מכבי נתניה
בעלי העסקים שתורמים למכבי נתניה אתם חסרי יכולת ראש העיר חסרת יכולת - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: בעלי העסקים שתורמים למכבי נתניה אתם חסרי יכולת ראש העיר חסרת יכולת (/showthread.php?tid=2238)

עמודים: 1 2 3 4

RE: בעלי העסקים שתורמים למכבי נתניה אתם חסרי יכולת ראש העיר חסרת יכולת - אייל ס - 30-Jun-2015 23:43

(30-Jun-2015 23:29)זאב רווח כתב:  מה הכוונה לנסות אותי ?
מה הכוונה שולח הכל ?

פרט נמק

אספר לך איך זה עובד.
אופציה א',לקיחת כל החומר שנרשם על ידך היום ובעבר ומסירתו בצרוף תלונה רשמית שתכלול העתק להתאחדות/לוועדת הספורט של הכנסת ולשרת הספורט.
אופציה ב',הפשוטה יותר "איסוף תביעות אצבעות"(שאין לך שום יכולת להוריד/להשמיד),להעביר למשרד חקירות שמתמחה בתחום(או לאקר בין 10) ולעשות לך ולדברייך "האוטינג"
באיזה אופציה אתה בוחר?

RE: בעלי העסקים שתורמים למכבי נתניה אתם חסרי יכולת ראש העיר חסרת יכולת - זאב רווח - 30-Jun-2015 23:44

לא מבין מה אתה מדבר אלדד
במה אני מזלזל ? במה אתה מאיים עליי ? למה נראה לך שאני מפחד ממישהו בעולם הזה ?

תשמע היטב שוב מה אני אומר לך ותעשה מה שאתה רוצה עם מה שבא לך עם מי שבא לך

כל מה שנעשה חוקי במסגרת החוק על פי חוק יותר מזה אין לי מה להוסיף לך

מה זה האוטינג ?
ממתי אייל אתה מתחבא מאחרי אוסידון ?

חחחחח התכוונת לגראס ? זה חוקי חביבי היום לא פותחים בתיק פלילי על עישון וצריכה עצמית

RE: בעלי העסקים שתורמים למכבי נתניה אתם חסרי יכולת ראש העיר חסרת יכולת - אייל ס - 30-Jun-2015 23:52

(30-Jun-2015 23:44)זאב רווח כתב:  לא מבין מה אתה מדבר אלדד
במה אני מזלזל ? במה אתה מאיים עליי ? למה נראה לך שאני מפחד ממישהו בעולם הזה ?

תשמע היטב שוב מה אני אומר לך ותעשה מה שאתה רוצה עם מה שבא לך עם מי שבא לך

כל מה שנעשה חוקי במסגרת החוק על פי חוק יותר מזה אין לי מה להוסיף לך

מה זה האוטינג ?
ממתי אייל אתה מתחבא מאחרי אוסידון ?

חיים אוסידון?
זאב רווח יקירי,אתה לא עוקב אחרי עצמך,
פעם אתה מודה לאותם אנשים שתורמים,פעם אתה מגדף
פעם אתה כאן כדי להחיות את הפורום,פעם אתה מלין על החיים בו
צ'מע,כנתנייתי לשעבר שלא גר בנתניה שנים לפיקציה שמבלה באותה סביבה,אתה מתחיל לאבד את המעט שעוד קיבלת בימים טובים,ספור עד 10 ותפנים שבקרוב תצא לאור(בעלות של 8חות מ10 מנויים) ולשאר לאלוהים(או לרב פינטו),הפיתרונים.

RE: בעלי העסקים שתורמים למכבי נתניה אתם חסרי יכולת ראש העיר חסרת יכולת - אלדד - 30-Jun-2015 23:58

רצית קבלת
אני את שלי אעשה ואשלח למשטרה , לאן שזה יתגלגל משם זה כבר לא בידיים שלי
אבל דבר ראשון ביממה הקרובה אדאג שאתה תחסם מהפורום לצמיתות . פועל מתכנן ומסיט נגד הקבוצה בפורום הרשמי שלה , ומתכנן לגרום לה הפסדים כספיים , ולהרחיק כל משקיע שיגיע, ויוצא נגד ראש העיר ומאשים אותה בפלילים.
כל המנהלים והצוות בפורום הזה יקבלו עותק ופנייה רשמית וגם פנייה למועדון מכבי נתניה , שידעו על קיומך ויפעלו נגדך

תתכונן להיפרד מהחברים בפורום , מילים אחרונות ונאום פרידה

RE: בעלי העסקים שתורמים למכבי נתניה אתם חסרי יכולת ראש העיר חסרת יכולת - זאב רווח - 30-Jun-2015 23:59

לא גידפתי את מי שתורם רק אמרתי שאין להם יכולת ניהולית והם 0 על זה שהם לא יכולים לקבוע בכסף שלהם מי הוא המאמן

בעלי העסקים שתורמים למכבי נתניה אתם חסרי יכולת ראש העיר חסרת יכולת - טל.מ - 01-Jul-2015 0:06

יאללה אני בחינם ... עמית מבקש מהחברה שמחזיקה את השרת של הפורום לכוון פיירוול לכיוון האתר.
זאביק הרי לא יתאפק ויפתח פוסט אחרי פוסט אחרי פוסט ..
דרך הלוגים מוצאים מאיזה כתובת ip הוא מגיע .
קצת פקודות רשת ומוצאים מי ספק האינטרנט שהכתובת בבעלותו, ודרך הכתובת מגיעים למשתמש. בקיצור אם למישהו יש קשרים עם ספקיות אינטרנט - זאביק אכלת אותה ....

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: בעלי העסקים שתורמים למכבי נתניה אתם חסרי יכולת ראש העיר חסרת יכולת - אייל ס - 01-Jul-2015 0:13

(01-Jul-2015 0:06)טל.מ כתב:  יאללה אני בחינם ... עמית מבקש מהחברה שמחזיקה את השרת של הפורום לכוון פיירוול לכיוון האתר.
זאביק הרי לא יתאפק ויפתח פוסט אחרי פוסט אחרי פוסט ..
דרך הלוגים מוצאים מאיזה כתובת ip הוא מגיע .
קצת פקודות רשת ומוצאים מי ספק האינטרנט שהכתובת בבעלותו, ודרך הכתובת מגיעים למשתמש. בקיצור אם למישהו יש קשרים עם ספקיות אינטרנט - זאביק אכלת אותה ....

טל זה הרבה יותר פשוט והאינפורמציה הראשונית הורדה בימים האחרונים
הערב זה רק בונוס.

בעלי העסקים שתורמים למכבי נתניה אתם חסרי יכולת ראש העיר חסרת יכולת - טל.מ - 01-Jul-2015 0:14

בקיצור זאביק אנחנו צריכים אותך על הקו ..

RE: בעלי העסקים שתורמים למכבי נתניה אתם חסרי יכולת ראש העיר חסרת יכולת - זאב רווח - 01-Jul-2015 0:19

אלדד אתה יכול לאיים על הביצה הימנית שלי
אתה לא יכול לסתום פיות כשזה לא נראה למי מההנהלה אתם כתבתם שנה שלמה כנגד הבעלים המאמן ואני הייתי נגד כתיבתכם לא שמעתי אותך מזיין במוח שאתם פועלים כנגד הבעלים

רק אם תגידו לי באמת ובתמים שאתם לא רוצים אותי כאן ותסבירו למה , אני אעזוב אם לא כל עוד אני בענין ושחקני העבר יקבלו את הכבוד המגיע להם

בעלי העסקים שתורמים למכבי נתניה אתם חסרי יכולת ראש העיר חסרת יכולת - טל.מ - 01-Jul-2015 0:22

תגיד לי מישהו השפיל את בני ? בחירת מאמן היא עפ התאמה וכישורים או עפ כבוד ..? יש מחליט אחד קוראים לו אוסידון והוא החליט שבני לא מתאים. קשה , לא נעים , פוגע. הכל נכון . אלה החיים. להגיד לך כמה פעמים בחיים בני החליט ששחקנים לא ישחקו בנתניה ? לא יעלו בהרכב ? אז אותו דבר . לא נעים, לפעמים נעלבים , אלה החיים.