מכבי נתניה

גירסה מלאה: עדכונים ממחלקת הנוער
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
הערב אירחה קבוצת נערים ב של המועדון את קבוצת מכבי פת למשחק במסגרת אלוף האלופים (טורניר בו משתתפות שלוש הקבוצות שסיימו ראשונות בליגה ארצית צפון ובליגה ארצית דרום) וגברה עליה 2:1 לאחר שנקלעה לפיגור 1:0. את שער השוויון כבש יהודה סבג ואת שער הניצחון נדב דטנר. בשבת האחרונה סיימה נתניה בתיקו 1 מול מכבי תא בחוץ והשבת האחרונה יתקיים המשחק האחרון בחוץ מול הפועל תא וניצחון במשחק זה עשוי להכתיר את הקבוצה כאלופת האלופים של נערים ב׳.

שוער קבוצת הנוער דין גל פתח הערב שוב בהרכב נבחרת הנוער במשחק נגד שוויץ ואף עצר פנדל בדקה ה-70 אשר הבטיח את נצחון הנבחרת בתוצאה 1-0 והשאיר את הנבחרת בתמונת העלייה לאליפות אירופה.
מאמן קבוצת הנוער תומר קשטן מינה הערב את עופר נוסובסקי לעוזר המאמן ומאמן השוערים של קבוצת הנוער.
בהצלחה לכולם .
שימו לב להשתלטות כפר סבאית על מכבי נתניה למה לא עוזר נתניתי מקומי ? טוב התשובה בעצם ברורה.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
מה התשובה ?
תראה תומר קשטן לא טיפש הוא יודע שכול מאמן מקומי נתנייתי יהיה מחויב קודם כל לבני לם ולגברדיה הוותיקה שבמועדון ולכן הוא קיבל יד חופשית מהבעלים לבחור לעצמו את הצוות שים לב שנוסובסקי הוא בעצם מאמן שוערים שאין צורך בו כי יש לך את עופר בסון שדרך אגב גם הוא מגיע מכפר סבא .
בכל מקרה מדובר באנשים ראויים .

(27-May-2014 22:32)amir כתב: [ -> ]בהצלחה לכולם .
שימו לב להשתלטות כפר סבאית על מכבי נתניה למה לא עוזר נתניתי מקומי ? טוב התשובה בעצם ברורה.

למה זה צריך לענין אותך
למה האין קרדיט לבעלים שהכל על דעתו

לי התשובה ברורה: הבעלים רוצה את הכי טוב למחלקת הנוער ואישר למאמן לבחור צוות מקצועי כראות עיניו
(27-May-2014 23:21)אריאל כתב: [ -> ]

למה זה צריך לענין אותך

לי התשובה ברורה: הבעלים רוצה את הכי טוב למחלקת הנוער ואישר למאמן לבחור צוות מקצועי כראות עיניו

כי זה מעניין אותי . רשמתי משהו נגד האדם לא אז מה אתה קופץ תענה ענינית ואל תחפש להתנגח יס מן קטן.

(27-May-2014 23:44)amir כתב: [ -> ]
(27-May-2014 23:21)אריאל כתב: [ -> ]

למה זה צריך לענין אותך

כי זה מעניין אותי . רשמתי משהו נגד האדם לא אז מה אתה קופץ תענה ענינית ואל תחפש להתנגח יס מן קטן.

עניינית אתה אדם קטנוני.
נתניה מעסיקה מאמן שבא מכפר סבא והוא מביא איתו עוזר מכפר סבא, אפשר להציג את זה כ״השתלטות כפר סבאית״ אבל אז אפשר להציג את כל שחקני נתניה שעברו למכבי חיפה כ״השתלטות נתנייתית״ במקום ״מכירת חיסול לגביר״, זה עניין של גישה והגישה שלך קטנונית.

דווקא הגישה הפרובינציאלית לראות בקשטן ״זר״ מאלצת אותו להביא עוזר ״זר כמוהו״ כי הילידים המקומיים יחפשו להפיל אותו (מעניין על חשבון מי ובדרך מי שיסבול זאת הקבוצה והאוהדים)

ואתה טוען ש״לא רשמת משהו נגד האדם״???
״שימו לב להשתלטות כפר סבאית על מכבי נתניה למה לא עוזר נתניתי מקומי ?״
אני קורא פה (ואולי זה רק בעיניים שלי...) טענה על החלטה לא מקצועית והבאת אנשים לא מתאימים, על השתלטות עוינת, על דחיקת הילידים המסכנים.

אין לי מושג מי זה תומר קשטן, את מי אימן בחייו, מה הוא שווה ומה הדעות המקצועיות עליו, באמת כלום, אבל בעלי הקבוצה הביאו אותו, אז מי אני שאשפוט לפני שאימן אפילו משחק אימון אחד בקבוצה?
בסדר מה שתגיד .זיגמונד פרויד .
אני נאלץ להסכים עם אפי בירנבוים שאמר שכל המדינה הזאת במאניה דיפרסיה אתה נציג אוטנטי באמת.

מה אתם רבים מה
יש מנהלים שבחרו בתומר קשטן כמאמן קבוצת הנוער מכיוון שראו בו פוטנציאל להצעיד את הנוער מדרגה קדימה לא מקום טוב באמצע אלא ניסיון להחזיר את הנוער לקדמת הבימה הישראלית
זה טבעי שכשמחתימים מאמן הוא רוצה את הכי נאמנים אליו ולא אחד שינסה לרשת אותו על ההתחלה
לי כאוהד נתניה לא משנה מי יאמן ברור שבכל זמן הייתי מעדיף מאמן נתניתי שמחובר לשחקנים ולאוהדים אבל הבנתי מאוחר מאוד שהכי חשוב זה ההשגים אם זה יהיה קשטן שיוציא מהנוער אליפויות אז שיהיה זה הוא המאמן ועוזר מה שירצה

דרך אגב מי שבחר בתומר קשטן זה בני לם ולא הבעלים וזאת החתמה מצויינת להחתים מאמן בוגרים רציני וטוב דקדקני כמו תומר קשטן ואם הוא בוחר את הצוות שלו כמו נוסבסקי הבן של נוסבסקי הגדול אז אני זורם בכיף

מה שחשוב זה שיצליחו לקדם נוער לבוגרת נוער טוב נוער של עתיד ותקווה נוער של אליפויות
ומעל כל זה בעלי הבית שגב וגונן שמאפשרים בקשרים וכסף להחזיר את מכבי נתניה להיות אימפריה

איפה פה הבעיה?
כל מאמן רוצה את הצוות שלו, לסדר ג'ובים לא בבית ספרנו.
Reference URL's