מכבי נתניה
כותל המזרח. - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: כותל המזרח. (/showthread.php?tid=1947)

עמודים: 1 2 3 4 5

RE: כותל המזרח. - ORENARIEL - 15-Feb-2015 0:01

עדיף אדום ולא לספוג שער מאשר לראות את הגב של נאווקמה מול הרוש בדרך לנצחון .
ואסור לצלישר לראות את הדשא בנתניה עד סוף הקריירה , להעיף כמה שיותר מהר

RE: כותל המזרח. - יגאל יהב - 15-Feb-2015 0:25

בפעם האלף אני אומר: אין להיתפס לאופוריה לאחר נצחון, וגם לא למרה שחורה לאחר הפסד.

כותל המזרח. - טל.מ - 15-Feb-2015 0:43

המרה השחורה היא כי יכולנו לשנות את גורלינו במו ידינו ובעטנו בדלי כרגיל. מה הסיכוי שלנו לנצח עם חצי חולית הגנה את ב״ש בשבוע הבא או את מכבי חיפה עם עטר עזרא ושכטר שבוע אחכ ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: כותל המזרח. - KOBI - 15-Feb-2015 0:44

(15-Feb-2015 0:43)טל.מ כתב:  המרה השחורה היא כי יכולנו לשנות את גורלינו במו ידינו ובעטנו בדלי כרגיל. מה הסיכוי שלנו לנצח עם חצי חולית הגנה את ב״ש בשבוע הבא או את מכבי חיפה עם עטר עזרא ושכטר שבוע אחכ ?

שני הפסדים בטוחים נקווה שהפועל פתח תקווה לא תנצח..

RE: כותל המזרח. - זאב רווח - 15-Feb-2015 1:39

לא נורא חברים קשה חרא אבל תרימו את הראש
אפשר לנצח את באר שבע עד כמה שאני טועה הם לא צ'לסי ולא מנצ'סטר סיטי או ריאל מדריד
הפסדנו כי לא השכלנו לשים עוד שער אחד נוסף 1-0 זה שביר מאוד
אל תתחילו לקטול מאמן ואל תתחילו ליפול על שחקנים
אחרי הכל כל קבוצה מתחתינו מתה להיות במקומנו
נגד באר שבע ננצח וגם נגד חיפה לא נפסיד

RE: כותל המזרח. - davidb7 - 15-Feb-2015 8:48

(15-Feb-2015 0:01)ORENARIEL כתב:  עדיף אדום ולא לספוג שער מאשר לראות את הגב של נאווקמה מול הרוש בדרך לנצחון .
שני הגולים שחטפנו הינם מתקופתו של מזרחי. .בראשון טעות של חסן ופנדל סופר מיותר של עידו ובשני כולם עלו חמעלה וצלישר אחד טיפש שלא עושה עבירה עוצרת התקפה..תעשה פאול ..תמיד היה שחקן לא חכם...נמני מצד רעננה עשה פאול על גבול האדום על מנת לעצור מתפרצת והגינגי השלו לא...זה ואני לא מגזים גול של מומנטום עד סוף העונה....לדעתי אם לא היינוו מפסידים לרעננה היינו מנצחים גם את באר שבע..עכשיו צריך לחזור להתפלל ולקוות שהפועל חיפה ימשיכו בצניחה...

RE: כותל המזרח. - עידן444 - 15-Feb-2015 11:21

(15-Feb-2015 8:48)davidb7 כתב:  
(15-Feb-2015 0:01)ORENARIEL כתב:  עדיף אדום ולא לספוג שער מאשר לראות את הגב של נאווקמה מול הרוש בדרך לנצחון .
שני הגולים שחטפנו הינם מתקופתו של מזרחי. .בראשון טעות של חסן ופנדל סופר מיותר של עידו ובשני כולם עלו חמעלה וצלישר אחד טיפש שלא עושה עבירה עוצרת התקפה..תעשה פאול ..תמיד היה שחקן לא חכם...נמני מצד רעננה עשה פאול על גבול האדום על מנת לעצור מתפרצת והגינגי השלו לא...זה ואני לא מגזים גול של מומנטום עד סוף העונה....לדעתי אם לא היינוו מפסידים לרעננה היינו מנצחים גם את באר שבע..עכשיו צריך לחזור להתפלל ולקוות שהפועל חיפה ימשיכו בצניחה...
עדי נימני וכל רעננה נהנו אתמול משופט קוקסינל חסר עמוד שדרה שעזר להם לנצח את המשחק! עדי נימני היה חייב לקבל אדום במהלך הזה! אחת העברות המכוערות שאני ראיתי הרבה זמן, גם מאחור ישר לרגל בלי שום סיכוי להגיע לכדור, וגם מנע שער כי אם דיא עובר אותו רצים שם 3 על 1.
בושה וחרפה!
בכל מקרה הפסד שכולו רוני לוי. לדעתי אפילו קבוצות אמצע בינוניות כמו אשדוד, ומכבי פ"ת היו מפרקות את רעננה אתמול!
במקום להרוג את המשחק ולתת להם 4 חתיכות משחקים כמו חבורה של הימפוטנתים בניצוחו של רוני לוי שכבר מההרכב שידר שהוא רוצה תיקו, הוביל בטעות, ובסופו של דבר אפילו את התיקו גנבו ממנו...
רעננה קבוצה גרועה! עם שחקן אחד ששווה משהו ואפילו הוא כבר משחק שני מול אבו עביד מאבד כל כדור. בסיבוב הראשון הם ישבו עלנו 60 דקות בלי להגיע למצב, וזה גם היה קורה אתמול אם לא ההתערבות של השופט חסר הכבוד עצמי הזה!
עדיין לא מעכל שהפסדנו את המשחק הזה...
רעננה עם 10 שחקנים במשך 80 דקות והשחקן הכי פחות עסוק במגרש הוא השוער שלהם! רק מלחשוב על זה אני מתמלא גועל!

כותל המזרח. - טל.מ - 15-Feb-2015 11:30

פעם שניה שאנחנו מפסידים לקבוצה שהיתה ב10 שחקנים ועוד בדקה האחרונה. משהו דפוק בקבוצה הזאת ומהיסוד.

RE: כותל המזרח. - amir - 15-Feb-2015 11:31

למרות שאני מסכים עם חלק מהדברים כנראה שלא ראינו אותו משחק.

RE: כותל המזרח. - עידן444 - 15-Feb-2015 11:39

(15-Feb-2015 11:31)amir כתב:  למרות שאני מסכים עם חלק מהדברים כנראה שלא ראינו אותו משחק.

עד הפנדל רעננה התקרבה בכלל לשער שלנו חוץ מהרמות לרחבה שיניב לביא ובן והבה זינקו כל פעם כמו שני קוקסינלים כדי להוציא פנדל? נאווקמה לא איבד כל כדור שהגיע אליו לצד שמאל מול אבו עביד? אור ברוך לא בעט שוב חזק כמו חמור במקום לכוון בדיוק כפי שעשה נגד הפועל ת"א? ערן לוי לא קיבל צאנס של 100% גול שהוא גם יכול לכבוש לבד בקלות וגם להשאיר את דיא סבע מול שוער?
לא שפט את המשחק שופט קוקסינל חסר כבוד עצמי שבמשך כל המשחק שחקני רעננה נופפו לו בתנועות ידיים ועשו פרובוקציות כשעל התזמורת מנצח יניב לביא?
מה עשתה רעננה במשחק הזה חוץ מלהתבכיין לשופט על כל חוץ ועל כל עבירה? ובסוף לעידו לוי הוא שולף שני צהובים על שתי עבירות... כשבפנדל אפילו לא היתה עבירה...

אם יש משהו שאני מצטער עליו במשחק הזה זה הפנדל והאדום(הצודקים אגב) בדקה השמינית.
אפילו במחצית הראשונה ראית כמה השופט הזה סמרטוט שרק במהלך של הפנדל לא שיחקו מדקה 8 עד דקה 12 והוא הוסיף למחצית 3 דקות...