנה שעברה התחילו לזמזם על התעניינות של קבוצות גדולות זה נעלם כלא היה...
מי ישמע איזה כוכבים...
קאניוק זה שחקן שמכבי פ״ת עוטפת בצמר גפן ומתעקשת עליו וזה עלה לה בהרבה שכר לימוד שהיא מוכנה לשלם- ואחרות לא.
הדשא של השכן באמת לא כזה ירוק...
זה שאלה כוכבי העתיד שלנו אומר לדעתי שהרע עוד לפנינו...

דווקא דוגמאות כמו שנתת יש לנו.
מה שאין לנו זה מיכאל אוחנה, גאל מרגוליס(בשיאו), דור מיכה, מנור סלומון- והאמת? נגמרו לי הדוגמאות מרוב שהמצב חרבנה...

אגב, היה לך תותח על אבל היו כאן כאלה חובבנים ומועדון בפשיטת רגל והצלחנו לאבד אותו- עדן קארצב.
ואת סיפור פאדי נאג׳ר כולנו מכירים...
בקיצור, לפעמים אתה נופל בכלל בבעיות ניהוליות ואני מקווה שלפחות עם זה סיימנו...

RE: בני לם - זאב רווח - 25-May-2017 7:50

אופיר אי אפשר לומר שבני לם עושה עבודה נפלאה ועושה ועושה וכשהוא עוזב לומר שהוא לא עשה כלום שנים !!!
למען ההגינות דוד חטב כל הזמן טען את זה .

אני לא יודע לקרא למשהו אחר מבגידה מה שעשה בני לם ויסלח ידידי אליהו היקר , מה אתה רוצה שיקראו לזה ? הוא אפילו לא היה לו את האומץ לומר לאייל סגל שהוא רוצה לעזוב ....למה אייל סגל והאוהדים צריכים להתעדכן דרך התשקורת ?? גם לעזוב עוזבים בכבוד ולא באיזו שיחה עם עיתונאי !!! תבוא תגיד לאייל תשמע התוכנית שאתה מייעד לי לא מתאימה לי , ויש לי הצעה אטרקטיבית יותר ....גם במעמד גם בכסף ...אני בטוח שאייל סגל היה אומר לו : " בני תישאר , אדאג לך ליותר , נשנה יחד ונתכנן יחד " , ואם היה מתעקש לעזוב אייל היה נותן לו ברכת הדרך !!!
ואז לעבור למועדון של זבלה ?? לעשות דווקא ? למה ? מה אנחנו האוהדים עשינו לו רע ? מה ומי במכבי נתניה עשה לו רע ? רק טוב דיברנו עליו רק טוב חשבנו עליו , נלחמנו באוסידון גם בגללו !! זה לא בגידה ?? ללכת למי שמנסה לסחוט אותנו על דיע סבע ??

בני לם אם הדברים האלו יגיעו לאוזנך אני רוצה שתדע לא הכל כסף לכבוד בחיים , נאמנות היא דבר יותר גדול , אתה בוגד !!! ולא משנה כמה שאתה תנסה ליפייף את הדבר אתה בוגד , אם היית הולך לאמן נוער במקום אחר לא הייתי מוציא מילה , אבל לעזוב את מכבי נתניה בשביל טוברוק ? אתה בוגד !! אשה יפה מקנא שבעלה יבגוד בה עם אשה יפה יותר ממנה , אבל אותה אשה לא תקנא אלא לכתוב מזעם אם בעלה יבגוד בה עם המכוערת שבעיר !! זאת בגידה והשפלה , אתה השפלת אותנו האוהדים !!! הלכת לעבוד עם הבן זונה הכי גדול בעיר !! הכי מכוער בעיר !!

RE: בני לם - אריאל - 25-May-2017 8:39

האמת... אני מאוכזב מהפורום הזה

RE: בני לם - זאב רווח - 25-May-2017 8:41

למה אריאל ?

RE: בני לם - אריאל - 25-May-2017 8:41

איך בפוסט הזה עוד לא נכנס הויכוח "ערן לוי עונת 17/18 כן או לא?"

RE: בני לם - אופיר34 - 25-May-2017 10:29

(25-May-2017 0:45)עידן444 כתב:  במה אבו עביד טוב מבן הרוש שנתן שנה וחצי מצויינות באלופה והגיע לנבחרת? במה אמיר עגייב עדיף על מוגרבי? ואל תהיה בטוח שאביב אברהם נופל מקלטינס ונטע לביא.
או פאקוצ׳נקו שהיו בטוחים שיש כאן כוכב ונתן עונה די פושרת סך הכל ואם שנה שעברה התחילו לזמזם על התעניינות של קבוצות גדולות זה נעלם כלא היה...
מי ישמע איזה כוכבים...
קאניוק זה שחקן שמכבי פ״ת עוטפת בצמר גפן ומתעקשת עליו וזה עלה לה בהרבה שכר לימוד שהיא מוכנה לשלם- ואחרות לא.
הדשא של השכן באמת לא כזה ירוק...
זה שאלה כוכבי העתיד שלנו אומר לדעתי שהרע עוד לפנינו...

דווקא דוגמאות כמו שנתת יש לנו.
מה שאין לנו זה מיכאל אוחנה, גאל מרגוליס(בשיאו), דור מיכה, מנור סלומון- והאמת? נגמרו לי הדוגמאות מרוב שהמצב חרבנה...

אגב, היה לך תותח על אבל היו כאן כאלה חובבנים ומועדון בפשיטת רגל והצלחנו לאבד אותו- עדן קארצב.
ואת סיפור פאדי נאג׳ר כולנו מכירים...
בקיצור, לפעמים אתה נופל בכלל בבעיות ניהוליות ואני מקווה שלפחות עם זה סיימנו...

בן הרוש ,למרות שהוא שחקן די מוגבל ,הוא אולי בין הבודדים שבאמת גדלו מגיל אפס במועדון והפך להיות שחקן לגיטימי בליגת העל. לא כוכב, לא עילוי אבל לגיטימי. אבוד עביד זה אותה ליגה מבחינתי.

לגבי מוגרבי - אז קודם כל, עגייב לדעתי שחקן יותר איכותי וכשרוני. דבר שני מוגרבי הוא לא שחקן שגדל מגיל אפס במועדון . הוא יציר העבודה הקשה והכסף הגדול שהושקעו בתקופת יאמר. זה נכון גם לגבי דגני, עזרא, אלמוג וכו'. כך שאי אפשר להגיד שהשחקנים האלה הם תוצרים של מחלקת הנוער.

פאלוצ'נקו הוא שחקן כשרוני שיכול להתפתח לשחקן מוביל בליגת העל גם אם העונה היה פושר יותר. שיש לך את זה אז יש לך את זה. רואים את זה מיד ולפאלוצ'נקו יש את זה , באחריות.

גם אביב בהחלט יכול להתפתח גם לשחקן לגיטימי .נצטרך רק לראות את ההשתלבות שלו בליגת העל.

עדן קארצב זה שם שאני שומע פעם ראשונה. לגבי פאדי, ראיתי אותו כמה פעמים ולא נפלתי. לא מבין את הרעש סביבו .

לסיכום, מכבי נתניה , מלבד מקרים מאד בודדים וגבוליים, לא ייצאה שחקנים משמעותיים לבוגרת שנים ארוכות וזה דבר שלא מתקבל על הדעת במחלקה שחולשת על איזור גיאוגרפי נכבד ומחזיקה תחתיה מאד ילדים.