מכבי נתניה
יוסי מאור ורועי דניאל 2 מליון שקל כספי ציבור מהעירייה חייבים לחזק את הקבוצה - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: יוסי מאור ורועי דניאל 2 מליון שקל כספי ציבור מהעירייה חייבים לחזק את הקבוצה (/showthread.php?tid=1829)

עמודים: 1 2 3 4 5

RE: יוסי מאור ורועי דניאל 2 מליון שקל כספי ציבור מהעירייה חייבים לחזק את הקבוצה - זאב רווח - 18-Jan-2015 19:59

אני מסכים איתך פיליפצ'וק עידו לוי תמורת אבו לאבן זה מצויין או סראג' נאסר גם מצויין

RE: יוסי מאור ורועי דניאל 2 מליון שקל כספי ציבור מהעירייה חייבים לחזק את הקבוצה - דוד חטב - 19-Jan-2015 1:36

פיליפצ׳וק תחליטו אני אוהב את המועדון או שונא ???
עידו לוי בלם לא רע לליגת העל ...
ירין חסן לגילו הבלח הכי טוב בארץ נקודה .
עכשיו אתה מוזמן למנות לי בלמים ישראלים שמשחקים בארץ ולדעתך טובים אני אשמח להכיר

RE: יוסי מאור ורועי דניאל 2 מליון שקל כספי ציבור מהעירייה חייבים לחזק את הקבוצה - פיליפצ'וק - 19-Jan-2015 1:52

חטב, תחליף את הכדורים הם כבר לא עושים לך טוב.
ירין חסן מרוב שהוא הכי טוב לגילו, מכבי ת"א אמרה תודה אבל לא תודה על האופציה עליו.
שני שחקנים שלוקים באלמנטים הבסיסיים של עבודת הבלם ומשדרים רק פאניקה והיסטריה.
ביום שתהיה מסוגל לנתק את הרגש שלך ולהתייחס אליהם לא כאילו הם הילדים שלך, אולי נוכל לנהל איתך דיון רציני.

RE: יוסי מאור ורועי דניאל 2 מליון שקל כספי ציבור מהעירייה חייבים לחזק את הקבוצה - דוד חטב - 19-Jan-2015 3:05

תן לי שמות של ישראלים טובים מהם עזוב רגש לא רגש שמות...
בלמים ישראלים שמשחקים בארץ...
טיבי
דגני
צדק
גדלו אצלנו...
מי ???? דבר בשמות לא בסיסמאות...

אגב טיבי יליד 87 שוחרר ב-2006 לדעתי בלי דקת משחק בליגת העל ...
לירין בערך באותו גיל כבר עונה שלישית בבוגרים...
סבלנות בוא נדבר כשירין יהיה בן 24/5

RE: יוסי מאור ורועי דניאל 2 מליון שקל כספי ציבור מהעירייה חייבים לחזק את הקבוצה - פיליפצ'וק - 19-Jan-2015 8:34

דגני בלוף!!!
וזה שאין בלמים ישראליים שמשחקים בארץ ברמה גבוהה ורוב הקבוצות מביאות לתפקידים האלו זרים, לא מעלה ולא מורידה מהעובדה שהחברים שלך פשוט חלשים!!!

יוסי מאור ורועי דניאל 2 מליון שקל כספי ציבור מהעירייה חייבים לחזק את הקבוצה - טל.מ - 19-Jan-2015 9:30

דגני במקור מגן ימני ושם כשמנצלים את היכולות ההתקפיות שלו הוא ממש לא בלוף. באמצע הוא פחות טוב. עצם העובדה שאנחנו חוזרים ואומרים שעידו וירין לו היו משחקים נגד לצד לואיס מארין או בלם איכותי אחר או אז היינו רואים .. אומרת הכל עליהם לא ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: יוסי מאור ורועי דניאל 2 מליון שקל כספי ציבור מהעירייה חייבים לחזק את הקבוצה - davidb7 - 19-Jan-2015 10:47

(19-Jan-2015 3:05)דוד חטב כתב:  תן לי שמות של ישראלים טובים מהם עזוב רגש לא רגש שמות...
בלמים ישראלים שמשחקים בארץ...
טיבי
דגני
צדק
גדלו אצלנו...
מי ???? דבר בשמות לא בסיסמאות...

אגב טיבי יליד 87 שוחרר ב-2006 לדעתי בלי דקת משחק בליגת העל ...
לירין בערך באותו גיל כבר עונה שלישית בבוגרים...
סבלנות בוא נדבר כשירין יהיה בן 24/5
חסר שמות...גוטליב..הבלם הערבי של רעננה....לא חסר...ביום שעידו לוי יועיל בטובו לנתר לכדור גובה אולי אחשוב שהוא שחקן..ביום ששניהם יבינו את המגבלות שלהם אולי נדבר...שנעהם חושבים שהם בקנבואר שבפועל הם במקרה הטוב חזום חזום....

RE: יוסי מאור ורועי דניאל 2 מליון שקל כספי ציבור מהעירייה חייבים לחזק את הקבוצה - דוד חטב - 19-Jan-2015 11:18

גוטליב ברמה של עידו...
מי זה הבלם הערבי של רעננה ?
פיליפצ׳וק להגיד על כולם בלוף זה לא סחורה , תן שמות אני חיפשתי ולא ממש מצאתי...

יוסי מאור ורועי דניאל 2 מליון שקל כספי ציבור מהעירייה חייבים לחזק את הקבוצה - טל.מ - 19-Jan-2015 11:25

למה ללכת רחוק ? כמה גולים קיבלנו השנה מנגיחות מהאמצע ? כמה בישולים ליריב יש לבלמים ? כמה שערים עצמיים ? כמה שערים קיבלנו עד עכשיו ? אני לא מבין בכלל על מה הויכוח

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: יוסי מאור ורועי דניאל 2 מליון שקל כספי ציבור מהעירייה חייבים לחזק את הקבוצה - עידן444 - 19-Jan-2015 11:48

לא חסר אבל נתקעת בשניים ואני גם לא בטוח כמה הם טובים. כל משחק ההגנה של מכבי נתניה תחת יוסי מזרחי היה זוועה. עמידה לא טובה במגרש, סגירה לא נכונה, אדישות, חוסר אחריות, רשלנות- הכל!
אני מאמין ומקווה שתחת רוני לוי דברים יראו אחרת. עידו לוי היה הרבה יותר טוב אם היה משחק בקבוצה שיודעת להגן. ירין חסן אכן מהבלמים היותר טובים בארץ בגילו. אתם חושבים שאם הייתם שמים בנתניה את דנינו של מכבי פ"ת היום היה לו סיכוי להיראות דומה למשהו? למה גם ישר לשפוט שחקן צעיר? הרבה שחקנים צעירים נראים לא שקטים וזה בא עם הניסיון. גם אני במקצוע שלי כמהנדס הייתי ועדיין קצת חסר ביטחון שנובע מחוסר ניסיון ועם הזמן אתה הולך ומשתפר ומקבל ביטחון.
ירין חסן ילך וישתפר ויעשה קריירה יפה בליגת העל. אני בטוח בכך.

שאלה לפיליפצ'וק- ביניב לביא ראית משהו שונה מאשר בירין חסן ועידו לוי? או שגם עליו אמרת שהוא לא שווה כלום? מפתיעה אותך הקריירה שעשה יניב לביא? הוא כן בלם לגיטימי? אתה לא חושב שמגיל 20 הוא עבר דרך והשתפר? למה ישר לקטול?
ליאור ז'אן עשה רושם בגיל צעיר שהוא הדבר הבא, ולעומתו אבי סטרול היה נראה קטסטרופה. ליאור ז'אן בסופו של דבר לא התרומם ואבי סטרול(שעשה קפיצה גדולה אצלנו ליד לואיס) כן עשה קריירה יפה מאוד שנעצרה בעיקר בגלל פציעות.

לגבי אוראל דגני- בדיוק כמו עומרי בן הרוש(עוד אחד שהוכפש כאן בעונת הירידה), גם הוא בלם לא טוב ומגן מצויין לליגה הזו. הלואי והחולייה האחורית שלנו היתה בנויה על שחקני הנוער "הלא יוצלחים" שלנו- איתן טיבי ושיר צדק כבלמים, עומרי בצד שמאל ואוראל בצד ימין. ההגנה הכי טובה בארץ תוצרת מחלקת הנוער שמייצרת שחקני הגנה יותר טוב מכל מועדון אחר בארץ.

לגבי איתן טיבי לא הוגן לשפוט כמו שאתה שופט חטב. כשטיבי היה כאן שחקן צעיר לא היה לו סיכוי להשתלב- היו לנו 3-4 בלמים טובים כשהכי פחות בכיר היה גולן חרמון. לא רואה איפה יכל להשתלב בלם צעיר.