מכבי נתניה
לשחרר כבר עכשיו את סרגי ואת ג'ורג'ו קנדה הרוש המגן ובן שושן - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: לשחרר כבר עכשיו את סרגי ואת ג'ורג'ו קנדה הרוש המגן ובן שושן (/showthread.php?tid=1599)

עמודים: 1 2

RE: לשחרר כבר עכשיו את סרגי ואת ג'ורג'ו קנדה הרוש המגן ובן שושן - amir - 12-Nov-2014 17:42

אפשר לקצר את זה שנקלל אותו והוא ילך בלי כל המסביב?

RE: לשחרר כבר עכשיו את סרגי ואת ג'ורג'ו קנדה הרוש המגן ובן שושן - טל.מ - 12-Nov-2014 17:59

צר לי הם מנהלים משהו שיש בו ים של רגשות כמו שהם מנהלים את העסקים שלהם. כשלא מתאים להם הם יחתכו בכל פינה ולא יראו אף אחד ממטר.
לא מצליח להבין איך דווקא נתניה מושכת אנשים מוזרים כאלה.

RE: לשחרר כבר עכשיו את סרגי ואת ג'ורג'ו קנדה הרוש המגן ובן שושן - אני gad - 12-Nov-2014 19:58

איזה רכבת הרים המועדון הזה.
אין לי כוח לזה יותר, אני לא יודע איך אבל המועדון הזה צריך להתבסס על אוהדים וספונסרים שיבנו את התקציב.
בשביל זה צריך אוהדים וזה אין לנו מספיק.
אם לפני עשור היו בונים תכנית לבנייה של מועדון אוהדים חזק ותומך אולי היום היה על מי להישען.

ליגה א הנה אני בא

RE: לשחרר כבר עכשיו את סרגי ואת ג'ורג'ו קנדה הרוש המגן ובן שושן - ORENARIEL - 12-Nov-2014 20:29

זה רעיון טוב איך לפרק קבוצות. אפשר לקנות את הפועל ת"א ואז אחרי כמה זמן למכור את כל השחקנים שלהם לעשות קופה ולברוח , וגם להוריד אותם ליגה ולחסל את המועדון
זה חוקי הדבר הזה?

RE: לשחרר כבר עכשיו את סרגי ואת ג'ורג'ו קנדה הרוש המגן ובן שושן - טל.מ - 12-Nov-2014 20:44

חוץ מהקופה. אם אתה לא עובר על החוק אתה לא יכול להוציא כסף מקופת המועדון. שחקן שנמכר - הכסף הולך למועדון.

RE: לשחרר כבר עכשיו את סרגי ואת ג'ורג'ו קנדה הרוש המגן ובן שושן - eliahu - 12-Nov-2014 22:33

הכל לטובה.
רצוי להקים חברת ניהול שתקבל את התקציב בצורה מובנית מהבעלים הנוכחי וקודמיו

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk