מכבי נתניה

גירסה מלאה: דודו ביטון!
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
אני שומע בכל פורום ובכל טוקבק שני את השם דודו ביטון, דודו ביטון כשחקן שההנהלה והאוהדים רוצים.
אני יודע שדוד ביטון היום מסיים את העונה באלקורקון וחוזר אוטומטית לליאז' שם יש לו חוזה.
במקרה של ארבייטמן למשל אני יודע שמבחינתו זה רק עניין של חוזה טוב וארוך והוא חוזר.
במקרה של שפונגין ומליקסון זה עדיין לנסות למצוא ברגע האחרון קבוצה אחרת בבלגיה או במקום אחר בחו"ל.
במקרה של בן בסט וחמד זה ממש לא לחזור.
טל בן חיים ישחק בשנה הבאה בארץ כמעט בוודאות בחיפה.
לגבי ביטון לא שמעתי כלום, די עמום ושקט האיש בתקשורת, גם לדעתי נתניה היא היחידה שמתעניינת.
(07-Jun-2014 15:10)פיליפצוק כתב: [ -> ]אני שומע בכל פורום ובכל טוקבק שני את השם דודו ביטון, דודו ביטון כשחקן שההנהלה והאוהדים רוצים.
אני יודע שדוד ביטון היום מסיים את העונה באלקורקון וחוזר אוטומטית לליאז' שם יש לו חוזה.
במקרה של ארבייטמן למשל אני יודע שמבחינתו זה רק עניין של חוזה טוב וארוך והוא חוזר.
במקרה של שפונגין ומליקסון זה עדיין לנסות למצוא ברגע האחרון קבוצה אחרת בבלגיה או במקום אחר בחו"ל.
לגבי ביטון לא שמעתי כלום, די עמום ושקט האיש בתקשורת, גם לדעתי נתניה היא היחידה שמתעניינת.

לגבי הפיסקה על ט-ב-ח הוא לא יבוא לחיפה כי בניון שם והם לא מדברים סוג של צ׳ילבות אז ברגע שבניון חתם בחיפה כנראה נסגר הסיפור של טל בחיפה מה שאומר שנשאר חריץ קטן בדלת שלנו בשביל שהוא יכנס

Sent from my iPhone using Tapatalk
לגבי ביטון לדעתי העיתונות מתעניינת וגם האוהדים. אני לא בטוח שנתניה.
(07-Jun-2014 15:39)זיו פלם כתב: [ -> ]
(07-Jun-2014 15:10)פיליפצוק כתב: [ -> ]אני שומע בכל פורום ובכל טוקבק שני את השם דודו ביטון, דודו ביטון כשחקן שההנהלה והאוהדים רוצים.

לגבי הפיסקה על ט-ב-ח הוא לא יבוא לחיפה כי בניון שם והם לא מדברים סוג של צ׳ילבות אז ברגע שבניון חתם בחיפה כנראה נסגר הסיפור של טל בחיפה מה שאומר שנשאר חריץ קטן בדלת שלנו בשביל שהוא יכנס

לא חשבתי על עניין בניון ואני לא חושב שזה יהווה עד כדי כך מכשול.
בכל אופן אני לא רואה את נתניה משלמת לו את מה שהוא רוצה.
לגבי ביטון, השקט בגיזרה שלו מלמד שכנראה אין לו כוונה לחזור לישראל בכלל בשלב זה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אם מיוחס לא בטוח שנתניה מתעניינת יש סיכוי שבפועל זה הפוך.
והדיסקרטיות טובה לשני הצדדים.
הבחור תחת חוזה התעניינות בתקשורת תייצר תג מחיר

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
איך אי הידיעה שלי יוצרת אפשרות ... אל תתלה בזה תקוותWink
פשוט מאוד.
ככל שאין התייחסות ויש שקט יש יותר סיכוי שהוא ישחק אצלנו.
ולפי שיטתך צריך רעש תקשורתי שמתייחס לעניין כלומר אין סיכוי שיגיע.
לזה התכוונתי בהפוך.

הנה עם דודו היה רעש תקשורתי ובכל זאת הוא פה .
במקרה של דודו הרעש לא כפי הנראה ממכבי נתניה ואם כן זה היה במטרה לייצר שקט לאלו שרצו לשמוע על החתמות עכשיו.
ביטון וסוכנו ממושמעים ולא מייצרים רעשים בכדי לא לפגוע במו"מ

כל עוד אתה מאמין בזה אז סבבה Smile
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's