מכבי נתניה
w.t.f .? אייל לטיפולך - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: w.t.f .? אייל לטיפולך (/showthread.php?tid=3259)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

RE: w.t.f .? אייל לטיפולך - אלדד - 04-Jan-2017 18:06

איך זה שהרוכשים החדשים של הפועל משתמשים במכירת השחקנים הנוכחיים לקניית הקבוצה? הנכסים של המועדון צריכים להיות של המפרק והנושים ולא של הקונים בדיוק כמו שהיה אצלנו. איך השחקנים (כמו מכירת שוינפלד) שייכים לקונים?
מה שהכי חשוב למפרק זה שהקבוצה תמשיך להתקיים בליגת העל במקום לדאוג לנושים ולהשיג ולהעביר להם כמה שיותר כספים, הכל הפוך, העיקר שהמפרק דאג שהפועל לא תיפגע מקצועית ולא שיחרר שום שחקן משמעותי ששווה כסף גדול
ובמנהלת אמרו שיורידו להם נקודות אם הם יגיעו לפירוק, אבל מספיק כניסה להקפאה בשביל להוריד נקודות

RE: w.t.f .? אייל לטיפולך - אלדד - 04-Jan-2017 21:02

אי אפשר להבין כלום מהתקשורת, איך מחקו להפועל את כל החובות בלי שום פירוק, הקונים קיבלו את הקבוצה בלי לשלם והם רק מחויבים לממן את התפעול, וכל הנכסים והשחקנים שייכים אליהם
אם מישהו הבין יותר טוב שינסה להסביר

RE: w.t.f .? אייל לטיפולך - amir - 04-Jan-2017 21:06

האמת לא ברור ואף אחד לא ממש יודע כרגע מה שברור שהחברה האלה פיקציה ובקיץ ליגה ג נראית קרובה מתמיד

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

RE: w.t.f .? אייל לטיפולך - אריאל - 04-Jan-2017 21:16

(04-Jan-2017 21:06)amir כתב:  האמת לא ברור ואף אחד לא ממש יודע כרגע מה שברור שהחברה האלה פיקציה ובקיץ ליגה ג נראית קרובה מתמיד

לא לכל קבוצה יש "אייל" משלה...Big Grin

RE: w.t.f .? אייל לטיפולך - פיליפצ'וק - 04-Jan-2017 21:18

יוני הללי לשלומי ברזל (דובר ההתאחדות): למה התעקשתם היום על 9 הנקודות?
שלומי ברזל: מה זאת אומרת, יש תקנון ברור.
הללי: אם עזרתם אז תעזרו עוד קצת, מה קרה?!
קופמן: מה זאת אומרת, לנתניה עזרו?
הללי: לא רלוונטי, זה משהו אחר.
קופמן: מה זאת אומרת משהו אחר, לא הבנתי?
הללי: עזוב נו, זה משהו אחר....

RE: w.t.f .? אייל לטיפולך - אלדד - 04-Jan-2017 21:21

אני פשוט בהלם שקבוצת ניסנוב בעד מיליון קיבלו את כל הנכסים (כל המכירות של השחקנים הבכירים כדוגמת שוינפלד עזרא אלטמן הרוש רייכרט וכו') ילכו אליהם ויצאו ברווח, בעצם הם מקבלים את כל ההשקעה של כבירי שבעצם לא שילם עליה, בעסקה סיבובית הפועל מקבלים את כל הנכסים ויש פה חוסר ספורטיביות
יש פה אי צדק הנושים נגזלו, הנכסים של הפועל שייכים לנושים והם לא יקבלו כלום, כי קופת המפרק ריקה
ואמיר אני לא בונה על זה, כי לגבי אופא הם יסתדרו ויפרסו את החוב לכמה שנים ויש להם מספיק נכסים כדי לשלם הכל
ומה שהכי מרתיח שאצלנו זה לא היה כך, אייל קנה (ושילם) את הקבוצה ללא נכסים והתחיל הכל מאפס

RE: w.t.f .? אייל לטיפולך - amir - 04-Jan-2017 21:25

(04-Jan-2017 21:21)אלדד כתב:  אני פשוט בהלם שקבוצת ניסנוב בעד מיליון קיבלו את כל הנכסים (כל המכירות של השחקנים הבכירים כדוגמת שוינפלד עזרא אלטמן הרוש רייכרט וכו') ילכו אליהם ויצאו ברווח, בעצם הם מקבלים את כל ההשקעה של כבירי שבעצם לא שילם עליה, בעסקה סיבובית הפועל מקבלים את כל הנכסים ויש פה חוסר ספורטיביות
יש פה אי צדק הנושים נגזלו, הנכסים של הפועל שייכים לנושים והם לא יקבלו כלום, כי קופת המפרק ריקה
ואמיר אני לא בונה על זה, כי לגבי אופא הם יסתדרו ויפרסו את החוב לכמה שנים ויש להם מספיק נכסים כדי לשלם הכל
ומה שהכי מרתיח שאצלנו זה לא היה כך, אייל קנה (ושילם) את הקבוצה ללא נכסים והתחיל הכל מאפס
אנחנו צריכים את אייל שיענה על זה הוא הפך למומחה לפירוק כל השאר מנסים להבין מה קורה שם לא כ"כ בהצלחה.

RE: w.t.f .? אייל לטיפולך - אריאל - 04-Jan-2017 21:30

לפי מה שאני מביו, להפועל היו חובות של בין 70 ל-100 מיליון ש"ח, רק בישראל.
נראה לכם שכל בעלי החוב ישתקו כשהמפרק יגיד שאין לו כסף לשלם והנכסים לא נשארים אצלו?

משהו פה לא יעבוד

RE: w.t.f .? אייל לטיפולך - amir - 04-Jan-2017 21:49

(04-Jan-2017 21:30)אריאל כתב:  לפי מה שאני מביו, להפועל היו חובות של בין 70 ל-100 מיליון ש"ח, רק בישראל.
נראה לכם שכל בעלי החוב ישתקו כשהמפרק יגיד שאין לו כסף לשלם והנכסים לא נשארים אצלו?

משהו פה לא יעבוד
הבנתי שהנושים הגדולים כמו לאן למשל מסודרים בערבות אישית של מני ויצמן.

w.t.f .? אייל לטיפולך - אלון - 04-Jan-2017 21:50

(04-Jan-2017 21:30)אריאל כתב:  לפי מה שאני מביו, להפועל היו חובות של בין 70 ל-100 מיליון ש"ח, רק בישראל.

משהו פה לא יעבוד

אז למה לא נשמע קולם?
אולי החובות הם לא גרנדיוזים כמו שמתארים אותם?
מה קורה עם השחקנים שלא יסכימו לקיצוץ? שוב ילכו לפירוק?
רב הניסתר על הגלוי כאן.

Sent from my iPhone using Tapatalk