מכבי נתניה
מול סכנין: אוהדי מכבי נתניה ישירו את ההמנון - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: מול סכנין: אוהדי מכבי נתניה ישירו את ההמנון (/showthread.php?tid=1528)

עמודים: 1 2 3 4

RE: מול סכנין: אוהדי מכבי נתניה ישירו את ההמנון - זאב רווח - 23-Oct-2014 22:52

לא מפריע שקונטרה יצעקו אללה עכבר חחחח

RE: מול סכנין: אוהדי מכבי נתניה ישירו את ההמנון - Shaul - 23-Oct-2014 22:54

די להתיפיפות, בלי קשר לפוליטיקה ,הם מזמן עברו את גבול הטעם הטוב, וכן סכנין קבוצה לאומנית, ולא יקרה כלום אם נשיר את התקוה, כדי לרענן את זכרונם באיזה מדינה הם משחקים.
אל תחפשו למה לא , תצטרפו וזהו.
אנחנו בעד שירה ונגד אלימות .

RE: מול סכנין: אוהדי מכבי נתניה ישירו את ההמנון - Hagiqq - 24-Oct-2014 6:15

המטרה שלנו היא לנצח את המשחק הזה ולא לחטוף קנסות ורדיוס בגלל חוליגנים שינסו לסחוף את חלקכם (ולצערי בהצלחה) לכיוןן הלאומי/פוליטי/גזעני.
מדובר במשחק כדורגל וזהו.
מי שרוצה להצהיר משהו שלא שייך לספורט שיעשה זאת במקום אחר.
מציע בחום לכולנו שלא להגרר לכיוון שיזיק לקבוצה ! יש לנו מספיק צרות .

חוץ מזה.....מה שאריאל אומר[WHITE SMILING FACE]

מול סכנין: אוהדי מכבי נתניה ישירו את ההמנון - ranelbaz - 24-Oct-2014 11:08

שירת התקווה אסורה על פי התקנון? מותר,שריקות בוז בכול נגיעה של הערבים אסור בתקנון? מותר. אנחנו נעשה מה שמותר ולא נצעק מוחמד מת וכו,שריקות בוז ושירת ההמנון ואנחנו בני מאמינים זה מותר על פי התקנון בהתאחדות,יאאלה נתניה,יאאלה מדינת היהודים!

RE: מול סכנין: אוהדי מכבי נתניה ישירו את ההמנון - דוד חטב - 24-Oct-2014 11:22

הכל שטויות באים לכדורגל נטו נשיר את ההמנון וזהו לא צריך מכל זבוב לייצר דרמה בטח יהיו כמה דבילים שיקללו נקווה שהמשטרה תבוא ערוכה זו אחל׳ה הזדמנות לעצור לעקור את העשבים השוטים מהשורש אין מצב שיהיו קריאות גזעניות ואנשים לא ייעצרו זה המסר שההנהלה צריכה להעביר למשטרה באים מעל 200 אנשי אבטחה יהיו קללות צריכים להיות מעצרים וההנהלה חייבת גם להוציא הודעת הפחדה שאותם מפירי סדר יישאו באחריות של הקנסות...
למה בנו מערכת צילום לכל האיצטדיון זה המסר שצריכה ההנהלה להעביר למשטרה ולאוהדים

RE: מול סכנין: אוהדי מכבי נתניה ישירו את ההמנון - אני gad - 24-Oct-2014 11:35

ניפגש ברדיוסים. נראה לכם שלא יהיו שירים גזענים? אתם חיים בסרט. כל אותם גובניקים יבואו וירגישו כאילו הם נלחמו בעזה ויקללו

Re: מול סכנין: אוהדי מכבי נתניה ישירו את ההמנון - Hagiqq - 24-Oct-2014 11:43

אלבז...
ישנם יהודים חלאות כמו שיש ערבים זבלים.
אני לא מקלל ערבי כי הוא ערבי/מוסלמי
ולא נעים להגיד....אבל גם המוסלמים הם מאמינים בני מאמינים.

RE: מול סכנין: אוהדי מכבי נתניה ישירו את ההמנון - פיליפצ'וק - 24-Oct-2014 12:17

אני מקווה שהמועדון יהיה חכם מספיק לבוא חשבון עם כל האידיוטים (פטריוטים נהיו לי פתאום כולם עלאק) שיסבו נזק למועדון (אם וכאשר ונקווה שלא) כי בישראל רק דרך הכיס אנשים לומדים.

RE: מול סכנין: אוהדי מכבי נתניה ישירו את ההמנון - אייל ס - 24-Oct-2014 13:20

(23-Oct-2014 22:54)Shaul כתב:  די להתיפיפות, בלי קשר לפוליטיקה ,הם מזמן עברו את גבול הטעם הטוב, וכן סכנין קבוצה לאומנית, ולא יקרה כלום אם נשיר את התקוה, כדי לרענן את זכרונם באיזה מדינה הם משחקים.
אל תחפשו למה לא , תצטרפו וזהו.
אנחנו בעד שירה ונגד אלימות .

קל מאוד אבל מאוד מאוד לאבד את הצפון,מספיק שבזמן השירה למישהו יהיה נדמה שמישהו ביציע סכנין עשה תנועה מגונה ואז אוהד נתניה יתחיל לשיר "מוחמד...." ומסכנין יענו...ובנתניה יהיו בטוחים שכבשו את כיכר העצמאות וכו וכו וכו....

מדובר בכדורגל ואיש מאוהדי נתניה לא יפתור את בעיות המזרח התיכון דרך הרגשת הגאווה במגרש ושירת התיקווה.

ולכל האוהדים הפטריוטיים שמרגישים שהם חייבים אבל חייבים להראות להם,אני יכול למצוא פתרונות הרבה יותר מעשיים ולא מקוממים.

מול סכנין: אוהדי מכבי נתניה ישירו את ההמנון - mordii2 - 24-Oct-2014 21:01

הדבר היחיד שאדון אפי אמר היום זה שסכנין עשתה טקס מסריח חטפה עונש של 15 אלף ונתניה נענשה במאה אלף בגללם רק בכדורגל הישראלי הפושע חוטף פחות

Sent from my iPhone using Tapatalk