מכבי נתניה
רווח, מה עם פוסט לקראת משחק המוקש ביום שישי??? - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: רווח, מה עם פוסט לקראת משחק המוקש ביום שישי??? (/showthread.php?tid=3347)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7

RE: רווח, מה עם פוסט לקראת משחק המוקש ביום שישי??? - זאב רווח - 05-Feb-2017 1:15

די נו מספיק טל.מ השחקנים רצו נלחמו נתנו הכל

RE: רווח, מה עם פוסט לקראת משחק המוקש ביום שישי??? - יגאל יהב - 05-Feb-2017 1:56

(04-Feb-2017 22:28)זאב רווח כתב:  נתניה עיר ימנית מובהקת רק כמה שמאלנים מניאקים בטיפטוף נמצאים

למי אתה מרגיש קירבה רבה יותר: לשמאלני אוהד מכבי נתניה או לימני אוהד בית"ר י-ם? מה חשוב לך יותר: אחדות הדעים הפוליטית או האחווה ביציע?

רווח, מה עם פוסט לקראת משחק המוקש ביום שישי??? - טל.מ - 05-Feb-2017 2:37

(05-Feb-2017 1:15)זאב רווח כתב:  די נו מספיק טל.מ השחקנים רצו נלחמו נתנו הכל

נכון אין לי טענות אליהם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: רווח, מה עם פוסט לקראת משחק המוקש ביום שישי??? - זאב רווח - 05-Feb-2017 2:52

כל הכבוד טל . מ

אני מצדיע לשחקנים שלמרות שהיה מאוד קשה נגד נשר הם לא נשברו והם עשויים מחומר של ווינרים
גם שאפו למאמן נשר זה כבר פעמיים שהוא סוגר לנו את המשחק הרגיל שלנו אינם בפעם הראשונה לא הופענו אבל הפעם למרות שרצינו למרות שהתאמצנו הוא סגר אותנו יפה
עוד שאפו גדול לשחקן אנרגטי מאוד שעד היום אני לא מבין למה שוחרר מנתניה בימי אוסידון אסון - רן רול שחקן מצוין
שאפו הכי גדול לצעירים בקהל שלא הפסיקו לעודד עד השניה האחרונה אבל בוז גדול לאלו שעל כל מסירה ששחקנים נשר היו חוסמים את ערן לוי והיו כמה אוהדים שליכלכו וקיללו ...פשוט בושה !!!

רווח, מה עם פוסט לקראת משחק המוקש ביום שישי??? - טל.מ - 05-Feb-2017 3:27

מי הוכשל בסוף בעבירה שהביאה לשיוויון ..? כחלון ? מי נגח, שינה ? משום מה כולם זוכרים את זה שהרים..

RE: רווח, מה עם פוסט לקראת משחק המוקש ביום שישי??? - פיליפצ'וק - 05-Feb-2017 9:39

כי את זה הכי קשה לעשות.

RE: רווח, מה עם פוסט לקראת משחק המוקש ביום שישי??? - זאב רווח - 05-Feb-2017 9:48

שינה נגח

רווח, מה עם פוסט לקראת משחק המוקש ביום שישי??? - טל.מ - 05-Feb-2017 10:03

(05-Feb-2017 9:39)פיליפצוק כתב:  כי את זה הכי קשה לעשות.

לנגוח מול פקעת שחקנים שקופצת איתך או לסחוט פאול בשארית החמצן שיש לך בגוף נראה לי לא פחות קשה. אני באמת מכבד ואוהב את ערן לוי אבל בואו לא נגזים. כמו ששינה יכול היה לנגוח לעמוד ההרמה יכלה ללכת החוצה , בדיוק כמו הבעיטת עונשין רבע שעה קודם. זה לא וואן מאן שואו זה רחוק שנות אור משם

RE: רווח, מה עם פוסט לקראת משחק המוקש ביום שישי??? - חזום חזום - 05-Feb-2017 10:36

חבל שאין את חוקי הפוטבול לגבי בעיטות חופשיות. זה היה מושלם עבור ערן.

Sent from my A0001 using Tapatalk

RE: רווח, מה עם פוסט לקראת משחק המוקש ביום שישי??? - אופיר34 - 05-Feb-2017 10:41

(05-Feb-2017 9:39)פיליפצוק כתב:  כי את זה הכי קשה לעשות.

שמע ,הסגידה שלך כבר דורשת טיפול רפואי....

הכי קשה ?? באמת, מספיק כבר עם הלקק הזה.

אף אחד לא מתווכח על זה , לערן יש את השמאלית אולי הכי טובה בארץ אבל להרים כדור לרחבה ממצב נייח ,מהזווית הזאת ברגל שמאל זה ממש לא הדבר "שהכי קשה לעשות".