מכבי נתניה

גירסה מלאה: נחמה אחת.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
יש לי בבוקר הזה שמניפת הגביע הם קריית שמונה ואיזי שרצקי לא יודע מה היה קורה עם הייתה שם באר שבע ןאלונה .

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
(08-May-2014 9:38)amir כתב: [ -> ]יש לי בבוקר הזה שמניפת הגביע הם קריית שמונה ואיזי שרצקי לא יודע מה היה קורה עם הייתה שם באר שבע ןאלונה .

נחמה או לא אני לבוש שחור מכף רגל עד ראש
מזג האוויר בחוץ זה בדיוק המצב רוח שלי.

(08-May-2014 9:41)אריאל כתב: [ -> ]
(08-May-2014 9:38)amir כתב: [ -> ]יש לי בבוקר הזה שמניפת הגביע הם קריית שמונה ואיזי שרצקי לא יודע מה היה קורה עם הייתה שם באר שבע ןאלונה .

נחמה או לא אני לבוש שחור מכף רגל עד ראש

לא רק אתה אני לקחתי את זה צעד אחד קדימה הגעתי לא מגולח לעבודה ובקשתי לא לדבר איתי על כדורגל במשך השבועים הקרובים

Sent from my iPhone using Tapatalk
גם ככה ירד גשם בלילה וזה היה הורס את החגיגות הספונטניות בכיכר
לא ממש חגגנו עלייה בגלל הגביע לא חגגנו גם בגביע ככה שכנראה נולדנו לסבול.

אולי זה רק אני אבל באמת שאני לא כזה מאוכזב. באמת שלא הגעתי עם הרבה ציפיות מבחינת התוצאה.
וברור שהייתי הכי מאושר בעולם אם הערב הזה היה נגמר בכיכר, אבל הנושא של הקהל והבעת האמון שהקבוצה קיבלה מאפיל לדעתי על ההפסד הזה.
נה נה נה נה ננננ... נכון מאכזב והיה קרוב ועוד כאלה , אבל באמת אנחנו כל אוהדי מכבי נתניה , יכולים בהחלט לזקוף קומה ! אחרי ההתרסקות בסוף העונה שעברה ,
החזרה לקדמת הבמה היא מעל המשוער ובעיקר גם פוטנציאל האוהדים והעידוד- משחק ה"טניס" אתמול בין שערים 11 12 ל 3 4 , הוא מקדמה לקראת העונה הבאה
בין מערבי למזרחי... כך שעם עוד שדרוג של עמדות -שחקנים במקומות הנכונים , יש בהחלט למה לצפות .
נוסע... לכל מקום שתגידי , יודע שלעולם ...
(08-May-2014 11:47)avidan18 כתב: [ -> ]נה נה נה נה ננננ... נכון מאכזב והיה קרוב ועוד כאלה , אבל באמת אנחנו כל אוהדי מכבי נתניה , יכולים בהחלט לזקוף קומה ! אחרי ההתרסקות בסוף העונה שעברה ,
החזרה לקדמת הבמה היא מעל המשוער ובעיקר גם פוטנציאל האוהדים והעידוד- משחק ה"טניס" אתמול בין שערים 11 12 ל 3 4 , הוא מקדמה לקראת העונה הבאה
בין מערבי למזרחי... כך שעם עוד שדרוג של עמדות -שחקנים במקומות הנכונים , יש בהחלט למה לצפות .
נוסע... לכל מקום שתגידי , יודע שלעולם ...

היום יותר מתמיד אני גאה להסתובב בקרית שמונה(עירי)
ולהיות אוהד נתניה.היום ראו גם חבריי מהעיר שנתניה
מועדון עם קהל ועוצמה ענקיים למרות שפקפקו בכך.
תודה לכולם על עונה מדהימה
(08-May-2014 11:23)אופיר34 כתב: [ -> ]אולי זה רק אני אבל באמת שאני לא כזה מאוכזב. באמת שלא הגעתי עם הרבה ציפיות מבחינת התוצאה.
וברור שהייתי הכי מאושר בעולם אם הערב הזה היה נגמר בכיכר, אבל הנושא של הקהל והבעת האמון שהקבוצה קיבלה מאפיל לדעתי על ההפסד הזה.

גם אני מרגיש כמוך,דבר אשר גרם לי לחשוב האם אני עדיין אותו אוהד מלפני כמה שנים או שזהו כבר לא מתרגש מהקבוצה ומהתוצאה.פעם הייתי מתרגש מכל הפסד,מתעצבן מתבעס לפחות עד המשחק הבא ושום דבר לא היה מעניין אותי,לעומת זאת היום לאחר ההפסד בגמר לא התעצבנתי לא קיללתי ולא האשמתי את כל העולם דבר אשר לא מסתדר לי כ"כ וגרם לי לחשוב על היותי כאוהד....
אך יחד עם זאת הפרפרים לפני הגמר,ההגעה לאימון המסכם עם הילד והאבא,גיום המשפחה לגמר,הריצה אחר הקבוצה גם בליגה השניה ובמגרשים לא מגרשים הוכיחה לי לא רק שאני אוהד של הקבוצה הזו אלא שרוף על הקבוצה הזו!!!
פשוט היום אני לוקח דברים יותר בפרופרציות למרות האכזבה מההפסד בגמר...
עמודים: 1 2 3
Reference URL's