מכבי נתניה
לא קרה כלום הפסדנו עוד משחק אלו הם חבלי הלידה של כל עולה - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: לא קרה כלום הפסדנו עוד משחק אלו הם חבלי הלידה של כל עולה (/showthread.php?tid=1506)

עמודים: 1 2 3 4 5

לא קרה כלום הפסדנו עוד משחק אלו הם חבלי הלידה של כל עולה - טל.מ - 19-Oct-2014 1:40

מותק אני לא מומחה לשייט ולא למתחנגלים בתל אביב נתניה וסאן פרנסיסקו. למעשה יש מעט מאוד דברים שאני נחשב טוב בהם, אבל אני יודע להריח חרטטן מקילומטרים.

RE: לא קרה כלום הפסדנו עוד משחק אלו הם חבלי הלידה של כל עולה - זאב רווח - 19-Oct-2014 1:43

ואת עצמך אתה לא מריח ???

לא קרה כלום הפסדנו עוד משחק אלו הם חבלי הלידה של כל עולה - טל.מ - 19-Oct-2014 1:48

לא. כי אמירת אמת היא לא חרטטנות. ורואים אותה כל השבוע באימונים ובכל שבת במגרש.

RE: לא קרה כלום הפסדנו עוד משחק אלו הם חבלי הלידה של כל עולה - זאב רווח - 19-Oct-2014 1:56

לעת עתה התוצאות משחקות לך בעוד כמה שבועות תמצא את עצמך במדבר השומם ואני אזכיר לך אבל לא אצחק עליך

לא קרה כלום הפסדנו עוד משחק אלו הם חבלי הלידה של כל עולה - טל.מ - 19-Oct-2014 2:05

נחייה ונראה .
אני עדיין מחכה ללינק לגבי התקציב של פת ולהוכחה שאני צבוע כי אמרתי שעודד גביש לא ישדרג אותנו.

RE: לא קרה כלום הפסדנו עוד משחק אלו הם חבלי הלידה של כל עולה - זאב רווח - 19-Oct-2014 2:08

אם הוא לא ישדרג אותנו אז למה לבזבז את כספי אלי שגב ?

RE: לא קרה כלום הפסדנו עוד משחק אלו הם חבלי הלידה של כל עולה - תומר חרוב - 19-Oct-2014 2:12

אי אפשר יותר,צריך לעשות לזה סוף.
השימוש במילה "מתחנגל" או כל ביטוי שמתייחס להומוסקסואלים בצורה מבזה או מזלזלת, או בכלל כולל התייחסות להעדפה מינית של אדם לא מקובלים בדיונים על אף במה. גם אם זה נעשה מתוך הקנטה תמימה. אני מבקש להפסיק עם זה.

לא קרה כלום הפסדנו עוד משחק אלו הם חבלי הלידה של כל עולה - טל.מ - 19-Oct-2014 2:12

אני לא אמרתי לגביו כלום. לא מכיר אותו. אתה קראת לי צבוע. אז או שתוכיח או שתהיה גבר ותתנצל.

RE: לא קרה כלום הפסדנו עוד משחק אלו הם חבלי הלידה של כל עולה - זאב רווח - 19-Oct-2014 2:16

אוקיי לפי הסדר
תומר קיבלתי מסירת המודעה הביטוי לא יחזור
טל.מ אני מתנצל

שבוע שעבר בפירוש התנגדת להבאתו של עודד גביש יוסי מזרחי הלך לפי הראש שלך והיום הפסדנו חחחח

לא קרה כלום הפסדנו עוד משחק אלו הם חבלי הלידה של כל עולה - טל.מ - 19-Oct-2014 2:17

אין מצב. תעבור על הפוסטים שלי. אתה מבלבל עם מישהו אחר.