מכבי נתניה

גירסה מלאה: ברקוביץ מנגר בהפועל-הברקה מדהימה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
הפועל עשו את עסקת העונה במיוחד בתקציב נמוך,לטעמי בנה בנתניה את אחת הקבוצות הטובות ביותר שהיו לנו...ואם לא שגעון הגדלות שלו או של יאמר תלוי את מי שואלים הוא היה מביא אותנו לאליפות...
(26-May-2014 20:40)davidb7 כתב: [ -> ]הפועל עשו את עסקת העונה במיוחד בתקציב נמוך,לטעמי בנה בנתניה את אחת הקבוצות הטובות ביותר שהיו לנו...ואם לא שגעון הגדלות שלו או של יאמר תלוי את מי שואלים הוא היה מביא אותנו לאליפות...

נותן לה חודש וזה מתפוצץ

Sent from my iPhone using Tapatalk
איך אומרים נר ראשון של חנוכה הוא לא מדליק ב וולפסון.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
(26-May-2014 20:40)davidb7 כתב: [ -> ]הפועל עשו את עסקת העונה במיוחד בתקציב נמוך,לטעמי בנה בנתניה את אחת הקבוצות הטובות ביותר שהיו לנו...ואם לא שגעון הגדלות שלו או של יאמר תלוי את מי שואלים הוא היה מביא אותנו לאליפות...

לא יהיה לו את התקציב שהיה לו בנתניה,אין בכלל מה להשוות. נראה לי שהוא לא יסיים את העונה שם.
שעון החול מתחיל לרוץ....
ברגע שלא יתנו לו את השחקנים שהוא רוצה ואת התקציב כדי לעשות את מה שהוא רוצה,העסק יתפוצץ,וזו רק שאלה של זמן עד שזה יתפוצץ...
30 אלף שקל נטו בחודש יעזרו לו לבלוע את הגלולה המרה.
אצל ברקוביץ האגו יותר חשוב מהכסף

Sent from my iPhone using Tapatalk
אבל מבחינה מקצועית הבן אדם תותח

ועוד משהו נודע לי שאיאד אבו עביד ראול גורשונוב דור מלכה ועד שתי שחקנים טוברוק עברו לנתניה אתמול.
(26-May-2014 21:59)רון סאבן1 כתב: [ -> ]אבל מבחינה מקצועית הבן אדם תותח

ועוד משהו נודע לי שאיאד אבו עביד ראול גורשונוב דור מלכה ועד שתי שחקנים טוברוק עברו לנתניה אתמול.

שני!!!!
זה כדורגלנים לא דוגמניות...
עמודים: 1 2 3
Reference URL's