מכבי נתניה

גירסה מלאה: עידכונים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
אני שמח שאתה יוצא מסופק מהיום הזה.
את שלי עשיתי...
(14-May-2014 21:57)אופיר34 כתב: [ -> ]פיליפצ'וק, באמת חשבת שטל מ. ישב בצד כשהוא קורא שסייף בדרך לחיפה ??
זה הרי לחם בשבילו. עומד בפינה כמו גשש בלש ומחכה שיקרה כבר המשהו הנגטיבי הזה שיוכל להוציא אותו מהמחבוא ולצעוק לכולם "אמרתי לכם"....

אני כמובן בצד שלך. אנשים פה כבר קבעו שמכבי נתניה רצתה את סייף (למרות שלא שמענו את זה מאף גורם רשמי או מקורב) , מתעלמים מהעובדה שאולי לא התאים לבעלים להשוות את ההצעה עליו (אם היתה בכלל) וחושבים כנראה שבגלל ההסכם הזה כל שחקן שבגיל 3 היה של טוברוק יהיה אוטומט שחקן של נתניה.

ההסכם הזה יבחן לאורך השנים ואם באמת יהיה מקרה שבו נתניה תעמוד מצידה בכל תנאי ההסכם ושחקן של טוברוק לא יעבור אליה אז נדבר.
יכול להיות שההסכם הזה יקרוס ויכול להיות שנופתע. המקרה של סייף לדעתי לא מוכיח כלום כי אין לנו שמץ של מושג אם הוא עמד בקריטריונים.
ואני בטוח שאם יקרה מצב כזה קולנו ישמע.
אתה עובד על פי הבדיחה הידועה...
או שהפריץ ימות,או שההסכם ימות....
מישהו יזכור מה נאמר לפני שנתיים/שלש/ארבע
אריק איזיקוביץ חפץ בדבר אחד בלבד,לגרום למכבי נתניה לא לחזור על מקרה חן עזרא/אלמוג כהן...שבנזיד עדשים עברו למכבי נתניה.
אגב,אלו המחירים גם היום...ובעבודה נכונה של בני לם(ואין שני לו בזה),הוא מסוגל לגרום לכל שחקן בטוברוק לרצות מכבי נתניה ולא קבוצות אחרות בארץ.
את האמת ,אותי לא מעניין האינטריגות ומלחמות היהודים. את אלה באמת שיש לנו בשפע (ברוך השם...).

במקרה של סייף (אם משהו בו נכון בכלל....) השאלה מאד פשוטה -
האם מכבי נתניה חושקת בו בכלל ?
אם כן, האם היתה הצעה נגדית שלנו ?
האם היינו מוכנים בכלל כלכלית לעיסקה הזאת ?
האם אתה אייל מכיר את פרטי ההסכם ויכול לשתף אותנו ? מישהו בפורום הזה קרא אות אחת מההסכם הזה ?
(14-May-2014 22:36)אופיר34 כתב: [ -> ]את האמת ,אותי לא מעניין האינטריגות ומלחמות היהודים. את אלה באמת שיש לנו בשפע (ברוך השם...).

במקרה של סייף (אם משהו בו נכון בכלל....) השאלה מאד פשוטה -
האם מכבי נתניה חושקת בו בכלל ?
אם כן, האם היתה הצעה נגדית שלנו ?
האם היינו מוכנים בכלל כלכלית לעיסקה הזאת ?
האם אתה אייל מכיר את פרטי ההסכם ויכול לשתף אותנו ? מישהו בפורום הזה קרא אות אחת מההסכם הזה ?

זה מה שעוד יותר מוזר לא ..?
הסכם שעשו ממנו כזה רעש מסיבת עיתונאים צלמים איזיקוביץ בחליפה תפוזים ובורקס ואף אחד לא יודע במה מדובר Wink
לא מעניין ההסכם,זה לא הסכם שלום עם הפלשתינאים.יגיעו שחקנים טובים מטוברוק,מה טוב,לא יגיעו? לא נורא,נסתדר גם בלעדיהם.אם נדע לבנות את המועדון הזה נכון בני הנוער יתדפקו על דלתות מחלקת הנוער כך שלא נצטרך את טוברוק אלא טוברוק אותנו.תפסיקו להתנהג כמסכנים אשר מסתכלים על טוברוק כאילו מדובר בברצלונה,כולה טוברוק,תירגעו....
מוקדש לפיליפצ'וק...

מנורבגיה ויכוחים שלכם נשמעים מאד משעממים....
(16-May-2014 2:31)אריאל כתב: [ -> ]מנורבגיה ויכוחים שלכם נשמעים מאד משעממים....

מהארץ זה נשמע אותו דבר....
זה באמת משעמם
מי ישחק מי כדאי להביא ועוד.
אנחנו שנה הבאה נהיה בתחתית עם 2000 צופים וקרובים מאוד לירידת ליגה . אז אין ממש על מה לדבר
זה הקשר שהולכים להביא... מונטיירו מס' 7 .

וזה סרטון שלו לפני שנתיים..

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's