מכבי נתניה
כפר סבא תשחק בעונה הבאה באיצטדיון שתושבי נתניה מימנו מכיסם - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: כפר סבא תשחק בעונה הבאה באיצטדיון שתושבי נתניה מימנו מכיסם (/showthread.php?tid=2819)

עמודים: 1 2

RE: כפר סבא תשחק בעונה הבאה באיצטדיון שתושבי נתניה מימנו מכיסם - זאב רווח - 05-Feb-2016 17:50

שוב מסכים איתך פיליפצ'וק

RE: כפר סבא תשחק בעונה הבאה באיצטדיון שתושבי נתניה מימנו מכיסם - דוד חטב - 09-Feb-2016 2:54

(04-Feb-2016 23:52)פיליפצוק כתב:  איצטדיון נתניה לא נבנה בשביל מכבי נתניה אלא בשביל "שופוני" העיר נתניה.
האיצטדיון הזה עד היום הסב למועדון מכבי נתניה יותר נזק מאשר תועלת.

מעניין לכולם איצטדיון חדש עושה טוב ולנו רע ???
הניהול פה חרא אגב לא סתם אנחנו היחידים שנדדו...בין לבין..
וגם עונה הנדודים עשו לנו רע....אחרי הנצחון האחרון על בני יהודה במקום לחזור הביתה למשחק נגד כפ"ס נסענו להרצליה והפסדנו אני לא אומר שבגלל זה אנחנו יורדים וכו..
התפקיד של המנהלים זה בעיקר לדאוג לתנאים הכי טובים מבחינה ארגונית בכדי לא לפגוע בקטע המקצועי....וזה רחוק מזה גם במעבר מהקופסא לאיצטדיון שפתחו עד נובמבר ברמת גן וירדנו ליגה....
רק אומר שהניהול פה קטסטרופה שנים ותמיד נדדנו...ומומנטום יכול לשנות מידה..

RE: כפר סבא תשחק בעונה הבאה באיצטדיון שתושבי נתניה מימנו מכיסם - אייל ס - 09-Feb-2016 7:40

(09-Feb-2016 2:54)דוד חטב כתב:  
(04-Feb-2016 23:52)פיליפצוק כתב:  איצטדיון נתניה לא נבנה בשביל מכבי נתניה אלא בשביל "שופוני" העיר נתניה.
האיצטדיון הזה עד היום הסב למועדון מכבי נתניה יותר נזק מאשר תועלת.

מעניין לכולם איצטדיון חדש עושה טוב ולנו רע ???
הניהול פה חרא אגב לא סתם אנחנו היחידים שנדדו...בין לבין..
וגם עונה הנדודים עשו לנו רע....אחרי הנצחון האחרון על בני יהודה במקום לחזור הביתה למשחק נגד כפ"ס נסענו להרצליה והפסדנו אני לא אומר שבגלל זה אנחנו יורדים וכו..
התפקיד של המנהלים זה בעיקר לדאוג לתנאים הכי טובים מבחינה ארגונית בכדי לא לפגוע בקטע המקצועי....וזה רחוק מזה גם במעבר מהקופסא לאיצטדיון שפתחו עד נובמבר ברמת גן וירדנו ליגה....
רק אומר שהניהול פה קטסטרופה שנים ותמיד נדדנו...ומומנטום יכול לשנות מידה..

דוד אין מנהלים,יש מנהל כל יכול הוא יודע יותר טוב מכולם הכל,תכניס לך היטב היטב לראש,גם יאמר לא היה דומיננטי כמוהו למרות ה80 מיליון שהשקיע.

RE: כפר סבא תשחק בעונה הבאה באיצטדיון שתושבי נתניה מימנו מכיסם - חזום חזום - 09-Feb-2016 11:15

אז הגיע הזמן שיימנו מנכל בשכר עם ניסיון עבר בהייטק וכדומה. אני בטוח שזה יוציא את החובבנות מהשטח.

Sent from my A0001 using Tapatalk

RE: כפר סבא תשחק בעונה הבאה באיצטדיון שתושבי נתניה מימנו מכיסם - משה.ד - 09-Feb-2016 12:17

בעלה של ראש העיר הכי מתאים. היה מפקד שלי בסטילים

RE: כפר סבא תשחק בעונה הבאה באיצטדיון שתושבי נתניה מימנו מכיסם - אייל ס - 09-Feb-2016 12:29

(09-Feb-2016 12:17)משה.ד כתב:  בעלה של ראש העיר הכי מתאים. היה מפקד שלי בסטילים

תן ישר את המועדון לאיזיקוביץ,מדוע להכניס שליחים בדרך.

כפר סבא תשחק בעונה הבאה באיצטדיון שתושבי נתניה מימנו מכיסם - עידן444 - 09-Feb-2016 13:14

(09-Feb-2016 12:29)אייל ס כתב:  
(09-Feb-2016 12:17)משה.ד כתב:  בעלה של ראש העיר הכי מתאים. היה מפקד שלי בסטילים

תן ישר את המועדון לאיזיקוביץ,מדוע להכניס שליחים בדרך.

לא בטוח שזה רעיון רע כל כך... איזיקוביץ׳ לא פראייר ויודע לנהל כדורגל. מה שמוטל בספק הוא האהבה למכבי נתניה(לא הייתי מיד אומר שהוא שונא מכבי נתניה), ודי ברור לי שמדובר באיש עסקים שרוצה להרוויח כסף ולא להשקיע ללא תמורה.
בכל מקרה יש לי דרך להגיע לאיש כדי לבדוק אם זה בכלל מעניין אותו.
חייב להדגיש שאין לי שום קשר אישי אליו, לדעתי האינטרס שלו כעת מתנגש עם מכבי נתניה, ואני אפילו טוען שהוא אחד מאבות המצב הנוכחי בו הקבוצה המקומית שלנו נפגעת וכשרונות העיר רועים בשדות זרים. עם זאת, וכפי שאייל כאן רומז כל הזמן על מעורבות שלו לכאורה מאחורי הקלעים- למה ללכת סחור סחור... שיבוא ויהיה חלק מפיתרון שגם יכול לשרת את האינטרס שלו עצמו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: כפר סבא תשחק בעונה הבאה באיצטדיון שתושבי נתניה מימנו מכיסם - משה.ד - 09-Feb-2016 13:37

לא הבנתי אייל. ראשת העיר היא שליחתו של איזיקוביץ?

RE: כפר סבא תשחק בעונה הבאה באיצטדיון שתושבי נתניה מימנו מכיסם - אייל ס - 09-Feb-2016 13:48

(09-Feb-2016 13:37)משה.ד כתב:  לא הבנתי אייל. ראשת העיר היא שליחתו של איזיקוביץ?

כבודה של מרים חשוב לכולנו והיא יודעת לקבל החלטות ולהוביל.
.אכן,יש לה סימפטיה לאיזיקוביץ ולבעלה הנוכחי יש חלק לא מבוטל בכך..
ראו החלטות העיריה בתקופתו כמנכ"ל בעיניין המגרש בשפירא ובעיניינים נוספים שקשורים לבית"ר טוברוק.

RE: כפר סבא תשחק בעונה הבאה באיצטדיון שתושבי נתניה מימנו מכיסם - זאב רווח - 09-Feb-2016 15:13

כל מה שאמר כאן אייל נכון וצודק

השאלה היא מה אתה מתכוון לעשות אייל ? לראות איך הקבוצה מתמוטטת או להתחיל בשיקום והבראה אמתית ?