מכבי נתניה
דראפיץ' וברדה צריכים מעכשיו להקדיש זמן לחיזוק בינואר - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: דראפיץ' וברדה צריכים מעכשיו להקדיש זמן לחיזוק בינואר (/showthread.php?tid=3995)

עמודים: 1 2 3

RE: דראפיץ' וברדה צריכים מעכשיו להקדיש זמן לחיזוק בינואר - זאב רווח - 21-Nov-2017 16:30

(21-Nov-2017 14:34)roeyshaul כתב:  בלי קשר למטרות, אם אפשר היה להחליף את שרם בחלוץ שקצת יותר יודע לכבוש זה היה מצויין, בלי קייטה, אין לנו כל כך חלוץ שעושה גולים, גם בספסל צריך מישהו כזה

עדן שרם חלוץ מצוין הוא פשוט סובל מחוסר מזל וקשיו התאקלמות לליגת העל
חוץ מזה שרם הוא ישראלי גם אם תביא במקום איזה ישראלי פנוי ?
אם כבר אתה מדבר על חלוץ זר , כאן יש אפשרות ....כמו לקשר 50-50 או למגן שמאלי

RE: דראפיץ' וברדה צריכים מעכשיו להקדיש זמן לחיזוק בינואר - אלדד - 21-Nov-2017 17:18

אין חלוץ טוב שיסכים להגיע כשחקן ספסל , וייסמן וכל אחד אחר ברמה הזו רוצים הרכב
שרם ובדש מצויינים כשחקנים משלימים

RE: דראפיץ' וברדה צריכים מעכשיו להקדיש זמן לחיזוק בינואר - טל.מ - 21-Nov-2017 17:44

מצוינים עם אפס שערים כשהם ביחד עם ריביירו הגיעו לדעתי ל 5-6 מצבים של 200 אחוז גול והשכילו להחמיץ את כולם. אז אני ממש מסכים עם רועי. קייטה הוא בפועל החלוץ היחידי שלנו שאפשר לסמוך עליו מול השער.

RE: דראפיץ' וברדה צריכים מעכשיו להקדיש זמן לחיזוק בינואר - אלדד - 21-Nov-2017 18:07

בדש ריביירו ושרם כולם ביחד עם 18 איומים לשער.. כמה שערים אתה מצפה שהם יבקיעו כשהם נכנסים בדרך כלל שהמשחק גמור או שהיריבה מסתגרת?
תן להם לשחק משחק מלא תראה שגם המספרים יגיעו

RE: דראפיץ' וברדה צריכים מעכשיו להקדיש זמן לחיזוק בינואר - זאב רווח - 21-Nov-2017 20:38

אני רוצה להסביר למה אנחנו צריכים עוד קשר אחד או שניים 50-50 ו/או קדמי .

אנחנו משחקים בשיטה שיש לנו כמעט בכל מצב נתון 5 קשרים וחלוץ בודד .
אחד אחורי ויש לו מחליף ראוי עד כדי כך שאין עדיפות לאף אחד מהם
לארבעה האחרים אין מחליפים ראויים
קוסטה הוא קשר כנף או אפילו קיצוני ימני
קוגבניה לא מתאים לקישור אנחנו מפסידים אותו בחוד

יוצא מכאן שאין לנו מחליפים לעלי מוחמד ואביב וערן ודיע

הם לא יוכלו לסחוב עונה שלמה + פלייאוף + גביע בלי פציעות ובלי צהובים/ אדומים

אם נשמור אותם טריים כל הזמן שחקן מהם ינוח נרוויח אותם לכל העונה במיוחד בשלבים המכריעים

RE: דראפיץ' וברדה צריכים מעכשיו להקדיש זמן לחיזוק בינואר - אלדד - 21-Nov-2017 20:47

אם קוגבניה לא מתאים לקישור להשאיל אותו ולהביא בינואר את אמיר עגייב שמתייבש על הספסל של בית"ר כמו שקוסטה מתייבש אצלנו
עגייב יכול להיות קשר ספסל מעולה שיתרום הרבה כשישחק

דראפיץ' וברדה צריכים מעכשיו להקדיש זמן לחיזוק בינואר - טל.מ - 21-Nov-2017 21:07

(21-Nov-2017 18:07)אלדד כתב:  בדש ריביירו ושרם כולם ביחד עם 18 איומים לשער.. כמה שערים אתה מצפה שהם יבקיעו כשהם נכנסים בדרך כלל שהמשחק גמור או שהיריבה מסתגרת?
תן להם לשחק משחק מלא תראה שגם המספרים יגיעו

שרם שיחק כמה משחקים מלאים והחמיץ החמצות של שערים בטוחים מול עכו ורעננה. בדש שיחק מחצית והגיע לשני מצבים ששחקן עם הניסיון שלו היה לכבוש. ריביירו הגיע מול סכנין לשני מצבי כיבוש בטוחים. נכון - מיעוט דק אבל זה הx פקטור בלהיות שחקן ספסל. אם הם לא מצליחים לכבוש בדק שהם מקבלים למרות שהם מגיעים למצבים אז התרומה שלהם שולית.

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: דראפיץ' וברדה צריכים מעכשיו להקדיש זמן לחיזוק בינואר - אלדד - 21-Nov-2017 21:42

שרם לא שיחק אף משחק מלא, הכי הרבה שלו זה 71 דקות נגד מכבי ת"א, ועוד 3 משחקים של 60 דקות

יש חלוצים בליגה שמשחקים בהרכב ושיחקו פי 2.5 דקות מעדן שרם והבקיעו רק שער אחד (גם שרם הבקיע לפחות שער אחד חוקי שנפסל) כמו אזולאי, אלקה ואבוחצירה

דראפיץ' וברדה צריכים מעכשיו להקדיש זמן לחיזוק בינואר - טל.מ - 21-Nov-2017 21:51

אז יש, יופי. אתה מחליף היום את קייטה באחד מהשלושה שציינתי ואתה יודע שגולים מהם כבר לא תראה. לכן העמדה הזו צריכה תחרות יותר טובה. כלכלית לא נראה לי שזה יתאפשר אבל מקצועית בודאי שיש צורך.

Sent from my iPhone using Tapatalk

דראפיץ' וברדה צריכים מעכשיו להקדיש זמן לחיזוק בינואר - חזום חזום - 21-Nov-2017 23:41

אני מניח שאם ישאילו את רייבירו יביאו במקומו מגן שמאלי זר. זו העמדה שצריך לחזק.
לא הייתי מתנגד לוויסמן(עם אופציה )אחד במקום שרם ובדש.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk