מכבי נתניה
שבת קודש - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: שבת קודש (/showthread.php?tid=3518)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7

RE: שבת קודש - amir - 04-May-2017 20:03

(04-May-2017 19:47)טל.מ כתב:  החיילים של ביתר ים אם הם משחקים באמצע השבוע הם לא קרביים נקודה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
חיילים של הצל.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

שבת קודש - טל.מ - 04-May-2017 20:10

עושים הרבה צל בפלאפל ..

RE: שבת קודש - אופיר34 - 04-May-2017 21:14

(04-May-2017 18:43)אלון כתב:  חזום, אני מאוד מאוד מכבד את הבקשה שלך. גם אני בא מבית מסורתי ,אבל, ברגע שהמשחקים לא יהיו בשבת/מוצ״ש (בשעון חורף), אתה מבטל את הגעתם של ילדים קטנים ובימי חול של חיילים. השאלה המתבקשת היא, כמה אוהדים יש יותר, חיילים וילדים או שומרי מסורת. הלוואי ויימצא הפיתרון שישביע את רצון כולנו, אבל אני סקפטי...

לא יהיה .
בדיוק כמו שלא יהיה בנושא המנויים, בנושא המערבי והמזרחי ובנושא הסגל...

שבת קודש - אלון - 04-May-2017 21:26

(04-May-2017 21:14)אופיר34 כתב:  
(04-May-2017 18:43)אלון כתב:  חזום, אני מאוד מאוד מכבד את הבקשה שלך. גם אני בא מבית מסורתי ,אבל, ברגע שהמשחקים לא יהיו בשבת/מוצ״ש (בשעון חורף), אתה מבטל את הגעתם של ילדים קטנים ובימי חול של חיילים. השאלה המתבקשת היא, כמה אוהדים יש יותר, חיילים וילדים או שומרי מסורת. הלוואי ויימצא הפיתרון שישביע את רצון כולנו, אבל אני סקפטי...

לא יהיה .
בדיוק כמו שלא יהיה בנושא המנויים, בנושא המערבי והמזרחי ובנושא הסגל...

אתה לא בהכרח צודק בכל הנושאים שציינת. אבל לא נרגיז את אייל

RE: שבת קודש - דוד חטב - 05-May-2017 1:53

תכלס לי הכי נח שישי ...אין לי כח לבוא לנתניה פעמיים ככה מתלבש לי מושלם משחק וארוחת ערב אצל ההורים...

RE: שבת קודש - זאב רווח - 05-May-2017 4:37

מוצא"ש נוח לכולם לא מבין היכן הבעיה כבר רוב הליגה משחקת במוצא"ש , אפשר לסדר שבנתניה בגלל שמשחקים 3 קבוצות אז רעננה שאין לה בכלל קהל תשחק לפנינו בשבת ואנחנו במוצא"ש , קודם כל שהדתיים יבואו בכלל למשחקים ....השנה הזאת השתדלתי בשביל הבן האמצעי והכלה לשמור כמעט כל שבת , לא עישנתי אבל נפלתי על השתייה יותר , ואם זה מתאים לכולם אצלי בבית אז מה הבעיה ??? שיבואו מוצא"ש המקסימום לא יכולים לא קרה כלום אחרים יכולים להנות .....

RE: שבת קודש - idobenami - 05-May-2017 7:41

מוצש, בקיץ, בעייתי להורים עם ילדים.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

RE: שבת קודש - אליהו - 05-May-2017 9:02

נדמה לי שלפני מספר שבועות נכתב באחד העיתונים שכל משחקי ליגת העל יהיו ביום ראשון.
לא כך?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

RE: שבת קודש - זאב רווח - 05-May-2017 9:19

עידובנעמי אי אפשר לרצות את כולם צריך לראות היכן התועלת הכי גדולה למועדון משמע הכי הרבה אוהדים !!! כן יש כאלו שיפסידו ולא יוכלו להגיע אין מה לעשות

RE: שבת קודש - idobenami - 05-May-2017 9:39

מסכים. רק שיש מין תזה כזו שבשבת מפסידים קהל שומר שבת, ואחרי השבת כולם יכולים להגיע, אז אין בכלל שאלה מה עדיף. רציתי לציין שיש חסרונות גם במשחקים מאוחרים ו/או באמצע השבוע.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk