מכבי נתניה
בושה וחרפה משטרת ישראל - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: בושה וחרפה משטרת ישראל (/showthread.php?tid=3361)

עמודים: 1 2 3

RE: בושה וחרפה משטרת ישראל - אריאל - 08-Feb-2017 20:20

(08-Feb-2017 11:29)זאב רווח כתב:  אריאל אם אין הצדקה לאלימות שוטרים אז אין הצדקה
אולי השוטר עם החמגש שמע מהמנהל מילה כמו " זוז כבר אידיוט " מה מוצדק ?? או ששמע את בלום אומר לו " מה אתה עושה על המגרש בבון " זה מצדיק אלימות ? מעצר ?
הסלקטיביות או אם תרצה הצביעות שלך בהצדקת "הפעלת כוח משטרתי " = אלימות שוטרים , פשוט מביש
דרך אגב - מציע לך לראות את הסרט אמונה בימי אולמרט לאמונה בימי נתניהו אותו מקום הבדלים שמים וארץ
גם בכל הפגנה שהמפגינים ( האתיופים למשל ) חורגים מתנאי רשיון ההפגנה יש זכות לשוטרים לפזר את ההפגנה כי מאותו רגע היא הופכת ללא חוקית ......אז אי אפשר לתקוף את השוטרים כשזה לא מתאים לאג'נדה ומצד שני לחבק שוטרים כשזה מתאים לאג'נדה .

בכל מקרה יש כלל ויש יוצא מן הכלל

פוסט קודם:
"או שמגנים אלימות שוטרים כל הזמן או שצבועים ורק מתי שזה מתאים לאג'נדה"
פוסט נוכחי:
"בכל מקרה יש כלל ויש יוצא מן הכלל"

הוא שאמרנו... "אין שכל אין דאגות"

לא כל הפעלת כח של שוטר היא "אלימות משטרתית". אם הפעלת הכח מוצדקת - סרוב בכח לפנות בתים שמיועדים להריסה ע"י צו מבית משפט, זאת הפעלת כח לגיטימית. אם הפעלת הכח היא על משפחה שלא מתפנה מביתה ויושבת בפאסיביות וממתינה שהשוטרים "יעמיסו אותם" לאוטובוסים,( כמו שהיו לא מעט משפחות בגוש קטיף וגם הפעם בעמונה) זאת אלימות משטרתית לא מוצדקת.

RE: בושה וחרפה משטרת ישראל - זאב רווח - 09-Feb-2017 0:33

הפגנת האתיופים המוצדקת עם רישיון עברה בשקט עד שהאתיופים החליטו להפר את תנאי ההפגנה חסמו כביש ראשי והחלו להתפרע , אריאל מגנה את אלימות השוטרים או לא ?
אמיר תגיד לחבר העיתונאי שלך שהוא גזען מדבריו ניתן להבין שכשהשוטרים באים לכפר סבא שרוב אוהדיה אשכנזים וסמאלנים אל לה למשטרה לנהוג באלימות ( קח את החבר שלך פעם לכפר נעלין ותראה איזה נחמדים הם ) , אבל אם מדובר בלה פמילייה שזה ערסים מזרחיים באבונים אז תפוצצו במכות .

כרגיל אתם ממהרים לשפוט את השוטר ומניסיון אני יודע שבלי התגרות מצד בלום לא היתה תגובה כזאת של השוטר

בושה וחרפה משטרת ישראל - טל.מ - 09-Feb-2017 11:19

התגרות ? כלומר אם אתה אומר לשוטר משהו כמו זוז מפה כבר טמבל ( אני ממציא אין לי מושג אם נאמר) זכותו החוקית לפוצץ אותך ביחד עם חבריו במכות ? זה בספר החוקים של מדינת ישראל או של ערסיאדת ישראל ? הראש שלך רווח עובד במוד מאוד מוזר.
יש חוק נגד העלבת עובד ציבור . שיפעיל אותו. תלונה, משפט, קנס. איפה אלימות נכנסת פה ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: בושה וחרפה משטרת ישראל - amir - 09-Feb-2017 13:02

(09-Feb-2017 0:33)זאב רווח כתב:  הפגנת האתיופים המוצדקת עם רישיון עברה בשקט עד שהאתיופים החליטו להפר את תנאי ההפגנה חסמו כביש ראשי והחלו להתפרע , אריאל מגנה את אלימות השוטרים או לא ?
אמיר תגיד לחבר העיתונאי שלך שהוא גזען מדבריו ניתן להבין שכשהשוטרים באים לכפר סבא שרוב אוהדיה אשכנזים וסמאלנים אל לה למשטרה לנהוג באלימות ( קח את החבר שלך פעם לכפר נעלין ותראה איזה נחמדים הם ) , אבל אם מדובר בלה פמילייה שזה ערסים מזרחיים באבונים אז תפוצצו במכות .

כרגיל אתם ממהרים לשפוט את השוטר ומניסיון אני יודע שבלי התגרות מצד בלום לא היתה תגובה כזאת של השוטר
הבחור הוא תימני משכונת עליה בכ"ס לא בדיוק צפון ת"א.

RE: בושה וחרפה משטרת ישראל - יגאל יהב - 09-Feb-2017 13:53

(09-Feb-2017 13:02)amir כתב:  הבחור הוא תימני משכונת עליה בכ"ס לא בדיוק צפון ת"א.

אתה מתכוון לשוטר או לאיש הפועל כפ"ס? לא ברור. מה שבטוח שמעולם לא פגשתי תימנים עם שם מהסוג של בלום. תימניות כן.

RE: בושה וחרפה משטרת ישראל - amir - 09-Feb-2017 13:54

(09-Feb-2017 13:53)יגאל יהב כתב:  
(09-Feb-2017 13:02)amir כתב:  הבחור הוא תימני משכונת עליה בכ"ס לא בדיוק צפון ת"א.

אתה מתכוון לשוטר או לאיש הפועל כפ"ס? לא ברור. מה שבטוח שמעולם לא פגשתי תימנים עם שם מהסוג של בלום. תימניות כן.
התכוונתי לערן אברהם

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

RE: בושה וחרפה משטרת ישראל - זאב רווח - 10-Feb-2017 14:17

טל.מ על הרבה פחות לפעמים על מבט זועם יש אזרחים שקיבלו מכות משוטר
זה לא משנה מי צודק מי לא , לא מעירים כאלו הערות לשוטר .

אני זוכר מקרה של אדם אחד שקיבל מכות רצח משוטרים כי לא שעה להם לא להישען על הרכב הסמוי שלהם , רק אחרי שאושפז בבית חולים התברר שהוא חירש ולא הסתכל עליהם ולא יכל לקרא שפתיים .....

RE: בושה וחרפה משטרת ישראל - amir - 18-Feb-2017 18:01

כן מי שחשב שזה ישאר בכ"ס.
צפו: שוטר תקף אוהד נתניה וגרם להתעלפותו

שוב אלימות במגרשים מצד שוטרים לאחר ה-3:3 בין נתניה לבני לוד. אזברגה שהורחק במחצית בסיום מהומה: "אעזוב את הכדורגל בגלל איך שהוא מתנהל בארץ"

http://m.one.co.il/Mobile/Article/16-17/1,2,8,0/286524.html?ref=hp

ושאלה לאייל האם נכונות הטענות של אנשי לוד על תקיפה מצדו של נורי? מדוע לא נשמעת תגובת המועדון? האם יש למועדון דובר.? אם כן איפה הוא? מה המועדון מתכוון לעשות נגד התנהגות השוטר?

RE: בושה וחרפה משטרת ישראל - דוד חטב - 18-Feb-2017 21:18

לא צריך לעשות מזבוב פיל....
נגמר המשחק לכו הביתה חיכו לדאבור בכדי להתעמת איתו....
באה המשטרה העיפה אותם באופן מבאס נפלו דווקא על אוהד שהוא חולה אפילפסיה...
כואב הלב אבל נגמר המשחק לכו הביתה....
בעניין נורי לא יודע מה היה אבל מכיר את האיש שנים זה לא אדם אלים ולא עצבני עלם חמודות ....
אני לא מהמצדיקים אבל כשאחד כמו טגה וכמו נורי מתחילים לריב כנראה שבאמת הגזימו שם בלוד...

ואגב איזה בחור לידי זרק שוב...כוס קולה ...
ישר אמרתח לו שאם נקבל קנס אני באופן אישי אדאג שהוא יהיה זה שישלם

בושה וחרפה משטרת ישראל - טל.מ - 18-Feb-2017 21:30

דוד לא מרביצים לאנשים כי הם קיללו שחקן לא ככה ? אם מה שתואר הוא נכון משרתים במשטרה חמומי מוח שבמקום להיות עבריינים קיבלו רשיון להיות אלימים .

Sent from my iPhone using Tapatalk