מכבי נתניה

גירסה מלאה: לא עוצרת: נתניה סיכמה עם סופיאן שרפה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
לא עוצרת: נתניה סיכמה עם סופיאן שרפה

מוטי פשכצקי | 10:00 | 10.06.14
הבלם הצרפתי צריך להגיע להסדר עם אומוניה. בן שושן יגיע?

שרפה, בקרוב בישראל
סופיאן שרפה, הבלם הצרפתי של אומוניה ניקוסיה, סיכם עקרונית לשנתיים במכבי נתניה. עם זאת, השחקן יחתום רק אם ישיג בחינם את שחרורו מהקבוצה הקפריסאית שלא שילמה לו כבר ארבעה חודשים - כך עולה משיחה שקיים הבוקר שרפה (שלישי) עם ראשי המועדון.

חולים על כדורגל ישראלי? היכנסו לעמוד המיוחד>
שרפה ייפגש היום עם ראשי אומוניה ניקוסיה וידרוש לקבל את כרטיס השחקן בחינם, כאשר ככל הנראה יוותר על שתי משכורות מתוך הארבע שחייבים לו. "אנחנו קרובים מאוד להגיע איתו להסכם", אמר אחד מבעלי נתניה, אלי שגב. על מועמדותו של שרפה למכבי נתניה השחקן פורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
שיהיה בהצלחה.
זה דבר שאנחנו יודעים כבר מלפני כמה ימים

קודם שישוחרר מהקבוצה. וגם בקשר לבן שושן ולמגן שברח לי שמו

עד שאין חתימה שום דבר לא סגור
שיטות פשכה להשגת כותרות...
שיטות פשכה למחזר כותרות... "אחד מבעלי המועדון, יוסי מאור, החליט לעזוב סופית ואינו מעורב בנעשה בקבוצה. מאור עדיין מחזיק ב-25 אחוזים וישנה אפשרות לשני הבעלים האחרים, אלי שגב ושמעון גונן, לרכוש את חלקו תמורת מיליון שקלים. ההערכה היא שעזיבתו של מאור תשפיע על תקציב הרכש שיינתן למזרחי."
אני לא חושב שהוא שונה מכל כתב אחר כלכלי/ חדשותי.
כנראה שהם מקבלים פר כתבה בלי קשר לאיכות...
מישהו צריך למלא את דף הבית בכל זאת.
אבל מה יש חדש בכתבה כל שחקן מקבל שברולט

Sent from my iPhone using Tapatalk
פששש שברולט סחטיין חיים בר הנחה על לנצ'יה לא קיבל ...
אולי זאת אחת הרעות של הכדורגל הישראלי שמפנקים יותר מדי את השחקנים אז למה להם להשקיע ? אבל גם אין ברירה אם אתה רוצה להשתייך למועדון הגדולות אז צריך גם את הדבר הזה

מה אתם עולים חדשים ? זה עונת המלפפונים עד המונדיאל יהיו תמיד כתבות ממוחזרות אין ברירה וכשיש פרט נוסף הכי קטן יוצאים בכתיבה עם סגנון אחר כשרק הידיעה הקטנה משנה את הכתבה במהותה אז באתר שלי המצאתי מהראש גם מו"מ בשביל לקבל תגובות מההנהלה לחיוב או לשלילה ככה זה כשאתה צריך לרענן את האתר חחח
חטף עצבים הצרפתי ולא יגיע ...
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fo...61&lang=HE

אולי הוא עוד ירגע בהמשך.
עמודים: 1 2
Reference URL's