מכבי נתניה

גירסה מלאה: בלי עין צרה של אנשים על בעלי הניהול בקבוצה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
אני מודה שבעבר תקפתי באתר שלי כל בעל עמדת ניהול בקבוצה במיוחד היו הדברים לגבי אייל ברקו-ביץ' קובי בלדב וגיל לב !

אבל איך אמר פעם אריק ? מה שרואים מכאן לא רואים משם .

לגבי גיל לב : מה אנחנו רוצים ממנו שיעבוד חינם ? אז שתדעו לכם הוא עובד חינם ! לעשות חוזה בין קבוצה לשחקן - לסוכן -לקבוצה משחררת עולה כסף המון כסף ולך תדע אצל איזה עורך דין אתה נופל והאם טובת הקבוצה לנגד עיניו , בסיכום הכללי גיל לב עובד חינם אם היה מדובר בנדל"ן על כל עריכת חוזה היה מכניס 1% מינימום לכיס . תפסיקו ( מורדי) לדבר סתם בלי להכיר בעובדות ממלאים לכם את הראש בשטויות וגורמים לכם לדבר סרה בען צרה על אנשים יקרים שמקדישים ימים ולילות לפעמים או לא לפעמים על חשבון משפחתם !

לגבי קובי בלדב : בלעדיו ובלי ההשתדלות שלו להביא ספונסרים אפילו בעלי עסקים קטנים לא היה קיום למכבי נתניה לא רק היום שיש בעלים אלא אפילו בתקופת דניאל יאמר הבן אדם טרח התרוצץ התחנן לאנשים לפרסם לתמוך במכבי נתניה ! 50 אלף שקל אמרת מורדי ? הוא פראייר במקומו על כל הכסף שהוא מגייס הייתי לוקח פי 3 , הוא נכס למכבי נתניה .

לגבי מוטל'ה מה הקשר אליו ולירידה מה ? אם אתה מייחס לו ירידת ליגה אז לפחות תייחס לו גם עליית ליגה , לא מבין מה עין צרה על אדם שעובד מסביב לשעון ומטפל בכל ענין מה שהבעלים לא נמצא , מה רצית שיעבוד גם חינם ? הרי אם היית מביא מישהו אחר במקומו הוא לא היה מקבל כסף ? למה לא מדברים על הכסף שג'ורדי קרוייף ואינגליס מקבלים במכבי ת"א ? למה שלא יעבדו חינם ?

די תפסיקו עם הקטנוניות שיהיה להם לבריאות ותודה רבה על כל פועלם עד היום בלעדיהם אין מכבי נתניה ומי שכנע את אלי שגב ומאור להגיע לנתניה במקום הפועל חיפה ? לא מוטל'ה קובי וגיל ? אני מקווה שלא דיברת בגלל אינטרס אישי שאולי אתה מחפש איזה ג'וב , אני גם כשטענתי כנגדם אני נטו מכבי נתניה וטעיתי בגדול , עד שלא ראיתי את הדברים לגבי קובי בלדב במו עיניי לא האמנתי ! אם התרשמת בגלל דבריי מאז , אז הנה לך חרטה אמתית ובקשת סליחה פומבית משלושתם .
מורדי חזור בך , תן להתחיל עונה יפה בלי עיניים על אנשים שיהיה להם אלף לבריאות .
(01-Jun-2014 17:48)זאב רווח כתב: [ -> ]אני מודה שבעבר תקפתי באתר שלי כל בעל עמדת ניהול בקבוצה במיוחד היו הדברים לגבי אייל ברקו-ביץ' קובי בלדב וגיל לב !

לגבי גיל לב : מה אנחנו רוצים ממנו שיעבוד חינם ? אז שתדעו לכם הוא עובד חינם ! לעשות חוזה בין קבוצה לשחקן - לסוכן -לקבוצה משחררת עולה כסף המון כסף ולך תדע אצל איזה עורך דין אתה נופל והאם טובת הקבוצה לנגד עיניו , בסיכום הכללי גיל לב עובד חינם אם היה מדובר בנדל"ן על כל עריכת חוזה היה מכניס 1% מינימום לכיס . תפסיקו ( מורדי) לדבר סתם בלי להכיר בעובדות ממלאים לכם את הראש בשטויות וגורמים לכם לדבר סרה בען צרה על אנשים יקרים שמקדישים ימים ולילות לפעמים או לא לפעמים על חשבון משפחתם !

לגבי קובי בלדב : בלעדיו ובלי ההשתדלות שלו להביא ספונסרים אפילו בעלי עסקים קטנים לא היה קיום למכבי נתניה לא רק היום שיש בעלים אלא אפילו בתקופת דניאל יאמר הבן אדם טרח התרוצץ התחנן לאנשים לפרסם לתמוך במכבי נתניה ! 50 אלף שקל אמרת מורדי ? הוא פראייר במקומו על כל הכסף שהוא מגייס הייתי לוקח פי 3 , הוא נכס למכבי נתניה .

לגבי מוטל'ה מה הקשר אליו ולירידה מה ? אם אתה מייחס לו ירידת ליגה אז לפחות תייחס לו גם עליית ליגה , לא מבין מה עין צרה על אדם שעובד מסביב לשעון ומטפל בכל ענין מה שהבעלים לא נמצא , מה רצית שיעבוד גם חינם ? הרי אם היית מביא מישהו אחר במקומו הוא לא היה מקבל כסף ? למה לא מדברים על הכסף שג'ורדי קרוייף ואינגליס מקבלים במכבי ת"א ? למה שלא יעבדו חינם ?

די תפסיקו עם הקטנוניות שיהיה להם לבריאות ותודה רבה על כל פועלם עד היום בלעדיהם אין מכבי נתניה ומי שכנע את אלי שגב ומאור להגיע לנתניה במקום הפועל חיפה ? לא מוטל'ה קובי וגיל ? אני מקווה שלא דיברת בגלל אינטרס אישי שאולי אתה מחפש איזה ג'וב , אני גם כשטענתי כנגדם אני נטו מכבי נתניה וטעיתי בגדול , עד שלא ראיתי את הדברים לגבי קובי בלדב במו עיניי לא האמנתי ! אם התרשמת בגלל דבריי מאז , אז הנה לך חרטה אמתית ובקשת סליחה פומבית משלושתם .

אתה לא רציני לגבי שפיגלר...הבחור מאוהב בכסף...להזכיר לך שהוא מנע את הפיטורין של בנין..להזכיר חך שהוא הביא את בנין...שפיגלר ברח במחצית משחק הירידה נגד ב"ש...בנאדם קטן שחי על הגול ממקסיקו. .אין לו מקום בקבוצה שלנו...
(01-Jun-2014 17:48)זאב רווח כתב: [ -> ]אני מודה שבעבר תקפתי באתר שלי כל בעל עמדת ניהול בקבוצה במיוחד היו הדברים לגבי אייל ברקו-ביץ' קובי בלדב וגיל לב !

מי אתה ומה האתר שלך(ברצינות)?
זאב, תרשה לי לא להתפעל מ:
- עורך דין, שמקבל שכר על חתימת חוזים, ובזכות נתניה הוא יכול ליצור המון קשרים ובטח פרסום לעצמו
- מגייס ספונסרים ובעל סוכנות ביטוח, שמקבל עמלה על כל חוזה פרסום. ואין לי מושג, אבל כנראה גם מגייס לקוחות לסוכנות הביטוח שלו באמצעות מכבי נתניה

משפט כמו "מקדישים ימים ולילות לפעמים או לא לפעמים על חשבון משפחתם !" עושה ממך צחוק. הם בסך הכול אוהדי מכבי נתניה שבזכות פעילות שלהם במועדון, ממנפים את הקריירה העסקית שלהם.
ודרך אגב, אני לא רואה שום פסול בהתנהלות שלהם. אבל נתניה הייתה לפניהם ובוודאות, נתניה תסתדר גם בלעדיהם.
נתניה היתה לפניהם כשהיה יצחק לנד ז"ל וראובן פריזנר דרך אגב הדיבורים לא השתנו מאז רק האנשים במקום לנד פריזנר תשובה יש היום שפיגלר בלדב ולב

דוד אתה כנראה לא ראית את שפיגלר משחק בגלל זה אתה מזלזל ככה , אבל רק אומר לך ככה כששחקן יריב היה צריך לבחור בין קרן משמאל או פנדל הוא היה מעדיף פנדל , כשקבוצה כמו נתניה בפיגור 2:0 מול בני יהודה ושפיגלר נכנס עם גבס ביד לבקשת דוד שוויצר ז"ל מבקיע 3 שערים ובישול כששער אחד ליד הדגל של מחצית המגרש בקופסא , להעמיד את מכבי נתניה על המפה , להעמיד את נבחרת ישראל על המפה כי לעלות למונדיאל שוכחים לומר על השערים של שפיגלר אבל טוב שלפחות מהמונדיאל זוכרים !

לבוא היום ולזלזל ולומר מי זה טל ברודי מי זה מיקי ברקוביץ' פעם שמו כמה סלים אבל טמבל הם הביאו לנו את ההכרה בלעדי מוטל'ה שפיגלר היינו כמו מכבי פ"ת שלא לקחה נראה לי אף פעם כלום ;
אנחנו מכבי נתניה שיוסי מזרחי כשוער יסביר לך מי זאת מכבי נתניה , אנחנו אימפריה והיא אוטוטו חוזרת וברגע שהיא תחזור היא לעולם תישאר !

היה אתר בשם נתנינט יא חסרא
Reference URL's