מכבי נתניה
שדרת היהלומים - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: שדרת היהלומים (/showthread.php?tid=2062)

עמודים: 1 2 3 4 5 6

RE: שדרת היהלומים - משה.ד - 06-Apr-2015 21:37

עמירה
משה יוסף
האחים שלומוביץ

אברהם סאבו
ישראל חגג

RE: שדרת היהלומים - amir - 07-Apr-2015 0:14

(06-Apr-2015 18:38)עידן444 כתב:  
(06-Apr-2015 18:11)ORENARIEL כתב:  החצי השני של הרשימה היה יותר בהומור!!... שחקנים שכייף להיזכר בהם והקהל אהב אותם.. שחקני נשמה
חוץ מלגבי קובי בלדב התרומה שלו למועדון בתור שחקן ומחוץ לכר הדשא
אז למה בכלל פתחת את הפוסט? אם לפי שיטתך צריך להיות שחקן ששיחק יותר מ-2 עונות לפחות ושהביא תארים או היה שחקן טוב בתפקיד שלו
שזה אומר כמעט אף אחד משנות ה-90 והלאה
לא חסר פוסטים שאפשר להעלות כדי להשתעשע בשמות מהעבר.
בנושא הזה ברור לחלוטין שלא יכנס כמעט אף שחקן שהוא משנות ה 90 והלאה אלא אם הוא עילוי, ולצערי, מי שהיה עילוי לקח אליפויות ופרח במקומות אחרים כמו אלון חלפון, אסי דומב, רוני לוי, שי הולצמן, אבישי שהזכרת, משה גלאם שהזכרת, רביד גזל, אורי אוזן ועוד...
כולם ברשימה כאן לקחו אליפויות במדי קבוצות אחרות.

ב"שדרת היהלומים" לדעתי צריכה להיות העדפה לשחקנים שלקחו אליפויות כאן אלא אם מדובר בעילויים כמו שלום תקווה שרוב הקריירה היו בחו"ל, או זרים יוצאי דופן כמו לואיס מרין, וכמובן פיטר קרגיל ז"ל שהיה כאן המון שנים והפך לאגדה.

למעשה בגלל השמות שהעלית כאן(מודה שלא הבנתי שזה היה בצחוק) כבר חשבתי להמליץ לאסור על אנשים בני גיל קטן מ 40(שאני ביניהם) להביע דעה כי לצערי הם לא זכו לראות את הגדולים ביותר שהפכו את המועדון הזה לאחד הגדולים והמפוארים בארץ.
לצערי אנחנו "זכינו" לאהוד קבוצה נכשלת שלרוב רק שברה לנו את הלב...

אם אני צריך להרכיב רשימה רובה תהיה על סמך סיפורים:
מוטלה שפיגלר
עודד מכנס
חיים בר
ויקטור סרוסי
דויד לביא
מושיקו גריאני
דויד פיזנטי
שלום תקווה
ברוך חסן
יצחק ויסוקר

מכל הרשימה הזו זכיתי לראות בלייב רק את שלום תקווה שלדעתי הוא אחד הגדולים בכל הזמנים שצמחו בארץ, ואם לא פציעות וחוסר מזל היו מדברים עליו באותה נשימה כמו שמדברים על מוטלה שפיגלר, יוסי בניון ואייל ברקוביץ'.

די סגור על כולם מלבד ויקטור סרוסי וברוך חסן.
יתכן שאלברט גזל, גדעון קליימן, גדי מכנס, בני לם, שרגא בר, טופולנסקי, שלמה שירזי, פודי חלפון ועוד אחרים שלא עולים לי מיד כי אולי פחות שמעתי ראויים יותר...
שלום תקוה? אולי בשדרה בבלומפילד.

RE: שדרת היהלומים - עידן444 - 07-Apr-2015 1:28

(07-Apr-2015 0:14)amir כתב:  
(06-Apr-2015 18:11)ORENARIEL כתב:  החצי השני של הרשימה היה יותר בהומור!!... שחקנים שכייף להיזכר בהם והקהל אהב אותם.. שחקני נשמה
אז למה בכלל פתחת את הפוסט? אם לפי שיטתך צריך להיות שחקן ששיחק יותר מ-2 עונות לפחות ושהביא תארים או היה שחקן טוב בתפקיד שלו
בנושא הזה ברור לחלוטין שלא יכנס כמעט אף שחקן שהוא משנות ה 90 והלאה אלא אם הוא עילוי, ולצערי, מי שהיה עילוי לקח אליפויות ופרח במקומות אחרים כמו אלון חלפון, אסי דומב, רוני לוי, שי הולצמן, אבישי שהזכרת, משה גלאם שהזכרת, רביד גזל, אורי אוזן ועוד...

ב"שדרת היהלומים" לדעתי צריכה להיות העדפה לשחקנים שלקחו אליפויות כאן אלא אם מדובר בעילויים כמו שלום תקווה שרוב הקריירה היו בחו"ל, או זרים יוצאי דופן כמו לואיס מרין, וכמובן פיטר קרגיל ז"ל שהיה כאן המון שנים והפך לאגדה.

למעשה בגלל השמות שהעלית כאן(מודה שלא הבנתי שזה היה בצחוק) כבר חשבתי להמליץ לאסור על אנשים בני גיל קטן מ 40(שאני ביניהם) להביע דעה כי לצערי הם לא זכו לראות את הגדולים ביותר שהפכו את המועדון הזה לאחד הגדולים והמפוארים בארץ.

מוטלה שפיגלר
עודד מכנס
חיים בר
ויקטור סרוסי
דויד לביא
מושיקו גריאני
דויד פיזנטי
שלום תקווה
ברוך חסן
יצחק ויסוקר

מכל הרשימה הזו זכיתי לראות בלייב רק את שלום תקווה שלדעתי הוא אחד הגדולים בכל הזמנים שצמחו בארץ, ואם לא פציעות וחוסר מזל היו מדברים עליו באותה נשימה כמו שמדברים על מוטלה שפיגלר, יוסי בניון ואייל ברקוביץ'.

יתכן שאלברט גזל, גדעון קליימן, גדי מכנס, בני לם, שרגא בר, טופולנסקי, שלמה שירזי, פודי חלפון ועוד אחרים שלא עולים לי מיד כי אולי פחות שמעתי ראויים יותר...

שלום תקווה הוא אחד הגדולים שגדלו כאן בכל הזמנים. מבחנתי שחקן שרוב הקריירה היה בחו"ל הוא ראוי אפילו יותר מאחרים!
ממש לא בכיוון של להשוות אותו לח'ברה שרצו לכסף של שחר... הוא יצא לחו"ל ועשה קריירה גדולה! והוא משלנו!

RE: שדרת היהלומים - amir - 07-Apr-2015 7:07

(07-Apr-2015 1:28)עידן444 כתב:  
(07-Apr-2015 0:14)amir כתב:  

מוטלה שפיגלר
עודד מכנס
חיים בר
ויקטור סרוסי
דויד לביא
מושיקו גריאני
דויד פיזנטי
שלום תקווה
ברוך חסן
יצחק ויסוקר

שלום תקווה הוא אחד הגדולים שגדלו כאן בכל הזמנים. מבחנתי שחקן שרוב הקריירה היה בחו"ל הוא ראוי אפילו יותר מאחרים!
ממש לא בכיוון של להשוות אותו לח'ברה שרצו לכסף של שחר... הוא יצא לחו"ל ועשה קריירה גדולה! והוא משלנו!
ללא ספק אחד הגדולים שצמחו פה אם אתה מתייחס לכדורגל נטו בכל השאר הוא מעדיף את המדרכות של בלומפילד אז שנשאר שם.

שדרת היהלומים - טל.מ - 07-Apr-2015 9:53

שלום תקוה גדל פה ואת רוב הקריירה בארץ עשה בהפועל תא. מסכים עם אמיר. שיבנו לו אקרשטיין ליד וולפסון.

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: שדרת היהלומים - amir - 07-Apr-2015 10:47

אפילו למשחק הפרידה מהקופסה לא הועילו האחים תקווה ללבוש את החולצה של מכבי נתניה.

RE: שדרת היהלומים - פיליפצ'וק - 07-Apr-2015 13:49

שלום תקוה? לא בבית ספרנו !!!!
יש גבול עד כמה אפשר להתכופף ולהתרפס, רק חסר שמישהו ירשום פה אסי דומב.
גם אבישי ז'אנו ששמו הוזכר לעיל לא ראוי, ששמו יתנוסס בשדרה בסמי עופר.

RE: שדרת היהלומים - עידן444 - 07-Apr-2015 13:58

הסברתי. שחקנים שהלכו אחרי הכסף של שחר פחות ראויים. שחקן שרוב הקריירה שיחק בכלל בחו"ל ועוד איך ראוי להיות ב 30 השחקנים הגדולים של מכבי נתניה בכל הזמנים, בעיני אפילו ב- 10!
הוא שיחק במכבי נתניה הרבה יותר שנים מאשר שיחק בהפועל ת"א.

RE: שדרת היהלומים - פיליפצ'וק - 07-Apr-2015 14:07

(07-Apr-2015 13:58)עידן444 כתב:  הסברתי. שחקנים שהלכו אחרי הכסף של שחר פחות ראויים. שחקן שרוב הקריירה שיחק בכלל בחו"ל ועוד איך ראוי להיות ב 30 השחקנים הגדולים של מכבי נתניה בכל הזמנים, בעיני אפילו ב- 10!

כאשר אלי אוחנה חזר מחו"ל, הוא הלך לשחק בבית"ר בליגה השניה!
כאשר שלום תקוה חזר מחו"ל, הוא העדיף לחתום בהפועל ת"א וזאת למרות שנתניה רצתה שיחזור אליה אני לא שוכח עד היום את ההשפלה הזו.
שיילך קיבינימאט!!!

RE: שדרת היהלומים - עידן444 - 07-Apr-2015 14:22

(07-Apr-2015 14:07)פיליפצוק כתב:  
(07-Apr-2015 13:58)עידן444 כתב:  הסברתי. שחקנים שהלכו אחרי הכסף של שחר פחות ראויים. שחקן שרוב הקריירה שיחק בכלל בחו"ל ועוד איך ראוי להיות ב 30 השחקנים הגדולים של מכבי נתניה בכל הזמנים, בעיני אפילו ב- 10!

כאשר אלי אוחנה חזר מחו"ל, הוא הלך לשחק בבית"ר בליגה השניה!
כאשר שלום תקוה חזר מחו"ל, הוא העדיף לחתום בהפועל ת"א וזאת למרות שנתניה רצתה שיחזור אליה אני לא שוכח עד היום את ההשפלה הזו.
שיילך קיבינימאט!!!
שלום תקווה חזר מחו"ל למכבי נתניה בשנים הרבה יותר טובות בקריירה שלו וגם היה שחקן נבחרת וכשחזר בפעם השניה להפועל ת"א הוא כבר היה הרבה מעבר לשיא ובקושי היה מסוגל לתת חצי שעה. זה היה כבר די בשלהי הקריירה.
אחרי שחזר לנתניה שוב יצא לחו"ל וחזר להפועל ת"א בתקופה שנתניה היתה בליגה שניה ואני בספק אם יכולה היתה לשלם לו.
אלי אוחנה ענק לא כי הוא עשה דבר מתבקש אלא כי הוא עשה משהו חריג. לא כל מי שלא מתנהג כמו אלי אוחנה הוא חרא וממש לא צריך להתייחס לזה ששחקן שחוזר מאירופה לקבוצה מתחדשת עם שאיפות כמו הפועל ת"א מאשר למכבי נתניה, קבוצת תחתית בליגה ארצית שלא היתה רחוקה מלרדת לליגה א'.

כנסו לפרופורציות...