מכבי נתניה

גירסה מלאה: אם צריך חיזוק להגנה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
הבלם הכי גרוע ששיחק בנתניה החברה או אישתו החצופה גם זבל כמוהו אחרי משחק בקופסא אני ועוד כמה קיללנו אותו והיא יצאה עלינו אמרתי לה שהחבר שלה שודד ושתסתום את הפה כי בטדי היו עושים לה לינץ
(09-May-2014 11:47)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב: [ -> ]הבלם הכי גרוע ששיחק בנתניה החברה או אישתו החצופה גם זבל כמוהו אחרי משחק בקופסא אני ועוד כמה קיללנו אותו והיא יצאה עלינו אמרתי לה שהחבר שלה שודד ושתסתום את הפה כי בטדי היו עושים לה לינץ

מה אתה מתגאה שקיללת אישה של שחקן? היית רוצה שחבורה של מטומטמים יקללו את אשתך?
קודם כל מגרש כדורגל זה לא תיאטרון ומותר לקלל וחוץ מזה קיללתי אותו עד שהיא התערבה והעלתה לי את הסעיף החצופה הזאת שהחבר או הבעל שלה עושק את המועדון ומקבל בונוסים על גולים עצמיים אז היה עדיף לה לשתוק כי באמת בטדי היא היתה בבעיה אגב אתה עדיין בדעה שלבאר שבע יש קהל גדול יותר או שה24 אלף של נתניה שיכנעו אותך ?
(09-May-2014 12:11)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב: [ -> ]קודם כל מגרש כדורגל זה לא תיאטרון ומותר לקלל וחוץ מזה קיללתי אותו עד שהיא התערבה והעלתה לי את הסעיף החצופה הזאת שהחבר או הבעל שלה עושק את המועדון ומקבל בונוסים על גולים עצמיים אז היה עדיף לה לשתוק כי באמת בטדי היא היתה בבעיה אגב אתה עדיין בדעה שלבאר שבע יש קהל גדול יותר או שה24 אלף של נתניה שיכנעו אותך ?

1 אתה זבל
2 לך לטדי
3 לב"ש קהל גדול יותר
4 אתה זבל
5 אין לי בעיה לחזור על עצמי, אתה זבל
(09-May-2014 12:11)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב: [ -> ]קודם כל מגרש כדורגל זה לא תיאטרון ומותר לקלל וחוץ מזה קיללתי אותו עד שהיא התערבה והעלתה לי את הסעיף החצופה הזאת שהחבר או הבעל שלה עושק את המועדון ומקבל בונוסים על גולים עצמיים אז היה עדיף לה לשתוק כי באמת בטדי היא היתה בבעיה אגב אתה עדיין בדעה שלבאר שבע יש קהל גדול יותר או שה24 אלף של נתניה שיכנעו אותך ?

מגרש כדורגל זה לא תיאטרון אבל לא הבנתי איך זה קשור למשהו? למה היא חצופה כי היא ענתה לאיזה מוגבל שקילל את בעלה? גם במקדש שלך טדי לא שמעתי עוד על נשים של שחקנים שעשו להן משהו. תחשוב עוד פעם איך היית מגיב אם היו מקללים את אשתך או אמא שלך בגלל משהו שקשור אלייך, אם היית מגיב או לא, וזה לא משנה אם זה מחוץ למגרש, מה היא פחות נעלבה?

ה-24 אלף שיכנעו אותי מה שכבר ידעתי, במשחקים גדולים אנחנו מביאים כמויות גדולות. אני עוד מחכה ש-5000 איש ישכנעו אותי שבמשחקים בינוניים אנחנו מביאים כמויות בינוניות.
מה זה משנה אם ב"ש מביאים יותר קהל או פחות קהל. אותנו צריך לעניין איך אנחנו מביאים שנה הבאה הרבה יותר אוהדים ומוכרים הרבה יותר מנויים. זו שנת המבחן שלנו.
(09-May-2014 14:18)yaron73 כתב: [ -> ]מה זה משנה אם ב"ש מביאים יותר קהל או פחות קהל. אותנו צריך לעניין איך אנחנו מביאים שנה הבאה הרבה יותר אוהדים ומוכרים הרבה יותר מנויים. זו שנת המבחן שלנו.

אמת
ואם זבלים ידברו נגד בעלי עבר שהשקיעו מיליונים והצעידו אותנו שנות דור קדימה אז לבעלים נוכחיים לא צריכה להיות מוטיבציה להשקיע.
לבאר שבע ממש אין יותר אוהדים מאיתנו,לגמר הם בחיים לא היו מביאים 24 אלף צופים,מקסימום היו מביאים 20 אוהדים ועוד 2000 גמלים
מריןן.... עדין לא גבשתי דעה ברורה לגביך...קשה להחליט מה אתה יותר...
חלאה או מסכן או סתם אדיוט
בנאדם....אתה חייב טיפול עמוק או חינוך מחדש.
לך תטפל בעצמך

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
Reference URL's