מכבי נתניה
קבוצת הנוער. - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: קבוצת הנוער. (/showthread.php?tid=2430)

עמודים: 1 2 3 4 5 6

RE: קבוצת הנוער. - דוד חטב - 19-Sep-2015 16:25

(19-Sep-2015 15:46)עידן444 כתב:  תקנו אותי אם אני טועה, אבל הקבוצה הזו קבוצה חדשה לחלוטין ובטח מאוד צעירה. זה לא קל כשכל שחקני המפתח עוזבים\עולים לבוגרים.
או שתגידו לי שעאמר, דין ונור שיחקו היום? ממה שאני יודע גם זלאיט מצא קבוצה, ואביב בבוגרים, ומה לגבי אילון ירושלמי?
בקיצור אני חושב שמדובר בקבוצה צעירה וחדשה. אבל שוב, תקנו אותי אם אני טועה...

כל שנה אותו סיפור בכל הקבוצות כולם חדשים או חלקם לא מכיר מקרוב את הסגל או ההרכב שפתח ואם המאמן בחר להשתמש בחריגי גיל או לא...
בכל מקרה השנה הנוער מורכב מ98 (שנה ראשונה) ,97 (שנה שניה) 96 (חריגי גיל)
ההאכזבה מגיעה דווקא בגלל שבשנתון 98 יש כמה שחקנים טובים בקנה מידה ארצי...

RE: קבוצת הנוער. - amir - 19-Sep-2015 16:37

לפי דעתי יש בעייה בעמדת השוער לא ראיתי אותו מזמן אבל הוא ממילא לא שוער שיגיע לשום מקום.

RE: קבוצת הנוער. - דוד חטב - 19-Sep-2015 16:42

תומר שוער בין הטובים בארץ שני בנבחרת אחרי חביב אוחיון...
מישהו יודע נגד מי שבוע הבא ?

קבוצת הנוער. - טל.מ - 19-Sep-2015 16:47

טוב אז אולי משה צודק ... הנוער של בארץ שבע הרי היה זבל שנים ופתאום פורח ? כנראה שאין תחליף להשקעה כספית ואנשי מקצוע מעולים. לשפוט אחרי משחק אחד למרות התבוסה זה לא רציני, אבל עד שלא יבוא לכאן בעל בית רציני ויעשה סדר ויחליף את מי שצריך לעולם לא נתקדם.

Sent from my iPad using Tapatalk

RE: קבוצת הנוער. - אופיר34 - 19-Sep-2015 18:40

פששש...
ואותי שלחו לנהל פיצוציות שאמרתי דברים דומים...Undecided

RE: קבוצת הנוער. - פיליפצ'וק - 19-Sep-2015 19:22

(19-Sep-2015 16:47)טל.מ כתב:  טוב אז אולי משה צודק ... הנוער של בארץ שבע הרי היה זבל שנים ופתאום פורח ? כנראה שאין תחליף להשקעה כספית ואנשי מקצוע מעולים. לשפוט אחרי משחק אחד למרות התבוסה זה לא רציני, אבל עד שלא יבוא לכאן בעל בית רציני ויעשה סדר ויחליף את מי שצריך לעולם לא נתקדם.

Sent from my iPad using Tapatalk

חצי נכון, אפשר להצליח גם ללא השקעה כספית גדולה, ראה מכבי פ"ת וק"ש.
אבל בשביל זה צריך לתור את הארץ לאורכה ולרוחבה (סקאוט, סקאוט ועוד הפעם סקאוט) ולהעביר לאיזור נתניה ילדים ונערים מוכשרים מאיזורים רחוקים ומשכונות פריפריה נידחות עוד לפני מכבי ת"א/חיפה שמים עליו את היד.
כנ"ל זרים בגיל צעיר מאפריקה בעלי פוטנציאל להתפתחות כמו צ'בוטה וקהינדה.
אבל בנתניה כמו בנתניה גבולות הגיזרה הם בטח חדרה- גבעת אולגה וככה זה נראה.

RE: קבוצת הנוער. - דוד חטב - 20-Sep-2015 22:41

ולקינוח הפסד 1:2 לנערים א׳ לטוברוק

RE: קבוצת הנוער. - עידן444 - 20-Sep-2015 22:46

פיליפצ'וק, במיוחד בשבילך עשיתי תחקיר על נושא מכבי פ"ת. אני מידי חם עכשיו ואין לי חשק לשפוך את כל מה שגיליתי... כשמדובר בך אתה גם תמשיך לטעון את אותן טענות אז זה לא באמת משנה... אבל בגדול... אין לך מושג מה קורה במכבי פ"ת שאתה כל כך מהלל... ואני גם די בטוח שאם מה שקורה שם היה קורה אצלנו היית אומר שמדובר בשכונה, אבל מזה שכונה!!!

RE: קבוצת הנוער. - פיליפצ'וק - 20-Sep-2015 22:47

(20-Sep-2015 22:46)עידן444 כתב:  פיליפצ'וק, במיוחד בשבילך עשיתי תחקיר על נושא מכבי פ"ת. אני מידי חם עכשיו ואין לי חשק לשפוך את כל מה שגיליתי... כשמדובר בך אתה גם תמשיך לטעון את אותן טענות... אבל בגדול... אין לך מושג מה קורה במכבי פ"ת שאתה כל כך מהלל... ואני גם די בטוח שאם מה שקורה שם היה קורה אצלנו היית אומר שמדובר בשכונה, אבל מזה שכונה!!!

"שכונה" מצליחה אבל וזה מה שחשוב.

RE: קבוצת הנוער. - עידן444 - 20-Sep-2015 22:55

(20-Sep-2015 22:47)פיליפצוק כתב:  
(20-Sep-2015 22:46)עידן444 כתב:  פיליפצ'וק, במיוחד בשבילך עשיתי תחקיר על נושא מכבי פ"ת. אני מידי חם עכשיו ואין לי חשק לשפוך את כל מה שגיליתי... כשמדובר בך אתה גם תמשיך לטעון את אותן טענות... אבל בגדול... אין לך מושג מה קורה במכבי פ"ת שאתה כל כך מהלל... ואני גם די בטוח שאם מה שקורה שם היה קורה אצלנו היית אומר שמדובר בשכונה, אבל מזה שכונה!!!

"שכונה" מצליחה אבל וזה מה שחשוב.
אז זהו... שגם על המצליחה אפשר להתווכח... והמקסימום ששכונה יכולה להצליח זה נקודתית... ואתה נשמע לי בן אדם מספיק רציני ועם רגליים על הקרקע כדי לא להתרגש מהפתיחת עונה שלהם. בסך הכל תסכל אחורה ואני לא בטוח שיש שם כאלה הישגים להתפאר בהם... בטח לא יותר מאיתנו מלבד איזה מסע נחמד וחד פעמי באירופה...

וזה עם בעלים יציבים! בלי בעלים אני נותן להם לשרוד רבע שעה...