מכבי נתניה

גירסה מלאה: נפתח השוק
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
השוק שהיה רדום עד עכשיו, לדעתי ייפתח עכשיו אחרי החתימה של בניון בחיפה.
צפו להרבה החתמות בשבועיים הקרובים, גם בנתניה.
הקבוצות עוד מעט מתחילות את האימונים וככל שנתקרב למועד פתיחת האימונים כך יגבר קצב ההחתמות.ברגע ששחקנים ללא קבוצה יראו שקבוצות מתחילות לסגור סגלים הם יאלצו להתפשר דבר אשר יגביר את קצב ההחתמות.
בלי קשר,מעניין איך יהיה בניון בחיפה-כמו ברקוביץ ורביבו שבאו לסיים כאן קריירה,או שיסחוף את חיפה לעונה מופלאה?
קשה לי להאמין שבניון עדיין יכול לסחוף קבוצה. לא יודע לגבי היכולת אבל מנטלית כבר שנים שהוא שחקן משלים בקבוצות ולא ממש מצליח לסחוף בנבחרת למרות ששם גם כשהיה בשיאו זה יותר בגללם ופחות בגללו. חצי מיליון דולר נשמע לי המון כסף בשביל שחקן בגילו וביכולתו.
(06-Jun-2014 23:46)טל.מ כתב: [ -> ]קשה לי להאמין שבניון עדיין יכול לסחוף קבוצה. לא יודע לגבי היכולת אבל מנטלית כבר שנים שהוא שחקן משלים בקבוצות ולא ממש מצליח לסחוף בנבחרת למרות ששם גם כשהיה בשיאו זה יותר בגללם ופחות בגללו. חצי מיליון דולר נשמע לי המון כסף בשביל שחקן בגילו וביכולתו.

מסכים,נראה לי הביאו אותו יותר בשביל מכירת מנוים כדי למלא(עד כמה שאפשר) את ״סמי עופר.
(07-Jun-2014 0:33)אלון כתב: [ -> ]
(06-Jun-2014 23:46)טל.מ כתב: [ -> ]קשה לי להאמין שבניון עדיין יכול לסחוף קבוצה. לא יודע לגבי היכולת אבל מנטלית כבר שנים שהוא שחקן משלים בקבוצות ולא ממש מצליח לסחוף בנבחרת למרות ששם גם כשהיה בשיאו זה יותר בגללם ופחות בגללו. חצי מיליון דולר נשמע לי המון כסף בשביל שחקן בגילו וביכולתו.

מסכים,נראה לי הביאו אותו יותר בשביל מכירת מנוים כדי למלא(עד כמה שאפשר) את ״סמי עופר.

נכון, אבל מי יקנה מנוי בשבילו?
אם אתה אוהד אמיתי ממילא תקנה מנוי ואם אתה אוהב את בניון אז בשביל הגימיק תבוא למשחק או שנים, אבל מנוי????
מה שבטוח שמכבי תא התחזקה מאוד עם ההחתמה של בניון.
זה כמעט קונה להם אליפות נוספת
(07-Jun-2014 9:10)אריאל כתב: [ -> ]
(07-Jun-2014 0:33)אלון כתב: [ -> ]

נכון, אבל מי יקנה מנוי בשבילו?
אם אתה אוהד אמיתי ממילא תקנה מנוי ואם אתה אוהב את בניון אז בשביל הגימיק תבוא למשחק או שנים, אבל מנוי????

עם הכניסה לסמי עופר החתמת בניון וקולות שמכבי חיפה חוזרת זה יכול לגרום להרבה מתנדנדים לעשות מנוי.אני די בטוח שהשיקול הוא שיווקי הרבה יותר ממקצועי,לא זוכר מתי בניון סיים 90 דקות,בניון בכושר הנוכחי שלו לא יכול לתרום מקצועית הרבה לחיפה.
לא רק שמקצועית הוא לא יתרום.
בשל מחירו הוא בעצם בא על חשבון שני שחקנים טובים.
התקציב לא יגדל ולכן חיפה נחלשו
למה לא יתרום ? יוסי יכול בשקט לשחק שעה כדורגל הוא לא שכח ו לליגה שלנו זה מספיק העניין הוא שהוא קיבל חוזה גם לשנה הבאה שזה יכול להיות בעייה לי נראה שבסוף העונה הזאת הוא יפרוש לא רואה אותו רץ בן 36 ב40 מעלות במשחק נגד הפועל עכו.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
יוסי שחקן חלש מאוד
אין לו את זה , בסנטנדר הוא היה טוב, מאז הוא זוועה.
איטי מסורבל , מפסיד בכל עימות
עמודים: 1 2 3
Reference URL's