מכבי נתניה

גירסה מלאה: אלי שגב במסיבת סיום השנה:
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
אלי שגב במסיבת סיום השנה: ״כיף להיות בערב כזה שכולו בשביל השחקנים והצוות. אם היו שואלים בתחילת העונה על ההישג שהשגתם, אף אחד לא יכל לחלום על זה. זה מראה על אופי, מועדון ואנשים נהדרים שמסביבנו. הדבר הכי חשוב הוא הכנת הקבוצה לשנה הבאה. המועדון יעשה כל שאפשר על מנת שתהיה לנו הקבוצה הכי חזקה שאפשר. אני סומך על המאמן שלי שיבנה קבוצה חזקה וטובה. מודה לכולם על עונה נפלאה״
יוסי מזרחי במסיבת סיום השנה: ״אני לא אשכח את התמונה של קובי בלדב מרוסק אחרי שנתניה ירדה ליגה. 24 שעות אחרי קיבלתי טלפון מקובי ולא הבנתי מאיפה יש לו הכוח. ישר ידעתי שאני צריך לבוא למועדון הענק הזה. אני מכיר את המועדון הזה כשוער שמקבל שישיות במשחקים נגד נתניה. זה לא היה קל אבל השגנו את המטרה בצורה יפה. היינו מרחק נגיעה מלקחת את הגביע זו אכזבה גדולה וגם גאווה גדולה כשצבא ענק של אוהדים מאחורינו. התפקיד שלנו הוא לבנות קבוצה שתמשוך 20,000 איש בכל משחק. יש לנו עבודה קשה. הרבה שנים אני בכדורגל ולעולם לא עבדתי עם הנהלה כזו. השחקנים שלח התמודדו עם לחצים גדולים והם עמדו המשימה בענק״
אני לא מבין מזרחי ושגב מדברים כאילו הכל ורוד ולפי הדיווחים יש שם בלאגן אחד גדול
מי דיווח שיש בלאגן גדול?
בתקשורת ואפי ישראל וגם שגב לא כל כך הכחיש את זה שיש בעיות בקטע של הבעלות
אכן בלאגן אחד גדול, אוהדים שמקללים נשות שחקנים, בעיה קשה לכל מועדון
אחרי חודש מאי 2013 , משחק הירידה וכל מה שקדם לו , אחרי כזו ! התרסקות , ( דה ז'וו אחרי הפסד בני יהודה ...)
מי היה מאמין שתוך שנה נחזור בצורה כה מרשימה לקדמת הבמה !!!!!!!!
כל שנותר לכל אחת ואחד מאוהדי מכבי נתניה זה להמשיך להנות מהרגעים ,גם אחרי ההפסד בגמר . צודק יוסי מזרחי : לא בטוח שבכל משחק יגיעו לא 20 וגם לא 15 אלף ( עדיין אין גם מקום...) אבל מימוש הפוטנציאל הוא בשלב התחלתי יחסית
ואני רק רוצה להצית קצת את הדמיון ...: מחזור שני - משחק בית ראשון נניח נגד בית"ר : אצטדיון מלא. מחזור חמישי מכבי חיפה בבית ושוב... נקבעת פגישת חירום בין שגב לפיירברג לגבי האפשרויות לקראת הרחבת היציעים ...
אולי קצת נסחפתי אבל: ע ז ב ו את השטויות של כל מיני רואי שחורות ומרעילי בארות . מכבי נתניה עם הפנים ל צ מ ר ת וגם עם יקח עוד שנתיים שלוש .
קצת סבלנות ואפשר בינתיים לשפר את ההכרות עם מילות שירי הדיסק .
נוסע , לכל מקום שתגידי . יודע , שלעולם לא טעיתי , בדרך הרצופה אל האושר...
להיות צהוב כל חיי .
Reference URL's