מכבי נתניה
כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה (/showthread.php?tid=3000)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - amir - 02-Jun-2016 21:58

(02-Jun-2016 21:49)אופיר34 כתב:  ואותי מעניין לשמוע את כל קטני האמונה והמתמסכנים למינהם....

מה ביקשתי קצת פרופורציות ???
ראינו מה קרה לכל מי שהקשיב לפרופורציות האלה מבחינתך אוסידון היה יכל להשאר פה עד היום.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - אופיר34 - 02-Jun-2016 22:01

אני פשוט חייב....מספר ציטוטים מהשבוע האחרון....
הקלות שאנשים מייצרים פה קביעות משגעת אותי כל פעם מחדש...

"ואז ? נראה לך שהוא יבוא לנתניה ..? מילא היה כסף להחזיק אותו או קבוצה נורמלית . זה לא המקרה"

"בנאדם קיבל סוף סוף את הבמה העונה בליגת העל בשביל לחזור בסופה למרתפי הליגה הלאומית.
וואלה עידן444 מזל שאתה לא הסוכן שלו.
אז הוא יישב חודש בבית, הוא יהיה המאמן הראשון שיפנו אליו אחרי פיטורי מאמנים."

"מה נראה לך שדראפיץ באמת יגיע ..? מאיגרא אמה לבירה עמיקתא רק בגלל טביב ? חסרות קבוצות בליגת העל שישמחו להחתים אותו עם הצוות שלו ..?"

"איזה דראפיץ' ואיזה נעליים, אנשים חיים בסרט הוליוודי..."

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - amir - 02-Jun-2016 22:03

נו ו.. אני מחפש את זה פואנטה

כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - טל.מ - 02-Jun-2016 22:15

אופיר - דראפיץ הגיע אני שמח בשבילנו וחושב שהוא עשה טעות בניהול הקריירה בהחלטה הזו. לדעתי מי שאומר ההיפך לא כנה עם עצמו. זה בכלל לא קשור למסכנות. לא הולכים אחורה עד שהצלחת סוף סוף לפרוץ. דייוויד בלאט מקבל על ההליכה אחורה 2 מ יורו .. מה דראפיץ מקבל ? כמו שהוא אמר היום ברדיו אני מקווה שמישהו יזכור ..

Sent from my iPad using Tapatalk

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - yaron73 - 02-Jun-2016 22:23

(02-Jun-2016 22:15)טל.מ כתב:  אופיר - דראפיץ הגיע אני שמח בשבילנו וחושב שהוא עשה טעות בניהול הקריירה בהחלטה הזו. לדעתי מי שאומר ההיפך לא כנה עם עצמו. זה בכלל לא קשור למסכנות. לא הולכים אחורה עד שהצלחת סוף סוף לפרוץ. דייוויד בלאט מקבל על ההליכה אחורה 2 מ יורו .. מה דראפיץ מקבל ? כמו שהוא אמר היום ברדיו אני מקווה שמישהו יזכור ..

לא חושב שאתה צודק. כרגע ההצעות שהיו לו עפ"י התקשורת היו מנתניה והפועל ר"ג. לפעמים עדיף לנסות לבנות בעצמך מההתחלה מאשר לשבת בבית ולחכות לקבוצה במשבר שתפטר מאמן ותקרא לו באמצע השנה. בנתניה למרות המשבר יש יתרונות מסויימים.

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - אופיר34 - 02-Jun-2016 22:28

(02-Jun-2016 21:58)amir כתב:  
(02-Jun-2016 21:49)אופיר34 כתב:  ואותי מעניין לשמוע את כל קטני האמונה והמתמסכנים למינהם....

מה ביקשתי קצת פרופורציות ???
ראינו מה קרה לכל מי שהקשיב לפרופורציות האלה מבחינתך אוסידון היה יכל להשאר פה עד היום.

וואלה...?? ואת זה הצלחת להבין איך בדיוק ??
כי לא קיללתי אותו בפייס מבוקר עד ערב ?
כי לא פירסמתי פוסט עם אקדחים שלופים לעברו ?
כי לא עשיתי גרפיטי על הבית שלו ?
כי לא דחפתי בכל פוסט שני שלי את המונח אוסידון-אסון ?
כי אני לא חושב שהוא האחראי היחידי לגרעונות העצומים של הקבוצה הזאת ?

אז בוא אני אחדש לך - לא קפצתי עליו בחמת זעם בחודשים הראשונים כי אני תמיד חושב שצריך לתת צ'אנס לאנשים חדשים שנכנסים למערכת ,ועם כל הכבוד אני לא חייב לאכל כל סיפור שמפורסם פה או בדף האוהדים בפייסבוק , אבל מרגע פיצוץ הפרשה של שוינפלד מבחינתי נגמר הסיפור ושם הפרצוף האמיתי שלו נחשף ,וגם אמרתי את זה לא פעם בלא מעט פוסטים.

ולא רק זה , שאני אמרתי שזמנו קצוב כל מנהיגי העדר קפצו עלי שאני חי בסרט....שיש לו אחלה ג'וב....שהוא פה ישאר לנצח....שלא יוותר על ה 40 אלף בחודש...
אז עשה טובה, אני לא חייב להתלהם ולקלל בשביל להיות מחובר למציאות ולהבין מה קורה סביבי.

(02-Jun-2016 22:03)amir כתב:  נו ו.. אני מחפש את זה פואנטה

פואנטה ??
מספיק כבר עם השחור בעיניים !
מספיק כבר עם ההלקאה העצמית !
מספיק כבר עם ההתמסכנות !
מספיק כבר להקטין את עצמך !
מספיק כבר להתסכל רק על המיקרו ולא המקרו !
זה הפואנטה שלי.

(02-Jun-2016 22:15)טל.מ כתב:  אופיר - דראפיץ הגיע אני שמח בשבילנו וחושב שהוא עשה טעות בניהול הקריירה בהחלטה הזו. לדעתי מי שאומר ההיפך לא כנה עם עצמו. זה בכלל לא קשור למסכנות. לא הולכים אחורה עד שהצלחת סוף סוף לפרוץ. דייוויד בלאט מקבל על ההליכה אחורה 2 מ יורו .. מה דראפיץ מקבל ? כמו שהוא אמר היום ברדיו אני מקווה שמישהו יזכור ..

מה זה לא הולכים אחורה ??
למה איזה אופציות אחרות היו לו ??
ומי אמר שהוא לא יכול גם לעלות ליגה עם הקבוצה הזאת ?

בסוף זה אינדבידואלי. יש כאלה כמו ראובן עטר שיושבים בבית שנים וחיים על חוזה שנחתם חצי שנה לפני שפוטרו ויש כאלה שרוצים לעבוד וחושבים שמכבי נתניה זה אופציה לא רעה גם בליגה הלאומית וגם עם מינוס תשע. אין פה שום פחיתות כבוד. הוא יכול היה להשאר בבית"ר ,לעשות עונה גרועה ולפגוע בקריירה שלו באותה מידה. גם למזל יש חלק פה.

כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - טל.מ - 02-Jun-2016 22:49

ללכת לקבוצה בלאומית בלי בעלים בלי תקציב שלא ברור מי משלם ומה יהיה מחר בבוקר ועם מינוס תשע כשלפני 24 ש היית מאמן ביתר.. לא נשמע לי מפתה במיוחד. בכל מקרה זו ההחלטה שלו, הוא אדם בוגר ואני שמח בשבילנו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - אייל ס - 02-Jun-2016 22:52

(02-Jun-2016 22:49)טל.מ כתב:  ללכת לקבוצה בלאומית בלי בעלים בלי תקציב שלא ברור מי משלם ומה יהיה מחר בבוקר ועם מינוס תשע כשלפני 24 ש היית מאמן ביתר.. לא נשמע לי מפתה במיוחד. בכל מקרה זו ההחלטה שלו, הוא אדם בוגר ואני שמח בשבילנו.

העונה ברור מי משלם....

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - yaron73 - 02-Jun-2016 22:55

(02-Jun-2016 22:52)אייל ס כתב:  
(02-Jun-2016 22:49)טל.מ כתב:  ללכת לקבוצה בלאומית בלי בעלים בלי תקציב שלא ברור מי משלם ומה יהיה מחר בבוקר ועם מינוס תשע כשלפני 24 ש היית מאמן ביתר.. לא נשמע לי מפתה במיוחד. בכל מקרה זו ההחלטה שלו, הוא אדם בוגר ואני שמח בשבילנו.

העונה ברור מי משלם....

הוא חתם לשנתיים עם אופציה לשנה נוספת או לשנה עם אופציה ?

RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! סלובודן דראפיץ' חתם לשנתיים במכבי נתניה - פיליפצ'וק - 02-Jun-2016 23:32

אדון אופיר34 זה שמאמן כדורגל מצליח בליגה העל בעונה האחרונה (אחד מהשלושה הכי מצליחים) הולך לאמן בעונה הבאה קבוצה שתילחם על ההישארות בליגה השניה, זה עצוב, עצוב מאוד.
זה רק מראה איזה בית שימוש הוא מעמד המאמן בישראל ואיזה גועל אני מקבל מהדבר הזה שנקרא "כדורגל הישראלי".