מכבי נתניה

גירסה מלאה: משעמם
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
מכיון שאני מניח שהחכמולוג זה אני - אז לסעיף 2 אתה צודק. כל הכבוד להנהלה שלקחה הימור מתוך הבנה שערכו של השחקן יעלה מונים בשנה הבאה.
סעיף 3 לא מעניין אותנו. אמרת שאף קבוצה לא החתימה עד עכשיו וקיבלת תשובה שדווקא כן החתימו ועם דוגמאות.אז עכשיו אתה בא ואומר מי רוצה לשחק בביתר ותיכף תגיד שבקרית חיים אין מים חמים ויואב כץ קמצן..
3. ברור לי שהצוות המקצועי רוצה להחתים שחקנים ולהצליח אבל יש מצב שהוא קפץ גבוה מעל הפופיק ויצר סחרחורת של סירובים. זה הזכיר לי את הנסיון המשעשע של יאמר להחתים את בקהאם.
4. לגבי טופי - המאמן לא רוצה אותו - זכותו .מאמן שיודע שהוא יצטרך להחליף חצי סגל אמור לעניות דעתי הלא קובעת או לסגור עם מחליף מראש או לסמן לעצמו קודם כל מי הם שחקני ליגת על לגיטימיים וטופי הוא כזה, ואותם אם בכלל להחליף אחרונים . ללכת ולהחליש את הקבוצה ולגרום לצורך לקנות עוד שחקן שהוא וסוכנו ישבו ויסחטו אותך לא נראה לי הכי חכם.
(03-Jun-2014 14:41)טל.מ כתב: [ -> ]מכיון שאני מניח שהחכמולוג זה אני - אז לסעיף 2 אתה צודק. כל הכבוד להנהלה שלקחה הימור מתוך הבנה שערכו של השחקן יעלה מונים בשנה הבאה.
סעיף 3 לא מעניין אותנו. אמרת שאף קבוצה לא החתימה עד עכשיו וקיבלת תשובה שדווקא כן החתימו ועם דוגמאות.אז עכשיו אתה בא ואומר מי רוצה לשחק בביתר ותיכף תגיד שבקרית חיים אין מים חמים ויואב כץ קמצן..
3. ברור לי שהצוות המקצועי רוצה להחתים שחקנים ולהצליח אבל יש מצב שהוא קפץ גבוה מעל הפופיק ויצר סחרחורת של סירובים. זה הזכיר לי את הנסיון המשעשע של יאמר להחתים את בקהאם.

יצא משהו חיובי מ"המבקר הבלתי נלאה", אפשר לסגור את השירשור.
תקרא את סעיף 4 ותחכים.
(03-Jun-2014 14:45)טל.מ כתב: [ -> ]תקרא את סעיף 4 ותחכים.

מה שהכי אבסורד הוא שאחרי שיוחתמו אתה תתחיל לבקר את מהות ההחתמות, בעצם אתה כבר התחלת לבקר עוד לפני שהוחתמו, ראה ערך הברזילאי.
ביקרתי את הברזילאי או שאתה מתקשה בהבנת הנקרא ?
אפשר להביא את יניב קטן הוא פנוי.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
(03-Jun-2014 15:24)טל.מ כתב: [ -> ]ביקרתי את הברזילאי או שאתה מתקשה בהבנת הנקרא ?

מבוגר, אולי לא שווה את ההשקעה הן חלק מהאמירות שלך שעלו לי ככה בשלף.
(03-Jun-2014 14:00)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(03-Jun-2014 13:45)ORENARIEL כתב: [ -> ]פיליפצ'וק מה זה משנה אם הם חתמו כבר במקום אחר? זה ציטוט מכתבה שפורסמה וכתוב שהשחקנים סרבו לנתניה - משמע לא רוצים ולא מעוניינים לשחק בנתניה

מי כתב את זה? אתה מאמין לכל מה שכתוב?
מה הסיבה שסירבו? אולי כי ההצעה הכספית לא התאימה, לגיטימי לחלוטין, מפה ועד להפוך את זה "ללא רוצים לשחק בנתניה" המרחק גדול.
גם היה כתוב שהקבוצה קרובה להחתים 10 שחקנים מאז פתיחת שוק ההעברות, אז מה? זה אומר שזה נכון?
בוא תלמד משהו אתה, טל מ. וכל הפנטזיונרים וההיסטריים, אף ליגיונר לא יחזור לארץ אלא אם יקרו אחד משני הדברים הבאים:
1. הצעה כספית מטורפת + חוזה ארוך טווח שהוא לא יוכל לסרב.
2. חוסר הצעות מחו"ל
בכל "סנאריוו" אחר ליגיונרים לא יחזרו לכאן (לשום קבוצה) אז כדאי שתפסיקו לחכות.

זה אותו דבר... סירוב של שחקן בגלל סיבות ותנאים שונים. לא בגלל שנתניה זה מועדון קטן.
סרבו להצעה הכספית או לא הציעו חוזה ארוך טווח.
חמוד .. אל תמציא. אתה כתבת כאן שאתה לא מאמין שהוא יגיע. אני כתבתי לך בתגובה שלצערי גם אני לא מאמין שהוא יגיע ואולי טוב שכך וגם פרטתי למה. לא מבוגר ולא חרטא אחרת. הסיבה היתה עלותו הגבוהה ביחס לכמות השחקנים שאנחנו צריכים להחתים. אז בחיאת אל תמציא. תשאל אני אענה לך או שתחפש בפורום.
(03-Jun-2014 15:42)טל.מ כתב: [ -> ]חמוד .. אל תמציא. אתה כתבת כאן שאתה לא מאמין שהוא יגיע. אני כתבתי לך בתגובה שלצערי גם אני לא מאמין שהוא יגיע ואולי טוב שכך וגם פרטתי למה. לא מבוגר ולא חרטא אחרת. הסיבה היתה עלותו הגבוהה ביחס לכמות השחקנים שאנחנו צריכים להחתים. אז בחיאת אל תמציא. תשאל אני אענה לך או שתחפש בפורום.

חמוד??????
לא בקטע איש....
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Reference URL's