מכבי נתניה
ברק בדש הוצע למכבי נתניה אבל אוסידון מסרב בגלל השכר ? - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: ברק בדש הוצע למכבי נתניה אבל אוסידון מסרב בגלל השכר ? (/showthread.php?tid=2351)

עמודים: 1 2 3 4 5 6

ברק בדש הוצע למכבי נתניה אבל אוסידון מסרב בגלל השכר ? - זאב רווח - 18-Aug-2015 23:13

חחחחחח היש טימטום גדול מזה ? להביא שחקן עגלה כמו ווקביץ' בלי לראות אותו בלי לבחון אותו על סמך גול שהתלבש לו בלי כוונה נגד אינטר והוא חי על הגול הזה כמו שפיגלר על הגול ההוא
יש אפשרות להביא את ברק בדש זאת הזדמנות חד פעמית לייצב בהתקפה את הקבוצה אי אפשר להבקיע שערים רק עם קשרים

אסור לפספס את ההזדמנות הזאת אם אפשר גם לנסות במקום את שמעון אבוחצירא או שחר הירש שנתנו חינם את רוני לוי ורונן גבאי תחת חוזה ולא קיבלנו כלום מחיפה

ברק בדש הוצע למכבי נתניה אבל אוסידון מסרב בגלל השכר ? - טל.מ - 18-Aug-2015 23:49

אתה חושב שנתניה מסוגלת לשלם את השכר של ברק בדש ...?

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: ברק בדש הוצע למכבי נתניה אבל אוסידון מסרב בגלל השכר ? - זאב רווח - 18-Aug-2015 23:51

אם היא יכולה לדבר על זגורי שאני כן אוהב כשחקן וודאי שהיא יכולה למצוא את הדרך להנחית כאן חלוץ כמו בדש או אבוחצירא אם יהיה כשיר

RE: ברק בדש הוצע למכבי נתניה אבל אוסידון מסרב בגלל השכר ? - פיליפצ'וק - 19-Aug-2015 0:03

למה בדש רווח?, בוא נלך על בן בסט, אם כבר להתפרע אז עד הסוף.

RE: ברק בדש הוצע למכבי נתניה אבל אוסידון מסרב בגלל השכר ? - זאב רווח - 19-Aug-2015 0:07

פילפצ'וק בדש הוצע למכבי נתניה על ידי מכבי ת"א זה לא שאני מתפרע וחולם עליו מכבי ת"א הציעו אותו לנתניה , ברור שנתניה לא יכולה לשלם את הסכומים שהרוויח אפילו בקריית שמונה אבל להשתתף בשכר אפשר לנסות להביא אם את זגורי מנסים אז לא עדיף חלוץ ? מה צריך יותר קשר או חלוץ ?

RE: ברק בדש הוצע למכבי נתניה אבל אוסידון מסרב בגלל השכר ? - אייל ס - 19-Aug-2015 0:13

זגורי זה ליגה אחת של השתתפות בעלות(הפועל כמעט משלמת רק שירד להם מהסד"כ והאמת לא מבין למה) ובדש(והייתי שמח שיצטרף) זה ליגה אחרת ובכל מקרה זה רלוונטי רק בסיטואציה של שחרור החלוץ הזר.

RE: ברק בדש הוצע למכבי נתניה אבל אוסידון מסרב בגלל השכר ? - פיליפצ'וק - 19-Aug-2015 0:14

המצב של בדש זה לא המצב של זגורי.
בדש לא מנודה ומבחינתו גם לשבת ביציע והעיקר שהמזומנים הרבים שהוא מקבל יזרמו לחשבון הבנק כל חודש.
לנתניה אין את היכולת להתקרב אפילו למה שהוא מקבל ולא נראה לי שמכבי ת"א תשלים כל כך הרבה.
במקרה של זגורי הפערים הרבה יותר קטנים, זגורי הרבה יותר לחוץ וגם הפועל ולדעתי העיסקה תיסגר.

RE: ברק בדש הוצע למכבי נתניה אבל אוסידון מסרב בגלל השכר ? - זאב רווח - 19-Aug-2015 0:18

מדברים שווקוביץ' ישוחרר אז יאללה במקום הכסף שהיה צריך ללכת לזגורי + הכסף שחוסכים מעידו לוי שיביאו את בדש

ברק בדש הוצע למכבי נתניה אבל אוסידון מסרב בגלל השכר ? - אלון - 19-Aug-2015 1:33

לא מבדש תבוא הישועה...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

RE: ברק בדש הוצע למכבי נתניה אבל אוסידון מסרב בגלל השכר ? - זאב רווח - 19-Aug-2015 10:43

יש לך חלוץ יותר טוב ? זה הכי טוב שאפשר להביא והוא לא תופס משבצת של זר , בזמן הזה אפשר לחפש עד ינואר שייכנס טיפה כסף גם מציאעס כמו קיודה באפריקה