מכבי נתניה
הבדיחה החדשה - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: הבדיחה החדשה (/showthread.php?tid=2919)

עמודים: 1 2 3 4 5 6

RE: הבדיחה החדשה - פיליפצ'וק - 08-Apr-2016 13:30

(08-Apr-2016 11:43)עידן444 כתב:  
(08-Apr-2016 10:34)פיליפצוק כתב:  חלומות באספמיה ועכשיו למציאות:
1.לשאוף קודם בדרך לא דרך לסגור את העונה הזו איכשהוא.
2.שנה הבאה תקציב מינימום של המינימום ולקוות שהפעם מרים פיירברג תשכיל למצוא מישהו שיחזיק את המועדון הזה בצורה נכונה ושפויה.
3.להתחיל תהליך הבראה של יותר משנה אחת אפילו, וכל עוד אין מימון להישאר בליגה השניה (אין מה לחפש בליגת העל בלי בעלים).
4.להמשיך לקוות ולהתפלל שיגיע משקיע שיקח את המועדון הזה קדימה למקום שהוא ראוי.

*** כל שאר הרעיונות זה בלבולי ביצים וגניבות דעת של שרלטנים שנוטעים תקוות שווא באוהדים, בעיקר בילדים.

העולם היה מקום מאוד עצוב אם כולם היו אנשים ״ריאלים״. כדי להגיע להישגים יוצאי דופן צריך להיות קצת ״משוגע״. רוב פורצי הדרך הם לא לגמרי ״שפויים״, אפילו מעט משוגעים...
לקחת סיכונים. להמר בגדול. לחשוב בגדול. לא להתייאש שקצת קשה.
רודף אותי המשפט שברוך טיאר האגדי אמר לאחד מקטני האמונה שכבר בינואר לא האמין שנישאר בליגה ואפשר להרים ידיים ולעלות עד סוף העונה עם הנוער. ברוך ענה לו- ״אם אתה היית הרמטכ״ל במלחמת יום כיפור כנראה לא היתה לנו היום מדינה״. אז אכן ירדנו ליגה והסיכויים להישאר כבר בינואר היו רעים- אבל גם היו מקרים אחרים. תמיד צריך להאמין. אסור לוותר עד לרגע האחרון.
הרי אם הייתי אומר לך בתחילת העונה שלסטר תיקח את האליפות באנגליה היית שולח אותי להסתכלות פסיכיאטרית... ו... כנראה שזה מה שהולך לקרות...
אז מי שחשב ככה הוא משוגע או אולי גאון? ברור לך שביניהם עובר קו דק, כן?

Sent from my iPhone using Tapatalk

יש הבדל בין "לקחת סיכון" לבין ללכת על ה"לא אפשרי".
בכל מקרה, אני סמוך ובטוח שקולם של המבוגרים האחראיים תהיה על העליונה ולא יתנו לחבורת ילדים וחבורת משועממים שבא להם לנהל קבוצת כדורגל "ולהתוות מדיניות" בהשקעה של 1000 ש"ח את המפתחות.
זה שהיו כאן מנהלים כושלים, אינה עילה לתת את מפתחות המועדון לאוהדים.
אוהדים מעורבים כן, נציגות של אוהדים בהנהלה כן, ניהול ובעלות של אוהדים ממש לא!!!

RE: הבדיחה החדשה - Shaul - 08-Apr-2016 13:40

כל מהלך הוא מבורך , השאלה מי הדמויות שמובילות, למהלך כזה צריך מוביל רציני .

הבדיחה החדשה - עידן444 - 08-Apr-2016 15:15

(08-Apr-2016 13:30)פיליפצוק כתב:  
(08-Apr-2016 11:43)עידן444 כתב:  
(08-Apr-2016 10:34)פיליפצוק כתב:  חלומות באספמיה ועכשיו למציאות:
1.לשאוף קודם בדרך לא דרך לסגור את העונה הזו איכשהוא.
2.שנה הבאה תקציב מינימום של המינימום ולקוות שהפעם מרים פיירברג תשכיל למצוא מישהו שיחזיק את המועדון הזה בצורה נכונה ושפויה.
3.להתחיל תהליך הבראה של יותר משנה אחת אפילו, וכל עוד אין מימון להישאר בליגה השניה (אין מה לחפש בליגת העל בלי בעלים).
4.להמשיך לקוות ולהתפלל שיגיע משקיע שיקח את המועדון הזה קדימה למקום שהוא ראוי.

*** כל שאר הרעיונות זה בלבולי ביצים וגניבות דעת של שרלטנים שנוטעים תקוות שווא באוהדים, בעיקר בילדים.

העולם היה מקום מאוד עצוב אם כולם היו אנשים ״ריאלים״. כדי להגיע להישגים יוצאי דופן צריך להיות קצת ״משוגע״. רוב פורצי הדרך הם לא לגמרי ״שפויים״, אפילו מעט משוגעים...
לקחת סיכונים. להמר בגדול. לחשוב בגדול. לא להתייאש שקצת קשה.
רודף אותי המשפט שברוך טיאר האגדי אמר לאחד מקטני האמונה שכבר בינואר לא האמין שנישאר בליגה ואפשר להרים ידיים ולעלות עד סוף העונה עם הנוער. ברוך ענה לו- ״אם אתה היית הרמטכ״ל במלחמת יום כיפור כנראה לא היתה לנו היום מדינה״. אז אכן ירדנו ליגה והסיכויים להישאר כבר בינואר היו רעים- אבל גם היו מקרים אחרים. תמיד צריך להאמין. אסור לוותר עד לרגע האחרון.
הרי אם הייתי אומר לך בתחילת העונה שלסטר תיקח את האליפות באנגליה היית שולח אותי להסתכלות פסיכיאטרית... ו... כנראה שזה מה שהולך לקרות...
אז מי שחשב ככה הוא משוגע או אולי גאון? ברור לך שביניהם עובר קו דק, כן?

יש הבדל בין "לקחת סיכון" לבין ללכת על ה"לא אפשרי".
בכל מקרה, אני סמוך ובטוח שקולם של המבוגרים האחראיים תהיה על העליונה ולא יתנו לחבורת ילדים וחבורת משועממים שבא להם לנהל קבוצת כדורגל "ולהתוות מדיניות" בהשקעה של 1000 ש"ח את המפתחות.
זה שהיו כאן מנהלים כושלים, אינה עילה לתת את מפתחות המועדון לאוהדים.
אוהדים מעורבים כן, נציגות של אוהדים בהנהלה כן, ניהול ובעלות של אוהדים ממש לא!!!

אני לא מבין למה אתה מסתכל על זה ככה? שמעת על דמוקרטיה? קטע הזוי כזה שלך, ערבי מאום אל פאחם, חייל בצבא, נשיא המדינה, הרמטכ״ל ושרי אריסון יש את אותה יכולת השפעה על בחירת זה שאמור לנהל את המדינה.
אבל באמת הלכתי קצת רחוק מידי.
הלכו כאן למהלך קשה, אני מקווה שכולם מבינים את זה ולא יאבדו את הרוח מהר מידי.
האם זה יצליח? ימים יגידו.
אני יודע שאני אשתדל לסייע במידה והתקנון יראה לי שאכן מדובר כאן על עניין רציני.
הייתי שמח למצןא דרך לבצע מפקד של אוהדי מכבי נתניה ברחבי הארץ עם סטטיסטיקה שתוכל לעשות כל מיני חתכים בעיקר לגבי רמת מעורבות- ועוד כל מיני.
יש לי תחושה שזה אפשרי וזה יכול לסייע רבות בפרויקטים כאלה.

RE: הבדיחה החדשה - פיליפצ'וק - 08-Apr-2016 15:37

אין לזה סיכוי, חבל"ז, לא היום ולא בעוד שנה.
שיתרכזו בניסיון להבריא את החולה איכשהו או לפרק ולהתחיל מחדש, אלו שתי האופציות היחידות.
כל השאר בילבולי ביצים וגניבת דעת!

הבדיחה החדשה - עידן444 - 08-Apr-2016 15:48

זה העתיד. כך הכדורגל אמור להראות.
אבל בהחלט יש גם את האופציה לחכות לתשובה... או איזה טייקון... או איזה איש עסקים שיזרוק לך שקל וחצי ויחשוב שהוא קנה את אמא שלך ואתה צריך לנשק לו את הרגליים מהבוקר עד הערב ויאיים 4 פעמים בשבוע שהוא הולך כי לא בא לו יותר. עשו בב״ש מתיחה שאלונה הולכת וכל העיר שבוע עם כאבי ביצים מהרעידות... רק חסר שישנו את השם להפועל אלונה...

RE: הבדיחה החדשה - פיליפצ'וק - 08-Apr-2016 15:55

(08-Apr-2016 15:48)עידן444 כתב:  זה העתיד. כך הכדורגל אמור להראות.
אבל בהחלט יש גם את האופציה לחכות לתשובה... או איזה טייקון... או איזה איש עסקים שיזרוק לך שקל וחצי ויחשוב שהוא קנה את אמא שלך ואתה צריך לנשק לו את הרגליים מהבוקר עד הערב ויאיים 4 פעמים בשבוע שהוא הולך כי לא בא לו יותר. עשו בב״ש מתיחה שאלונה הולכת וכל העיר שבוע עם כאבי ביצים מהרעידות... רק חסר שישנו את השם להפועל אלונה...

תשאל את עצמך מה אתה רוצה:
1.קבוצת אוהדים חביבה, קהילתית, ליגה לאומית כזה, נפגשים בכייף כל שבוע, בלי מטרות, בלי שאיפות, שלא לדבר על הישגים, אליפויות וכדומה, קטמון כזו.
אם בחרת באפשרות הזו אז קבוצת אוהדים זו אכן אופציה מצוינת.
2.להחזיר את נתניה לקידמת הבמה, אליפויות, פקטור משמעותי בצמרת הכדורגל הישראלי, אם בחרת באופציה הזו, קבוצה בניהול אוהדים לא תוכל אפילו להתקרב לשם, אפילו לא בתור בדיחה.

RE: הבדיחה החדשה - דוד חטב - 08-Apr-2016 16:10

(08-Apr-2016 15:55)פיליפצוק כתב:  

1.קבוצת אוהדים חביבה, קהילתית, ליגה לאומית כזה, נפגשים בכייף כל שבוע, בלי מטרות, בלי שאיפות, שלא לדבר על הישגים, אליפויות וכדומה, קטמון כזו.
2.להחזיר את נתניה לקידמת הבמה, אליפויות, פקטור משמעותי בצמרת הכדורגל הישראלי, אם בחרת באופציה הזו, קבוצה בניהול אוהדים לא תוכל אפילו להתקרב לשם, אפילו לא בתור בדיחה.

תעשה הפרדה קטמון קבוצה שקמה מאפס ויש לה פחות מ-1000 חברים
לנו יש קהל גדול שיצטרך לעשות שינוי תפיסתי גדול....נוצר חוסר אמון במועדון בכל הרבדים.. ורק שקיפות מלאה תוכל לשנות האמון....נשאלות הרבה שאלות שלא לכולם יש תשובות או פתרונות אבל יש רוח ויש חומר אנושי מבורך שרוצה לשנות ....אני מהמאמינים במותג ובאוהדים....

RE: הבדיחה החדשה - אייל ס - 08-Apr-2016 17:18

חטב,מכיוון שתה נציג שלנו(הפורום) בוועדה המארגנת שיכול להעיד שמעולם לא היה לי קשר להתארגנות(כמו למחאה),אני ממליץ לכם להגדיר הגדרות חדות וברורות,קווים שלא חוצים מצד אחד,כמות כ"א מינימלי שמשלם כל שנה סכום הגיוני וסביר על פי גילו/יכולותיו(אך בטח לא להפוך את זה לבדיחה כמו בעמותה).
אוהד(עזבו ילדים) שרוצה להשפיע ולהיות חלק מבעלות יהיה חייב להשקיע כל עונה לפחות 500 ש"ח(2 הופעות/2 יציאות זוגיות למסעדה עממית/יום בצימר סביר באמצע השבוע)חוץ מעלות מנוי.
כמות מינימלית שבלעדיה אין משמעות להתארגנות שכזו, 1000 משלמים לפחות בשלב הראשון ולא פחות מ2000 ויותר תוך שנתיים.
וגם את האוהדים האלו הייתי מחלק לכמה קבוצות שוות בסכום ההשקעה.
1.בני נוער
2.גוף עיקרי
3.כסף-בעלי יכולת סבירה שמוכנים להשקיע כל שנה 1500/2000/2500 ובכל מקרה סכום זהה לכולם.
4.זהב-בעלי יכולות מעל הממוצע שמוכנים להשקיע כל שנה 10000 ש"ח.
5.יהלום-קבוצה של בעלי מאה שלא רוצים פרסום וחשיפה ומעורבות אך מוכנים להשקיע כל שנה סכום של 6 ספרות שמתחיל ב1 או 2.
בדרך שכזו ניתן להגיע לכמיליון וחצי ש"ח מינימום בעונה,בהנחה שיהיה פתרון לחובות המעיקים למעט ההלוואה,סכום שכזה יכול להוות 50% מתקציב בעלים בליגה הלאומית.

חשוב מאוד שבכל קבוצה ישקיעו כולם אותו סכום.

RE: הבדיחה החדשה - פיליפצ'וק - 08-Apr-2016 17:30

(08-Apr-2016 16:10)דוד חטב כתב:  

תעשה הפרדה קטמון קבוצה שקמה מאפס ויש לה פחות מ-1000 חברים
לנו יש קהל גדול שיצטרך לעשות שינוי תפיסתי גדול....נוצר חוסר אמון במועדון בכל הרבדים.. ורק שקיפות מלאה תוכל לשנות האמון....נשאלות הרבה שאלות שלא לכולם יש תשובות או פתרונות אבל יש רוח ויש חומר אנושי מבורך שרוצה לשנות ....אני מהמאמינים במותג ובאוהדים....

אחרי חודש יתחילו לריב בינם לבין עצמם והכל יתפרק.
לא שקיפות ולא בטיח.
זה כבר נוסה בעבר תחת השם "עמותת האוהדים" וכלום קדחת וזה יקרה בדיוק אותו דבר גם הפעם.
אז די לשרלטנות, לקבוצה מקצוענית בליגת העל צריך קודקוד אחד, רצוי בעל ממון ורצוי גם שאוזנו תהיה קשובה לאוהדים כי בלי אוהדים מאחורה כלום לא שווה.
ניהול של אוהדים זו בדיחה עצובה.

הבדיחה החדשה - עידן444 - 08-Apr-2016 18:38

או... שמח שהצטרפת לדיון...
1. אני מהמתנגדים הגדולים לפירוק. אני מהמתנגדים הגדולים לקבוצת אוהדים. וזה בדיוק מהסיבה הזו- אני לא רוצה להפוך ללא רלוונטי. אנחנו לא מדברים כאן על קבוצת אוהדים. אנחנו מדברים על המודל הגרמני שלדעתי הוא כרגע בגדר חלום רחוק- אבל אולי פעם נגיע אליו(אני לא מדבר בשם היזמים- אין לי מושג מה התוכנית ולא ראיתי את התקנון- אני מדבר על האני מאמין שלי), ועד שנגיע אליו אפילו 10-20% שליטה שתאפשר מעורבות ושקיפות זה הישג לא מבוטל.
2. למה אתה חושב שמהלך כזה ימנע את הבעלים שכולנו חולמים עליו? שוב, לא ראיתי את התקנון ולא מכיר את התוכניות אבל לדעתי אם יבוא הבעלים המיוחל לא תהיה בעיה לזוז הצידה ולפנות לו את הבמה. נכון להיום אין כזה. יש ואקום עצום. כשיהיה כזה האמן לי שמאוהדים הוא יקבל מועדון בעל ערך גדול בהרבה.
3. מעבר לזה אתה יכול לקרוא מה כתבתי בפורום עם הקישור לכתבה של דסקל על המודל הגרמני. כתבתי שם תשובה שהיא די מכוונת אליך- הרי העלית את השאלה למה להיות בעלים חלקי? מי ירצה בכך? עובדה שיש הרבה יותר כאלה מאשר כאלה שרוצים הכל עליהם וזה מאפשר את הכניסה גם לאנשים עם יכולות בינוניות. מעניין אותך פרסום? תכנס כספונסר. מעניין אותך להיות בעל שליטה? תרכוש ״מניות״. רוצה להיות בעלים 100% עם תוכניות גדולות? לא נראה לי שיש אחד שלא יפנה את הדרך.