מכבי נתניה

גירסה מלאה: אני מקווה מאוד שלא יושאל אף שחקן בלי אופציה לרכישה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
(09-Jun-2014 15:31)תומר חרוב כתב: [ -> ]מה זה לקחת? לכמה שנים חתומים אצלך? אם עונה הבאה מישהו רוצה לקנות אותם מי מקבל את הכסף?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

קודם כל הם השחקנים של המועדון והמועדון מחליט אם הוא רוצה למכור אותם או לא ועכשיו כשיש בעלים עברו הימים של מכירת שחקנים לקבוצות אחרות בארץ ככה לפחות טען אלי שגב.
במידה וימכרו לחו"ל אני מניח שכל צד ייקבל את החלק שלו עפ"י ההסכם ביניהם.
מה שחשוב הוא שהמועדון נהנה משחקנים איכותיים שגדלים בעיר ולא משביח שחקנים צעירים למועדון אחר בעיר אחרת.
..תומר אין לך מה לשאול אף אחד פה לא ממש יודע כנראה שרק כשיהיה להם ביקוש נדע.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
(09-Jun-2014 15:45)amir כתב: [ -> ]..תומר אין לך מה לשאול אף אחד פה לא ממש יודע כנראה שרק כשיהיה להם ביקוש נדע.

וגם אז לא בטוח נדע....
(09-Jun-2014 15:41)אופיר34 כתב: [ -> ]תומר, תאמין לי שההסכם בין שגב לאיזיקוביץ יותר סודי מסודות הגרעין שלנו....
מלבד העובדה שיש לנו איזשהי זכות ראשונים לקבל שחקנים מטוברוק אף אחד באמת לא יודע ולא מכיר את האותיות הקטנות בהסכם הזה (ונראה לי שרב ההסכם הזה זה אותיות קטנות....)

זה מה שאני אומר. בעיקרון, יכול להיות שגם במקרה הזה יוצא שאנחנו משגיחים שחקן בשביל מישהו אחר.

(09-Jun-2014 15:46)תומר חרוב כתב: [ -> ]
(09-Jun-2014 15:41)אופיר34 כתב: [ -> ]תומר, תאמין לי שההסכם בין שגב לאיזיקוביץ יותר סודי מסודות הגרעין שלנו....
מלבד העובדה שיש לנו איזשהי זכות ראשונים לקבל שחקנים מטוברוק אף אחד באמת לא יודע ולא מכיר את האותיות הקטנות בהסכם הזה (ונראה לי שרב ההסכם הזה זה אותיות קטנות....)

זה מה שאני אומר. בעיקרון, יכול להיות שגם במקרה הזה יוצא שאנחנו משגיחים שחקן בשביל מישהו אחר.

מה זה משגיח??? הוא יהיה בנתניה ואם הוא יהיה טוב הוא ייצא לחו"ל ואז זה כבר לא מעניין אותי כי הוא לא יישחק נגדי.
במקרה של השאלה מחיפה, אני משביח ומשדרג שחקן צעיר ומוכשר שאחר כך יבוא ויישחק נגדי וייתן לי בראש, איפה פה ההשוואה בכלל???
ונניח שאתה קבוצה לא כזאת עשירה ויש לך הזדמנות לשדרג את עצמך לעונה שתיים מבחינת הישגים קהל וכו וכדי לעשות את זה אתה צריך להשאיל את לוגסי/ גוזלן לשנתיים ? אתה מפחד שהוא יתן לך בראש בשנה השלישית ? בכל העולם משאילים שחקנים ורק פה עושים מזה טרגדיה.
ומה תעשה עם יבוא ג'ורדי לשחקן ויסגור איתו ? מה תעשה אם יגיד לך השחקן אני החלום שלי זה מכבי ת"א אני רוצה לשחק בליגת האלופות?

אנשים כאן כנראה טרם הפנימו שיש למועדון עכשיו בעלים.
ג'ורדי יכול לעשות מה שהוא רוצה אך בסופו של דבר בלי שיחרור של אלי שגב השחקן לא יילך לשום מקום.
בנתיים במבחן הראשון של שגב (קאיודה) הוא לא איכזב.
ולגבי השאלה של החכמולוג, מי שמשאיל שחקנים אלו קבוצות קטנות בלי בעלים רציני (טביב) או בלי בעלים בכלל שאין להן אפשרות לרכוש שחקנים ויכולות במקרה הטוב רק לממן את שכרו או חלק ממנו.
מכבי נתניה נכון לשנת 2014 עם תקציב 5-6 בליגה יכולה להרשות לעצמה לרכוש שחקנים ולא להשביח שחקנים מבלי לקבל אופציה לרכוש אותם.
(09-Jun-2014 16:08)פיליפצוק כתב: [ -> ]אנשים כאן כנראה טרם הפנימו שיש למועדון עכשיו בעלים.
ג'ורדי יכול לעשות מה שהוא רוצה אך בסופו של דבר בלי שיחרור של אלי שגב השחקן לא יילך לשום מקום.
ולגבי השאלה של החכמולוג, מי שמשאיל שחקנים אלו קבוצות קטנות בלי בעלים רציני (טביב) או בלי בעלים בכלל שאין להן אפשרות לרכוש שחקנים ויכולות במקרה הטוב רק לממן את שכרו או חלק ממנו.
מכבי נתניה נכון לשנת 2014 עם תקציב 5-6 בליגה יכולה להרשות לעצמה לרכוש שחקנים ולא להשביח שחקנים מבלי לקבל אופציה לרכוש אותם.

אני אתעלם מהעובדה שאתה גזען כי קראת לי חכמולוג בגלל שאני שחור -
מכבי נתניה לא עם כזה תקציב שיכולה להרשות לעצמה את כל מה שאתה חושב. תראה איך העלבת את בן שהר היום. אין לי שום בעיה עם מושאלים ומשביחים. ממילא היום שחקן אצלך מחרתיים הוא במקום אחר.

דרך אגב - מישהו יודע האם היתה לנו אופצית רכישה על אקסברד ?
(09-Jun-2014 16:18)טל.מ כתב: [ -> ]
(09-Jun-2014 16:08)פיליפצוק כתב: [ -> ]אנשים כאן כנראה טרם הפנימו שיש למועדון עכשיו בעלים.

אני אתעלם מהעובדה שאתה גזען כי קראת לי חכמולוג בגלל שאני שחור -
מכבי נתניה לא עם כזה תקציב שיכולה להרשות לעצמה את כל מה שאתה חושב. תראה איך העלבת את בן שהר היום. אין לי שום בעיה עם מושאלים ומשביחים. ממילא היום שחקן אצלך מחרתיים הוא במקום אחר.

דרך אגב - מישהו יודע האם היתה לנו אופצית רכישה על אקסברד ?

אני לא חושב שבן שהר במצבו, שווה יותר ממה שהציעו לו.
המועדון כמדיניות לא משאיל שחקנים בלי אופציה לרכישה ועד כמה שידוע לי מדיניות זו לא השתנתה וטוב שכך.
ולמועדון קיימת אופציה על אקסברד אבל הם לא מתכוונים לממשה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's