מכבי נתניה

גירסה מלאה: לא התלהבתי מבן סהר מלכתחילה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
אם יגיעו בן שושן ותומר אזולאי אנחנו מסודרים בהתקפה .
לגבי הקישור עדיין חסרים לי 2 שחקני קישור התקפי אם יביאו זר אהלן וסהלן משמע הוא צריך להיות לפחות טוב יותר מישראלי , אם לאו חבל לפספס את סנטיהו סולליך שהוא שחקן חופשי , או חנן ממן חופשי , סיראז' נאסר חופשי .

אף אחד מהם לא סגור

בכל מקרה יש לנו ( אם יסגור שארפה ) בלם זר , קשר אחורי זר ( סראנסה ) וחלוץ קיודה זר .

יש עדיין מקום ל 2 זרים , אם שמעון הרוש חותם אין צורך במגן שמאלי זר , מה שנשאר זה מקומות בעמדת בקישור הקדמי . אולי יחתימו רק 4 זרים ?
לו אני מחליט : לויטה , הרוש , שארפה ,לוי , חדד , ז'אן , סראנסה , ערן לוי , חנן ממן , בן שושן , תומר אזולאי .
מחליפים : דאבור , חסן , הבלם הצעיר ההוא מטוברוק , פרץ , צלישר , סולליך , אלירן שריקי , עידן שריקי , קיודה .
קיודה שחקן הרכב פותח ולא שחקן מחליף. הוא לא פחות טוב מבן שושן או מאזולאי.
בנוסף עדיף גוזלן על אזולאי

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
אזולאי שחקן חלש ולא יודע אם ליאור ז׳אן מתאים ,לקישור סוויסה יכול ליהיות מתאים ולעמדת החלוץ לצד קאיודה צריך חלוץ טוב עם ניסיון דודו ביטון לדוגמא .
יש הרבה שחקנים שחבל עליהם גאדיר,מוגרבי,אלמוג בוזגלו,שון מלכה מהפועל,דיא סבע,אור אוסטויינד,תמיר כהן, שחקנים בהחלט טובים חלקם צעירים עם פוטנציאל שבעוד שנה של שיפשוף יכולים לקחת את הקבוצה גבוה.בעוד שנה שנתיים נשמע על כמה מהם שהם מבוקשים כמו קני סייף ורייכרט שאף אחד לא שמע עליהם כמו השנה,חבל צריך לקנות אותם עוד לפני הפריצה
אזולאי ובן שושן לא יבואו לנתניה בשביל לשבת על הספסל צאו מזה , עם קיודה בהתחלה אתה יכול לתת לו לשבת על הספסל
רון לגבי כל מי שהזכרת זה שחקנים שעדיין לא פרצו לתודעה אבל אתה צריך ליד ערן לוי שחקן קישור עם ניסיון וברמה גבוהה להביא את אוייסטנד או דיע סבע שיעלו מהספסל כן אבל לא כשחקני מפתח כי לשחקנים צעירים יש המון עליות וירידות במשחק
חוץ מזה למה שאנחנו מכבי נתניה נבזבז עונה בשביל לקדם שחקן שאחרי זה יגיד לך אני רוצה לקבוצה "גדולה" או לחו"ל ... חנן ממן בשל כמעט אמרתי ברוך ממן , יש בעלים שמשקיע המון כסף בסגל לא צריך לבזבז כל כך המון בשביל ליפול עונה שלמה על מנת לקדם שחקן , אותו הדבר סולליך הוא כיכב בעכו ויכול להצליח בענק הוא רעב אחרי 3 שנים של דיכדוך אני מאמין שהעונה הוא יתן עונה טובה
Reference URL's