מכבי נתניה
מחלקת הנוער לאן ?? לא בטוח שאוסידון קורא נכון את המפה - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: מחלקת הנוער לאן ?? לא בטוח שאוסידון קורא נכון את המפה (/showthread.php?tid=2480)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: מחלקת הנוער לאן ?? לא בטוח שאוסידון קורא נכון את המפה - פיליפצ'וק - 11-Oct-2015 7:38

פחים היינו ופחים נישאר.
זה לא גוטמן, כמו שזה לא היה גרנט, קשטן, נילסן, שרף והשד יודע עוד מי בעתיד.
כדורגל ישראלי זה לא מקצוענות, זה חובבנות.
נקסט....

RE: מחלקת הנוער לאן ?? לא בטוח שאוסידון קורא נכון את המפה - חזום חזום - 11-Oct-2015 8:27

שחקנים קודם עושים דריבל ורק אחכ שכבר מאוחר משחררים או מאבדים את הכדור.
מתי יבינו כמו שהבינו באירופה שהכדור יותר מהיר מכל שחקן ודריבל עושים רק כשאין ברירה.
אם הייתי מנהל מקצועי במחלקת הנוער הייתי נותן הוראה גורפת לכל המחלקות לשחק בנגיעה אחת עד שזה יהיה הרגל.
וכמובן כושר כושר כושר.

Sent from my A0001 using Tapatalk

מחלקת הנוער לאן ?? לא בטוח שאוסידון קורא נכון את המפה - עידן444 - 11-Oct-2015 9:24

(11-Oct-2015 1:00)ORENARIEL כתב:  גוטמן מאמן כושל... איפה חן עזרא , אלירן עטר , אבי ריקן, אחמד עאבד, רפאלוב , לפחות כמה מהם צריכים להיות בהרכב

הגענו למצב אחד ראוי במשך משחק אחד שלם נגד נבחרת חלשה שמדורגת במקום ה 114..
אלי גוטמן לך הביתה , לך תהרוס את הפועל.. מאמן פחדן

אורן, השמות לא משנים. אתה באמת חושב שזה היה שונה אם אלה היו משחקים ולא אלה. חפרו לנו דאבור דאבור והוא באמת היה מהפחות גרועים אבל התוצאה אותה תוצאה. אני הרגשתי אתמול שניר ביטון משחק לבד.
בכל מקרה רפאלוב פצוע, עטר ועזרא לא שווים זימון כרגע, לגבי ריקן היתה התלבטות ועאבד זומן עד כמה שאני יודע ולא בטוח שזה היה המקום והזמן לתת לו את הבמה. בכל מקרה אני שוב חוזר- שחקן זה או אחר זה לא מה שהיה משנה. מי שחושב שאנחנו שווים בבית כזה טופ 3 שיקום.

RE: מחלקת הנוער לאן ?? לא בטוח שאוסידון קורא נכון את המפה - amir - 11-Oct-2015 9:25

(11-Oct-2015 7:38)פיליפצוק כתב:  פחים היינו ופחים נישאר.
נקסט....
סליחה שחקת נגד קפריסין לא בדיוק מאריות היבשת שגם אין לה כמעט שחקנים מאירופה נבחרת ש8 שנים אתה מנצח אותה אז מה קרה פתאום?
נטו מאמן שבא בלי תוכנית משחק ולא יודע להגיב נכון ובזמן ראית אחרי השער הראשון הוא היה נראה מבוהל ומפוחד לא ידע את מי להוציא והפניקה בסוף מאיפה באה?

RE: מחלקת הנוער לאן ?? לא בטוח שאוסידון קורא נכון את המפה - ORENARIEL - 11-Oct-2015 9:45

עידן משחק הכי חשוב של הנבחרת בשנים האחרונות משחק ביתי במגרש ביתי מול נבחרת נחותה במקום 114, והגענו רק למצב אחד מהתקופה מסודרת, וכל השאר בעיטות מרחוק... במקום לשכב עליהם כל המשחק.. זה נשמע לך הגיוני?

גוטמן מאמן פחדן והגנתי מידי בדיוק כמו שהיה בנתניה.. לא היה לנו קישור יצירתי, חוץ מבן חיים.. והם לא שיחקו בונקר

RE: מחלקת הנוער לאן ?? לא בטוח שאוסידון קורא נכון את המפה - פיליפצ'וק - 11-Oct-2015 9:51

(11-Oct-2015 9:25)amir כתב:  
(11-Oct-2015 7:38)פיליפצוק כתב:  פחים היינו ופחים נישאר.
נקסט....
סליחה שחקת נגד קפריסין לא בדיוק מאריות היבשת שגם אין לה כמעט שחקנים מאירופה נבחרת ש8 שנים אתה מנצח אותה אז מה קרה פתאום?
נטו מאמן שבא בלי תוכנית משחק ולא יודע להגיב נכון ובזמן ראית אחרי השער הראשון הוא היה נראה מבוהל ומפוחד לא ידע את מי להוציא והפניקה בסוף מאיפה באה?

זו בדיוק הבעיה, מי זו קפריסין? מי זו ווילס? מי זו בוסניה? מי אנחנו???????
קפריסין זו מדינה באותו סדר גודל כמו שלנו ובעוד שנתיים-שלוש גם הם יעברו אותנו.
אנחנו שחצנים, יהירים, חושבים שהשמש זורחת לנו מהתחת, חושבים שהכדורגל הומצא בימק"א אבל כשמגיעים לת'כלס, אנחנו "עושים במכנסיים" כי יסודות הכדורגל הישראלי רעועים שלא לומר פגומים, מנטליות סוג ז'.
אז תחליף את גוטמן ותשים קונוס אחר, זה יעזור אתה חושב???
למה שלא נגיד את האמת ונפסיק לשקר את עצמנו, אנחנו מדינה שטובה בטכנולוגיה, במדע, בתורת הלחימה (אפילו השיר היחיד המאוס של הקהל מתקשר למלחמה ולא לכדורגל) אבל בחנ"ג בכלל ובכדורגל בפרט אנחנו פחות טובים שלא לומר פרמיטביים ודי שכונתיים בהשוואה לאירופאים ואנחנו צריכים להתנהל ולהתנהג בהתאם.
העיקר שיש כאן פרייארים בארץ שמשלמים לבינוניים האלה סכומים של "סטארים", בדיחה.

מחלקת הנוער לאן ?? לא בטוח שאוסידון קורא נכון את המפה - עידן444 - 11-Oct-2015 9:51

לאורן-
ברור שזה לא הגיוני!
אבל אני לא חושב שאם אחרים היו משחקים זה היה שונה.

לפיליפצוק-
עד אתמול ניצחת את קפריסין ב 63% מהמקרים והפסדת להם פעם אחת או פעמיים. לא צריך לזלזל אבל זו נבחרת שהיית חייב לנצח אתמול!

למרות שעל פי הקמפיין הזה הם טובים מאיתנו.

RE: מחלקת הנוער לאן ?? לא בטוח שאוסידון קורא נכון את המפה - פיליפצ'וק - 11-Oct-2015 10:01

(11-Oct-2015 9:51)עידן444 כתב:  לאורן-
ברור שזה לא הגיוני!
אבל אני לא חושב שאם אחרים היו משחקים זה היה שונה.

לפיליפצוק-
עד אתמול ניצחת את קפריסין ב 63% מהמקרים והפסדת להם פעם אחת או פעמיים. לא צריך לזלזל אבל זו נבחרת שהיית חייב לנצח אתמול!

למרות שעל פי הקמפיין הזה הם טובים מאיתנו.

אין דבר כזה בכדורגל חייב, יש צריך.
נבחרת של לוזרים פאקיונרים וחסרות מנטליות יודעת להיות אנדרדוגית מול נבחרות בכירות ולעקוץ מידי פעם כשיריבה לא במיטבה.
אתמול כשהיינו "על הנייר" פייבוריטים עשינו בנכנסים כי אנחנו לא יודעים להיות כאלה.
הבעיה היא לא מאמן למרות שאני האחרון שיסנגר על "הבלנדר" הזה, היא הרבה יותר מושרשת וקשורה לתקציבים, יסודות הכדורגל עוד בביה"ס, למידה למקצוענות ולא לחאפריות ועיגולי פינות.
וגם אם היינו מנצחים אתמול ומגיעים בסוף איכשהו לפלייאוף, יש ספק למישהו מה היתה התוצאה "במאניי טיים" בפלייאוף?!

מחלקת הנוער לאן ?? לא בטוח שאוסידון קורא נכון את המפה - עידן444 - 11-Oct-2015 10:10

לא. אין לי ספק. אגב, 7 שחקנים אתמול בהרכב היו מהקבוצה ״הכי מקצוענית בארץ״ מול נבחרת שרוב השחקנים שלה משחקים בליגה הקפריסאית שאני די בטוח שהרמה בה נמוכה מאשר בארץ.

RE: מחלקת הנוער לאן ?? לא בטוח שאוסידון קורא נכון את המפה - פיליפצ'וק - 11-Oct-2015 10:15

(11-Oct-2015 10:10)עידן444 כתב:  לא. אין לי ספק. אגב, 7 שחקנים אתמול בהרכב היו מהקבוצה ״הכי מקצוענית בארץ״ מול נבחרת שרוב השחקנים שלה משחקים בליגה הקפריסאית שאני די בטוח שהרמה בה נמוכה מאשר בארץ.

יש גם עניין של מחויבות לנבחרת, שחקנים מפונקים ומדושני עונג ואני מדבר בעיקר על יוצאי מכבי ת"א וליגיונרים למיניהם כי שם כיום הפינוק והכסף הגדול, מגיעים לנבחרת ו"עושים טובה" לעם.