מכבי נתניה

גירסה מלאה: כוחה של ווינריות
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
פעם היו שני שכנים, לכל אחד גינה. האחד טיפח את הדשא וטיפח , השקה וזיבל, אבל מה ? הדשא נשאר צהוב. השני בקושי השקה ובטח שלא זיבל,אבל הדשא שלו תמיד היה ירוק ורענן. פנה הראשון לשני ושאל אותו: תראה כמה אני משקיע וכמה אתה לא, תאמר לי, מה יש בדשא שלך שאין בשלי? ענה לו: מאתיים שנה.
זה הכוח של מסורת של ווינריות! שנים על שנים.
הלוואי עלינו
לא אתה לא הבנת לשכן קראו דייויד בלאט .
רחוק מזה. הוא דווקא דוגמא למי שמשקיע. לא מי שמחכה לסוף העונה להתחיל לחפש שחקנים ורק אז נוסע לקפריסין...
לא משנה מי המאמן, השחקנים. למועדון הזה יש ווינריות.
הלוואי עלינו.
לא הבנת אבל לא משנה .

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
דרך אגב .. אם אתה מזבל מטפח ומשקה ועדיין צהוב ומת - תרסס בקונפידור. סביר להניח שדרנים (זחלי חיפושיות זבל) התנחלו לך מתחת לדשא ואוכלים את שורשיו מלמטה ..
סתם טיפ [FACE WITH STUCK-OUT TONGUE AND WINKING EYE]
זה בני הדודות של החרצפיות מהקופסא

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
(19-May-2014 1:55)טל.מ כתב: [ -> ]דרך אגב .. אם אתה מזבל מטפח ומשקה ועדיין צהוב ומת - תרסס בקונפידור. סביר להניח שדרנים (זחלי חיפושיות זבל) התנחלו לך מתחת לדשא ואוכלים את שורשיו מלמטה ..
סתם טיפ [FACE WITH STUCK-OUT TONGUE AND WINKING EYE]

אם כבר פרודניה וקונפידור זו לא התרופה.
לדעתי אצלנו אלו זחלים מסוג מוטלה, והם עמידים להכל...
תאמין לי אסף אתה טועה ... פרודניה מזהים בקלות . קצת מים עם סבון והתולעים עולות. לגבי דרני חיפושיות הזבל - פעילות מתחת לקרקע ולכן מזהים רק סימפטומים - דשא מת ללא שורשים. ולגבי הקונפידור - מלפני שנתיים בערך או שלוש .. הנוסחה קצת שונתה כך שיתאים לחיסול הנגע (תקרא על אריזה חדשה). אתה יכול גם לפזר דורסבן גרגרי ולהגמיע במים..
ואלה היו 60 שניות על מזיקי דשא ( ולא דיברנו על ערצבים ..)
אני רואה שבחקלאות אתה הרבה יותר אופטימי....
מסתבר שאם אתה רוצה אתה יכול Wink
(19-May-2014 10:33)אופיר34 כתב: [ -> ]אני רואה שבחקלאות אתה הרבה יותר אופטימי....
מסתבר שאם אתה רוצה אתה יכול Wink

רק אם הדשא צהוב....Tongue
עמודים: 1 2
Reference URL's