מכבי נתניה

גירסה מלאה: שמעון הרוש סיכם עקרונית במכבי נתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
די די כבר נודניק. היה לי יום קשה בעבודה למה אתה מפריע לצחוק ?

חוץ מזה אני ספרתי כבר לא מעט כאלה שאמרו בדיעבד שטל מ צדק . יש לי את זה מודפס וממוסגר במשרד.
(11-Jun-2014 22:22)טל.מ כתב: [ -> ]
(11-Jun-2014 22:05)amir כתב: [ -> ]
(11-Jun-2014 21:54)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(11-Jun-2014 21:34)amir כתב: [ -> ]: יניב טוכמן, מערכת וואלה! ספורט
רק לפני יומיים הרוש לא היה בתכניות מאחר שהבלם סופיאן שרפה היה אמור להצטרף ביחד עם המגן השמאלי הקפריסאי אנתוני סקראמוצ'ינו. לאחר ששרפה ירד מהפרק החליט המאמן יוסי מזרחי לוותר גם על סקראמוצ'ינו וכך נסללה הדרך להחתמתו של הרוש .
את זה הבנתם?

כן, הבנו שיוסי מזרחי הלך על תוכנית ב'.
אתה יכול להבטיח שהמגן הקפריסאי הזה היה בינגו?
אתה יכול להבטיח שהבלם הצרפתי הזה הוא לא כמו הפורטוגלי הבלוף שהיה פה?
אנחנו כבר בטוחים שהרוש הוא נפילה?
היה בשוק מגן שמאלי פנוי יותר טוב?
יוסי מזרחי ייבחן וימדד על הסגל שאותו הוא טרם סיים לבנות במשחקים בעונה, הבאה, ולא כעת ע"י חפרנים משועממים בפורום.
במשפט האחרון אתה מתכוון לעצמך?
אני שאלתי באמת כדי להבין האם זו הייתה שליפה מהמותן כי לנו פימפמו כל הזמן שהרוש כבר סגור או שיש לך הסבר אחר לידיעה ?
התגובה שלך לא קשורה לכלום ואל תשים לאנשים משפטים בפה אם אני רוצה לתקוף מישהו אני לא הולך מאחורי הגב .
יכול להיות שטל מ צדק כל הזמן?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

טל מ כבר צודק שנים אבל נורא נוח לא להקשיב לו.

אתה צודק רק לגבי השם שלך וגם זה בספק!
יאללה יאללה .. תתרגל . טל מ צודק.
אתה טל מ 0 מעביר רק ביקורת כאילו אימנת לפחות 20 שנה בפרמייר ליג
מה אתה מבין יותר טוב מיוסי מזרחי ושי הולצמן ? יש לך אחריות בכלל על מה שיוצא לך מהמקלדת ? במקום לחשוב איך ומה לעשות שהקבוצה תתקדם אתה מוריד ביטחון לאוהדים כאילו איזה טרגדיה נעשתה בשחרור של פינאס , למה מי זה פינאס ??
אז האוהדים מגיעים למגרש רועדים במאני טיים כי טל מ הוריד להם תביטחון ..תאמין לי אני זבל ואפס. אני לא מצליח להבין איך מוכרים לי מנוי ..
מילא אני מבין יותר ממזרחי והולצמן .. איך אני מבין יותר ממך לא ברור לי .. זה בטח הסדנאות שמוריניו העביר לי במייל.
לך תחפש מי ינענע לך טל מ

מה שראיתי כדורגל בחיים מכל הצורות בכל הסגנונות לא תראה עוד 3 פעמים גם אם כל פעם תחיה עד 120

אמרתי לך אתה בן אדם שרואה כל הזמן שחור
(12-Jun-2014 0:57)זאב רווח כתב: [ -> ]לך תחפש מי ינענע לך טל מ

מה שראיתי כדורגל בחיים מכל הצורות בכל הסגנונות לא תראה עוד 3 פעמים גם אם כל פעם תחיה עד 120

אמרתי לך אתה בן אדם שרואה כל הזמן שחור

אתה אמרת לי ??? אופיר אמר לי פיליפצ׳וק אמר לי אלימלך אמר לי. אתה אל תתהדר בנוצות לא שלך.

לגבי מה ראית מה לא ראית ..למה זה מעניין ? כולנו ראינו. במה אתה מיוחד ?
אסביר לך מה מיוחד

במכבי נתניה ראיתי אותה בכל צורותיה הגדולות והקשות באימונים כשאני בורח מהעבודה שלא לפספס אימון של מכבי נתניה אמת בתקופה הגדולה לא עכשיו
במשחקים בארגנטינה של ריברפלייט אם לא ראית כדורגל בארגנטינה לא ראית כדורגל כנ"ל בברזיל - אי אפשר להסביר רק לחוות את החוויה !

לא יודע מה אומרים לך אחרים אבל אתה כל הזמן בדיפרסיה וחוזר כמו מנטרה על שחרור פינאס כאילו שאתו לא ירדנו ליגה
סתם ככה בשביל הכיף שלך אתו היינו לוקחים אליפות ? בעונה הבאה בארץ הוא זר סוס מת צריך לשלם עליו מס הכנסה כמו ישראלי על זה אתה לא חושב ? מה יש לך מפינאס זה מזה תחיה קצת !!!
זה מהדיכאון
עד כדי כך התאהבת במגן הזה פינאס ?
מה היה קורה אם היית רואה את ישעיהו גל ? או גדי מכנס ? יוסי יונה ? מומו שירזי ? שמעון מנחם ? עזוב שמעון מנחם היה רק הגנה ומהירות ....
בצד השמאלי היה את שרגא בר לא סתם עבד בחברת הגז סופרגז היו לו מבערים בתחת , זוהר סולומון , פיזה אח איזה מגן נפלא היה פיזנטי

פינאס לא מגיע אפילו למגינים שבאו אחר כך לא משנה באיזו תקופה
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's