מכבי נתניה
נציג הבעלים של נתניה: "יש תכנית לעשר שנים" - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: נציג הבעלים של נתניה: "יש תכנית לעשר שנים" (/showthread.php?tid=2939)

עמודים: 1 2 3 4 5 6

RE: נציג הבעלים של נתניה: "יש תכנית לעשר שנים" - זאב רווח - 04-May-2016 11:07

אופיר ואייל שניכם אמרתם דברים הפוכים ועם שניכם אני מסכים לא יודע איך להסביר אבל כן אני מסכים עם אופיר זכותנו לבקש שנים של אליפויות ותארים פשוט מגיע לנו וכן אין יותר סבלנות להמתין עד אין קץ
ומצד שני אייל גם אומר דברים אמתיים לא לפתח יותר מדי ציפיות על מנת לא להתאכזב קשה יותר בהמשך כי כבר היינו בסרט הזה עם יאמר ....

RE: נציג הבעלים של נתניה: "יש תכנית לעשר שנים" - אליהו - 04-May-2016 13:58

(04-May-2016 11:07)זאב רווח כתב:  אופיר ואייל שניכם אמרתם דברים הפוכים ועם שניכם אני מסכים לא יודע איך להסביר אבל כן אני מסכים עם אופיר זכותנו לבקש שנים של אליפויות ותארים פשוט מגיע לנו וכן אין יותר סבלנות להמתין עד אין קץ
ומצד שני אייל גם אומר דברים אמתיים לא לפתח יותר מדי ציפיות על מנת לא להתאכזב קשה יותר בהמשך כי כבר היינו בסרט הזה עם יאמר ....
כשרוצים לאכול טוב צריך קודם לבשל ולהכין את המזון הבריא ולא לחטוף מייד מכל הבא ליד בשביל תחושת השובע.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

RE: נציג הבעלים של נתניה: "יש תכנית לעשר שנים" - אריאל - 04-May-2016 14:24

אליהו...תגיד את זה למי שהלך שבוע במדבר בלי אוכל ושתיה. אפילו מצה תיחשב לפאר היצירה הקונדיטורית (אפילו גפילטאפיש)

נציג הבעלים של נתניה: "יש תכנית לעשר שנים" - טל.מ - 04-May-2016 15:46

(04-May-2016 10:57)אליהו כתב:  
(04-May-2016 10:31)חזום חזום כתב:  
(04-May-2016 10:08)אייל ס כתב:  החיים לימדוני שעדיף לבנות יסודות חזקים ומשובחים ולא תוך כדי תנועה במידה ואין אילוץ(ואין אילוץ).
ומכיוון שכרגע כל "הטפילים" בוחנים את הדרך ללב(ובעיקר לכיסו) של הבעלים(בעיניהם הפראייר התורן) ומכיוון שעתיד מכבי נתניה חשוב לי שבעתיים מעונה נוספת בליגה השניה(לא מחוייב המציאות) ומכיוון שאנחנו שבעי אכזבות ומכיוון שקל מאוד להתאכזב כשיוצרים ציפיות,אני אישית בעד צעד אחרי צעד ואני מעדיף "נגטיב ספליט" בניגוד ל"מבצע סבתא".
ואני אומר שמתחילים הכי מהר ולאט לאט מגבירים

Sent from my A0001 using Tapatalk
יאמר ניסה את השיטה שלך ותראה מה קרה.
המועדון כיישות ארגונית מחייב החייאה וזה רק אחרי חשיבה ותכנון שנוגע בכל חולייו.

קבלת ההחלטות לאורך כל השגרה של הארגון צריכה לקבל יישור ועבודה של שינוי כללי ההחלטה...

מי שחושב ששמים כסף והכל מסתדר לא רואה מה קורה לאורך ההיסטוריה של המועדון. שמו כאן כסף כל הזמן אפילו בזמנים שוענו שאין כסף וגילו בור בלי תחתית.
הקניית פתרונות ארגוניים להבראה כעת היא סופר חיונית.

במילים אחרות צריך להתחיל לטפל בחשוב ןלא רק כיבוי שריפות תוך הבערת שאיפות אחרות בטיפול בדחוף.

מה שקרה עם יאמר לא קשור לבניה מהירה אלא לחוסר הסובלנות של האיש עצמו. חצי גמר , מקום שני מקום שלישי וכו אינם כשלון לקבוצה ששנה שנתיים קודם היתה בכלל בליגה השניה. אני מסכים עם עידן - אין מה להסתבך בליגה השניה ואין לנו מה לחפש שם. המטרה צריכה להיות עליית ליגה .

RE: נציג הבעלים של נתניה: "יש תכנית לעשר שנים" - אליהו - 04-May-2016 16:45

(04-May-2016 15:46)טל.מ כתב:  
(04-May-2016 10:57)אליהו כתב:  
(04-May-2016 10:31)חזום חזום כתב:  
(04-May-2016 10:08)אייל ס כתב:  החיים לימדוני שעדיף לבנות יסודות חזקים ומשובחים ולא תוך כדי תנועה במידה ואין אילוץ(ואין אילוץ).
ומכיוון שכרגע כל "הטפילים" בוחנים את הדרך ללב(ובעיקר לכיסו) של הבעלים(בעיניהם הפראייר התורן) ומכיוון שעתיד מכבי נתניה חשוב לי שבעתיים מעונה נוספת בליגה השניה(לא מחוייב המציאות) ומכיוון שאנחנו שבעי אכזבות ומכיוון שקל מאוד להתאכזב כשיוצרים ציפיות,אני אישית בעד צעד אחרי צעד ואני מעדיף "נגטיב ספליט" בניגוד ל"מבצע סבתא".
ואני אומר שמתחילים הכי מהר ולאט לאט מגבירים

Sent from my A0001 using Tapatalk
יאמר ניסה את השיטה שלך ותראה מה קרה.
המועדון כיישות ארגונית מחייב החייאה וזה רק אחרי חשיבה ותכנון שנוגע בכל חולייו.

קבלת ההחלטות לאורך כל השגרה של הארגון צריכה לקבל יישור ועבודה של שינוי כללי ההחלטה...

מי שחושב ששמים כסף והכל מסתדר לא רואה מה קורה לאורך ההיסטוריה של המועדון. שמו כאן כסף כל הזמן אפילו בזמנים שוענו שאין כסף וגילו בור בלי תחתית.
הקניית פתרונות ארגוניים להבראה כעת היא סופר חיונית.

במילים אחרות צריך להתחיל לטפל בחשוב ןלא רק כיבוי שריפות תוך הבערת שאיפות אחרות בטיפול בדחוף.

מה שקרה עם יאמר לא קשור לבניה מהירה אלא לחוסר הסובלנות של האיש עצמו. חצי גמר , מקום שני מקום שלישי וכו אינם כשלון לקבוצה ששנה שנתיים קודם היתה בכלל בליגה השניה. אני מסכים עם עידן - אין מה להסתבך בליגה השניה ואין לנו מה לחפש שם. המטרה צריכה להיות עליית ליגה .
היו לא מעט בעיות של ניהול בתקופת יאמר.
ההתחלה החפוזה והפראית יצרה בעיות משלה.
נשפך הרבה מאוד כסף לכיוונים לא נכונים בגלל החלטות אצבע בעיקר באיוש שחקנים.

המטרה הפעם ללמוד היטב את בעיות העבר ולא לחזור עליהן.

וגם צריך לזכור שלא תמיד ההישגים בטווח הקצר משקפים את הניהול החכם לטווח הארוך

RE: נציג הבעלים של נתניה: "יש תכנית לעשר שנים" - זאב רווח - 04-May-2016 17:28

גם גולדהאר נחלב כמה עונות עד שהתייצב על מודל ג'ורדי
אנחנו כאוהדים רוצים שישפכו הרבה כסף אבל על מנת להביא תארים על שחקנים זרים שהם באמת מעל השחקן הישראלי בכמה דרגות
הכי כואב שאתה שומע שכל מיני " מקורבים " חוגגים על הבעלים

נקווה לטוב להכי טוב שיחזור הניגון של מקום ראשון בליגה , אם היו"ר ז'אן החדש אומר שזה אתגר אישי אני כבר שמח כי זה מבטיח טובות
הכל יקום ויפול על ניהול נכון

RE: נציג הבעלים של נתניה: "יש תכנית לעשר שנים" - איציק כהן - 04-May-2016 21:39

בהתפכחות ובבגרות, אני חסר התלהבות ולא חוגג כלום. מחכה לראות מה ייעשה ואיך ונשאר בכוננות ספיגה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

RE: נציג הבעלים של נתניה: "יש תכנית לעשר שנים" - אופיר34 - 04-May-2016 21:48

(04-May-2016 21:39)איציק כהן כתב:  בהתפכחות ובבגרות, אני חסר התלהבות ולא חוגג כלום. מחכה לראות מה ייעשה ואיך ונשאר בכוננות ספיגה.

אייזיק ידידי, באמת עם כל הנונשלנט והבגרות שחלק מהאוהדים מנסים לשדר באמת שאני מתקשה לקבל אדישות לנוכח כל המידע וההתרחשויות שקורים בימים האחרונים מסביב לקבוצה.
כן, יש חששות לגיטימיים, יש דאגות, יש שאלות פתוחות אבל חוסר התלהבות ואדישות באמת נשמע לי קצת לא הגיוני שיהיה לאוהדי נתניה בימים אלה.
אני מודה שלצד החששות והסקרנות בהחלט משהו התעורר בי, אפילו הרגשה קלה של עתיד טוב שאולי מצפה לנו...
וסליחה כמובן על פרץ האופטימיות...

RE: נציג הבעלים של נתניה: "יש תכנית לעשר שנים" - איציק כהן - 04-May-2016 22:10

(04-May-2016 21:48)אופיר34 כתב:  
(04-May-2016 21:39)איציק כהן כתב:  בהתפכחות ובבגרות, אני חסר התלהבות ולא חוגג כלום. מחכה לראות מה ייעשה ואיך ונשאר בכוננות ספיגה.

אייזיק ידידי, באמת עם כל הנונשלנט והבגרות שחלק מהאוהדים מנסים לשדר באמת שאני מתקשה לקבל אדישות לנוכח כל המידע וההתרחשויות שקורים בימים האחרונים מסביב לקבוצה.
כן, יש חששות לגיטימיים, יש דאגות, יש שאלות פתוחות אבל חוסר התלהבות ואדישות באמת נשמע לי קצת לא הגיוני שיהיה לאוהדי נתניה בימים אלה.
אני מודה שלצד החששות והסקרנות בהחלט משהו התעורר בי, אפילו הרגשה קלה של עתיד טוב שאולי מצפה לנו...
וסליחה כמובן על פרץ האופטימיות...
אדישות והתלהבות אלה רגשות שמתעוררים באדם. בי הם לא מתעוררים בשלב זה. אולי זאת עייפות המחאה האחרונה, המחאה הקודמת (שגב), העונה המזעזעת, האכזבות הרבות מהשנים האחרונות... לא יודע. כנראה שהכל ביחד. אבל בעיקר בעיקר חוסר הידיעה מי בפרונט והתחושה החזקה שכל ההתנהלות גם במקרה זה, נראית כמו בדיחה אחת גדולה, שאני מקווה שהיא לא על חשבוננו שוב.
יש לי מקור עם שם של בעלים, כבר דיברו על השם הזה לא מעט... אני יודע שאם זה הוא, אני רגוע. אבל כשאני לא יודע מי זה, אני בעיקר חושש.

נציג הבעלים של נתניה: "יש תכנית לעשר שנים" - אלון - 04-May-2016 22:11

ברור שישנה תקווה ואף אופטימיות, אבל ואולי בגלל שאנחנו למודי אכזבות, בואו נתאזר בסבלנות ולא נרתום את העגלה לפני הסוסים. אין ספק שהמצב כרגע טוב בהרבה ממה שהיה כאן לפני חודש, אבל עדיין לא מונו אפילו האנשים שאמורים לנהל. לא ידוע לנו כלום על מטרות ויעדים. אולי האדם שרכש לא מתכוון להשקיע את הסכומים המצופים מאדם בסדר גודל כמוהו, ולכן מעדיף להישאר אנונימי?
מציע לכולם להרגע ולהמתין עוד קצת בסבלנות.
הפסטיבל שמתרחש בפייסבוק כבר מזמן יצא מכל פרופורציה.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk