מכבי נתניה
לקוראים רז אמיר מוואן... - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: לקוראים רז אמיר מוואן... (/showthread.php?tid=2820)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7

לקוראים רז אמיר מוואן... - עידן444 - 06-Feb-2016 1:53

(06-Feb-2016 1:37)אלון כתב:  
(05-Feb-2016 23:11)עידן444 כתב:  מעניין כמה קנו את הסיפור של אפי ישראל היום. למי שלא שמע אפי ישראל טוען שגם שויינפלד, גם פירס וגם פאדי- בתום העונה היו שחקנים חופשיים- פאדי ושויינפלד בשל סעיפים שונים ומשונים בחוזים שלהם ופירס כי חוזהו מסתיים בתום העונה- ומצייר את אוסידון כגאון שהצליח ברגע האחרון להוציא עליהם סביב ה- 2 מיליון שקלים לקופת מכבי נתניה.
בקיצור- לך תחפש את החברים שלך אפי ישראל... כבר הבנו שהכל פועל אצלך לפי כמה הבוס משתף איתך פעולה. ברגע ששומרים איתך על קשר טלפוני גם גדולי המחריבים יקבלו ממך רק מילים טובות ופרגון- לשמוע אותך ולא להאמין!!!
אגב, כל הכבוד שהסברת שבוע שעבר כל כך יפה שהטלויזיה היא זו שקובעת את שעות המשחקים לאלה שהתלוננו שהמשחק בשבת... בימים שהנהלת מכבי נתניה לא ספרה אותך היית עסוק רק בלהקניט ולחמם את כולם על איזה מועדון נוראי זה שמתעלם מציבור האוהדים המסורתי שלו.
אז מר ישראל, מידי פעם אתה נותן אינפורמציה חיונית אז שומעים אותך- אבל אל תחשוב שלא עלינו עליך...
ובחיאת- את החשבונות עם האחיין שלך תסגור בבית כי זה נהיה מביך!

Sent from my iPhone using Tapatalk

מי זה האחיין של הדרעק, ולמה אתה עדיין מאזין לו?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

ירון ישראל.
כתבתי למה.

לקוראים רז אמיר מוואן... - אלון - 06-Feb-2016 12:53

(06-Feb-2016 1:53)עידן444 כתב:  
(06-Feb-2016 1:37)אלון כתב:  
(05-Feb-2016 23:11)עידן444 כתב:  מעניין כמה קנו את הסיפור של אפי ישראל היום. למי שלא שמע אפי ישראל טוען שגם שויינפלד, גם פירס וגם פאדי- בתום העונה היו שחקנים חופשיים- פאדי ושויינפלד בשל סעיפים שונים ומשונים בחוזים שלהם ופירס כי חוזהו מסתיים בתום העונה- ומצייר את אוסידון כגאון שהצליח ברגע האחרון להוציא עליהם סביב ה- 2 מיליון שקלים לקופת מכבי נתניה.
בקיצור- לך תחפש את החברים שלך אפי ישראל... כבר הבנו שהכל פועל אצלך לפי כמה הבוס משתף איתך פעולה. ברגע ששומרים איתך על קשר טלפוני גם גדולי המחריבים יקבלו ממך רק מילים טובות ופרגון- לשמוע אותך ולא להאמין!!!
אגב, כל הכבוד שהסברת שבוע שעבר כל כך יפה שהטלויזיה היא זו שקובעת את שעות המשחקים לאלה שהתלוננו שהמשחק בשבת... בימים שהנהלת מכבי נתניה לא ספרה אותך היית עסוק רק בלהקניט ולחמם את כולם על איזה מועדון נוראי זה שמתעלם מציבור האוהדים המסורתי שלו.
אז מר ישראל, מידי פעם אתה נותן אינפורמציה חיונית אז שומעים אותך- אבל אל תחשוב שלא עלינו עליך...
ובחיאת- את החשבונות עם האחיין שלך תסגור בבית כי זה נהיה מביך!

מי זה האחיין של הדרעק, ולמה אתה עדיין מאזין לו?

ירון ישראל.
כתבתי למה.

באמת?
לא ידעתי...

RE: לקוראים רז אמיר מוואן... - אליהו - 06-Feb-2016 20:45

(05-Feb-2016 19:28)דוד חטב כתב:  
(05-Feb-2016 15:28)אייל ס כתב:  אני לא מציע אלטרנטיבה,מלא מעט סיבות ובעיקר שלא ניתן לקחת מועדון כמו מכבי נתניה בלי "בדיקת נאותות" ראויה ואחריה להערכתי לא יעמדו בתור מנהלים שיהיו מוכנים לנקות את "בור החרא" שיתגלה.

טענתי כלפי אותם אלו שמתיימרים להיות כתבים/עיתונאים שבמקום לבצע את עבודתם הם הפכו להיות אנשי יחסי הציבור של אסידון.
הוא מכתיב את הידיעות/הוא משכתב את הכתבות ואם משהו לא ניראה,זה נפסל על הסף ולא מתפרסם,בדיוק כמו הכתבה על צ'ארלי אבוטבול מ1/1 שמעולם לא הודפסה למרות שהיתה ערוכה היטב.

אגב זה אותו אחד שבזמנו אמכת פה שמחזיקים אותו מרחמים...
תכלס כולם בעלי אינטרס ומציגים את הדברים איך שבא להם ...
אוסידון נזק כמו הקודמים...כולם כשלון ...
אני מחכה שיבוא אחד שטובת מכבי נתניה לפני הכיס או האגו שלו...
אגב גם רוב האוהדים הפכו להיות אינטרסנטים ...
המועדון שלנו רקוב...לא סתם שום בעלים לא מגיע לקן הצרעות הזה...
אגב אוסידון חייב ללכת מי יבוא במקומו זו השאלה. המרכזית כולי ציפיה שלא יחזירו אף אחד שהיה פה בעבר צריך אנשים חדשים ונקיים...ואייל תסלח לי מה בדיוק מעניין מה פשכצקי או טוכמן או השד יודע מי הם ומה האינטרס שלהם...כל כתב עם עט של 2 שקל....
אם אני מרים פיארברג הייתי ממנה היום מנכ"ל אחר יש כמה אופציות לא רעות בשוק אפילו אחד כמו איתמר צ'יזיק מתאים והשכר שלו צריך להיות דרך העיריה בשביל שליטה בתקופת מעבר ברור שזה לא אידיאלי תקציבית אבל זה פרקטי...
היחיד שיכול כרגע להוציא מכאן את אוסידון הוא אלי שגב.
מרים יכולה להוציא את אוסידון רק עם בעלים חדש שירכוש את הקבוצה

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

RE: לקוראים רז אמיר מוואן... - זאב רווח - 07-Feb-2016 0:19

בקיצר כמה עצוב המצב ממש טראגי
בלי לשים לב הגיע אדם כמו סופה והרס כל מה שיוסי מזרחי ורוני לוי שיקמו
כמה כסף בוזבז בלהעלות חזרה את מכבי נתניה ליגה והכל לריק

RE: לקוראים רז אמיר מוואן... - חזום חזום - 07-Feb-2016 0:43

אני לא ממצדדי אוסידון.
אבל למה מתגעגעים לבלדב? לזה שלקח20% מהספונסרים. או מזה שדפק אחלה פרמיות מהבטוח הבלעדי.
אוסידון גרוע .אבל השכונה לפניו לא היה משהו להתגעגע

Sent from my A0001 using Tapatalk

RE: לקוראים רז אמיר מוואן... - אופיר34 - 07-Feb-2016 0:50

(07-Feb-2016 0:43)חזום חזום כתב:  אני לא ממצדדי אוסידון.
אבל למה מתגעגעים לבלדב? לזה שלקח20% מהספונסרים. או מזה שדפק אחלה פרמיות מהבטוח הבלעדי.

בוא אני אגלה לך סוד , אל תתפלא אם עוד שנה שנתיים מישהו פה יתחיל להתגעגע לאוסידון....

לקוראים רז אמיר מוואן... - עידן444 - 07-Feb-2016 1:01

(07-Feb-2016 0:50)אופיר34 כתב:  

בוא אני אגלה לך סוד , אל תתפלא אם עוד שנה שנתיים מישהו פה יתחיל להתגעגע לאוסידון....

שום סיכוי. לפעמים אנחנו אפילו מוצאים עצמנו מתגעגעים לעונות ושחקנים מוזרים.
האמן לי- אין שום דבר, משהו או מישהו בעונה הזו שיש סיכוי שנתגעגע אליו.

RE: לקוראים רז אמיר מוואן... - אופיר34 - 07-Feb-2016 1:10

ריד מיי ליפס....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

לקוראים רז אמיר מוואן... - טל.מ - 07-Feb-2016 1:14

אופיר אתה בטח מתגעגע לשגב .. זה נכון שתמיד ממרחק הזמן מדמיינים שהיה סבבה אבל לא רואה איך מתגעגעים לדבר הזה. געגוע לאוסידון אומר רק דבר אחד (על פי לוחות הזמנים שלך ..) שעוד שנתיים אין מכבי נתניה.

RE: לקוראים רז אמיר מוואן... - amir - 07-Feb-2016 1:18

(07-Feb-2016 0:50)אופיר34 כתב:  

אז בו נעשה עסק הוא ילך עכשיו אנחנו מבטיחים עוד שנתיים לבדוק אם התגעגנו.